kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby manitka wleciała
1
Ale dzisiaj sypie bramkami
Oby Barca też coś postrzelala :D
2
@FacioFCBARCA wiem o co chodzi ;D
0
@RomanHoffer trzymaj się tam
Zdrówko
0
@AnnaMarianna niech se robi co chce o jego życie
nie rozumiem czym wy sie tak podniecacie xd
0
@KlonaZepan w punkt Jacuś jest gitem
Poszedłbym z nim kiedyś na melanż
0
@Azi xDDDD
A czyje ?
1
Noo ter Stegen czapki z głów
I pomyśleć że go sprzedawałem
W tym sezonie totalny top
6
Dembele usiądź mi na mordzie
0
ale zapalnik dał kounde xDD
5
@VegetaPolska poddaje sie xDD
jesli naprawde masz problem to w tych wszyskich dyskusjach które sworzyłeś masz milion rad co probować podziałac i jak to jest wiec przeanalizuj sobie materiał
Chyba ,zę serio robisz nas w konia i moze nawet jesteś jakimś j333ym gigachadem to wtedy szacun xd
0
@VegetaPolska nie za szybkie tylko termin
ponad miesiąc czasu !!!
zdajeesz sobie sprawe , ze zamiast czekać na cb po drodze moze sobie posprawdzać różne opcje ( a właściwie na pewno to zrobi xd)
a jesli juz by z tobą wyszła ( w co szczerze wątpie) to pewnie byłbyś którymś w kolejce xdd
musisz właśnie szybciej działać !!
odwrotnie do tego co robisz
2
@VegetaPolska czemu zaproponowałeś spotkanie za ponad miesiąc ? xDD
musisz działać szybciej xdd
1
@barteggg08 okej ale nadal czekam na cos mocniejszego ;p
0
@mrboom strój bojowy xDD
0
@Encore no i gicior
teraz trzeba czekac aż nagra cos na messiego;D
1
@Lionel_Messi10 woo a czarna jest przekozacka ;OO
0
@P33ck Newcastle to bierze
1
@Lionel_Messi10 możesz oznaczać ;D
0
@!34RC3!_0N4 @kubinho1032 też mam takie odczucia
teraz czekanko na więcej ;D
0
@Tasde najwrażniej u madryciaków ma kto kiwać
co nie zmienia faktu ze kapitan od teraz odpala tryb goata i do konca sezonu w tej statystyce też będziemy lepsi ;)
0
Jak oceniacie nową nutke kazka ?
@HighestInTheRoom
1
@Culers chyba Pedri xDD
1
@DonCarletto co za idiota
Szkoda gadać xd
4
@bartas97
Zrobił nam awans chłopak
A chcą go z kadry wywalać xd
0
@cris2706 no i robi różnicę i wiatr
I za to propsy
1
@Sulimo @Luciano99 wie o nim pewnie duzo
w koncu wzial go do organizacji ;D
1
@Kgorecki2500 ja podobnie
nasz wspanialy treneiro koeman
2
@Kgorecki2500 to zabawa ;)
sprobuj i daj znać co wypadlo ;D
1
@LS wstawisz fotke guardioli
wyjdzie na to samo ;D