4

@Pawel13sz jaaa dlaczego odszedł
z nim w teamie na pewno by była jedna LM więcej xd

0

jak sciąnać z yt nutke na playliste spotify ?

1

@TheNekro94 no i gicior niech sobie ćwiczą ;D

0

@Klaudiaa8 nie doprecyzowalem xd
szkoda mi bo strasznie uwielbiałem jego styl to jeden z niewielu gości dla ktorych odpalałem meczyki
nawet jak jego team trenował taki beton jak mou xdd
Dla mnie jako kibica to duza strata nawet jeśli gra w madrycie xd

0

@Toretto opowiesz jak było
Też się zastanawiam nad tym zabiegiem ale jakoś nie mogę się zebrać xdd

1

@kynio302 strasznie go szkoda ;///

0

@4drian0 szacuneczek ( emotka braw )

0

@kuz jakiś ciekawy wywiad?
czy nowa ustawa ?

1

@Luciano99 i to się nazywa myślenie przyszłościowe ;)

1

@Jacu327 kibicuje Barcy więc to już zawsze jakaś pozytywną cechą

0

@clyde co za głąby
Miałem to obejrzeć ... ;((

4

@macio_944 wszystko powinno być legalne

1

@TR3YWAY ja ten tydzień jeszcze wolny
a dzisiaj to jeszcze regeneracja po sylwku ;D

1

@Messibestplayerintheworld mental top
cris byłby dumny ;D

2

@DonCarletto pojsc z @VegetaPolska na balety i zobaczyć go w akcji ;p

0

@GeraltzKatalonii raczej nie
Sam verratti jest lepszy niż cała nasza linia pomocy xd

0

widac ten mityczny kontakt lahoza z zawodnikami xDDD
kabaret

0

@tomek8756 latynoski ?
Top

1

@Lola120 ja w sumie nie jestem w stanie określić który był lepszy
zawsze starałem się naśladować obu hahah

0

@Kengo gadalem juz z denzelem
będzie dobrze ;)

0

@Danny Gaucho tak zwany pewniaczek haha

0

@ObiektywnyKibic121 hahah ciezki temat xD
w trojmieście na pewno jest cos do roboty

1

@VegetaPolska nowe postanowienie noworoczne
lecimy na balety i tam sie wyszalejesz
mimo ze jesteś madryciarzem ( a jak wiadomo to najgorszy sort ludzi ) chetnie ci pomogę
mozesz wziać @Lola120 czy tam kogo chcesz to nie jest ważne
a jak nie wyjdzie to odhamimy sie u @Luciano99 na warsztacie z chłopakami
plan idealny ;)

0

@Luciano99 liczy sie efekt ;p

1

@Rust_Cohle przez pewien etap trzeba po prosu przejsć
daj sie wyszaleć dzieciakom xdd

0

@VegetaPolska próbuj xdd

0

@Uukasz_93 coś w tym jest
Wczoraj byłem na pogrzebie chrzestnego a w tym roku paru moim ziomkom zmarł tata
Przesrana sprawa ;//

1

@Muszynianka bez ekipy nie ma co wjeżdżać ;)

0

@mkord no i git
należy mu się ;D

0

@gumaz zalezy jaka ekipa xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?