kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Colin94 może bez większej historii ale i tak fajnie że do nas przyszedł
Takie 6,5
4
@Danny Gaucho twoje zdrowie mordo ;)
3
@mrboom totalny top
0
@JimMorrisonFCB moze jakimś fartem ktos z ych odrzuów sie obudzi
albo ktoś z naszych wskoczy poziom wyzej ale to i tak życzeniowe myślenie Xd
1
@pyku91 masa czy odchudzanie ?
0
@BorzyKrzys usuneli juz chyba xdd
co tam było?
0
@VegetaPolska xd
jak juz napisze ci jeszcze raz to zamiast wygarniac zapytaj sie czy nie chce gdzies wyjśc
jak powie ,ze nie to po prostu sie wy888ol
1
@betonito niech bierze atleti zobaczymy co z nimi zrobi ;)
8
@shinthps przecież to pozytywna rzecz
brawa dla niego ;)
5
Chelsea top dzięki nim zarobiłem kaskę :D
0
@Essos biorą to lekko
w koncu muszą zacząc gonic arsenal ;)
0
@Encore Pan trener
nawet z utd mu cos wychodzi
ciekawe co by zrobił z barca ;)
3
@VegetaPolska nie myslimy tylko działamy pamiętaj !!
1
@JimMorrisonFCB zejdzcie juz z niego hahah
4
@VegetaPolska oo w koncu mowisz z sensem
bierzesz ziomków i lecisz na balety sie odhamic
Jednak te wszyskie dyskusje czegos cb nauczyly ;D
0
@Kengo kiedyś se kupie
1
@Lola120 tak trzeba żyć
i w sumie wydalismy na ten luksus pol miliarda XDD
0
@Encore mbappe i norweg są tylko tyle warci
no jeszcze moze fede i gvadiol reszta o wiele za dużo xd
0
@P33ck ale za to jaka bramkę wczoraj strzelił
0
@SteuerFreiMoney tru hahahah
3
@Luciano99 piekna inicjatywa ( emotka braw x2)
0
Przynajmniej 3 brameczki strzelił chłopak xdd
0
@Rewolucja123 Czyli to co zawsze
A jednak chciałoby się żeby na tle niskoligowej drużyny dali coś ekstra Xd
0
@DonCarletto niektore były okej
w sumie te na początku
0
@jacob345 oczywiście ze tak ;D
w niedziele wychodzi pierwszy odcinek nowelki o sasuke takze to będzie jedna z niewielu rzeczy wartych obejrzenia wrzuconych w serie ,,boruto"
Polecam sie za to zabrac :D
odcinki znajdziesz na wbijam.pl
1
@Lola120 oby to był juz sezon dembusia haha
2
@VegetaPolska no właśnie to jestt problem xdd
za bardzo się starasz
nawet jak juz znajdziesz sobie jakąs to i tak będziesz pod pantoflem a kiedy jej sie znudzi prowadzenie pieska na smyczy to wtedy cb rzuci
No i wtedy zacznie się prawdziwy lament
0
@against_modern_football tak jest
na telefon
0
@Lola120 nie dzisiaj lekko wygrywamy
nasi szybko poodpadali z mistrzostw takze powinni być w top formie ;)
0
@agaFCB daj mu jakaś rade ;D
krzesła sobie przyniesiemy ;p