2

@Colin94 może bez większej historii ale i tak fajnie że do nas przyszedł
Takie 6,5

4

@Danny Gaucho twoje zdrowie mordo ;)

3

@mrboom totalny top

0

@JimMorrisonFCB moze jakimś fartem ktos z ych odrzuów sie obudzi
albo ktoś z naszych wskoczy poziom wyzej ale to i tak życzeniowe myślenie Xd

1

@pyku91 masa czy odchudzanie ?

0

@BorzyKrzys usuneli juz chyba xdd
co tam było?

0

@VegetaPolska xd
jak juz napisze ci jeszcze raz to zamiast wygarniac zapytaj sie czy nie chce gdzies wyjśc
jak powie ,ze nie to po prostu sie wy888ol

1

@betonito niech bierze atleti zobaczymy co z nimi zrobi ;)

8

@shinthps przecież to pozytywna rzecz
brawa dla niego ;)

5

Chelsea top dzięki nim zarobiłem kaskę :D

0

@Essos biorą to lekko
w koncu muszą zacząc gonic arsenal ;)

0

@Encore Pan trener
nawet z utd mu cos wychodzi
ciekawe co by zrobił z barca ;)

3

@VegetaPolska nie myslimy tylko działamy pamiętaj !!

1

@JimMorrisonFCB zejdzcie juz z niego hahah

4

@VegetaPolska oo w koncu mowisz z sensem
bierzesz ziomków i lecisz na balety sie odhamic
Jednak te wszyskie dyskusje czegos cb nauczyly ;D

0

@Kengo kiedyś se kupie

1

@Lola120 tak trzeba żyć
i w sumie wydalismy na ten luksus pol miliarda XDD

0

@Encore mbappe i norweg są tylko tyle warci
no jeszcze moze fede i gvadiol reszta o wiele za dużo xd

0

@P33ck ale za to jaka bramkę wczoraj strzelił

0

@SteuerFreiMoney tru hahahah

3

@Luciano99 piekna inicjatywa ( emotka braw x2)

0

Przynajmniej 3 brameczki strzelił chłopak xdd

0

@Rewolucja123 Czyli to co zawsze
A jednak chciałoby się żeby na tle niskoligowej drużyny dali coś ekstra Xd

0

@DonCarletto niektore były okej
w sumie te na początku

0

@jacob345 oczywiście ze tak ;D
w niedziele wychodzi pierwszy odcinek nowelki o sasuke takze to będzie jedna z niewielu rzeczy wartych obejrzenia wrzuconych w serie ,,boruto"
Polecam sie za to zabrac :D
odcinki znajdziesz na wbijam.pl

1

@Lola120 oby to był juz sezon dembusia haha

2

@VegetaPolska no właśnie to jestt problem xdd
za bardzo się starasz
nawet jak juz znajdziesz sobie jakąs to i tak będziesz pod pantoflem a kiedy jej sie znudzi prowadzenie pieska na smyczy to wtedy cb rzuci
No i wtedy zacznie się prawdziwy lament

0

@against_modern_football tak jest
na telefon

0

@Lola120 nie dzisiaj lekko wygrywamy
nasi szybko poodpadali z mistrzostw takze powinni być w top formie ;)

0

@agaFCB daj mu jakaś rade ;D
krzesła sobie przyniesiemy ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?