kuz

1

@BorzyKrzys Ale tu serio, wstyd, że nawet nie ogarnęli żeby się po prostu zamknąć.

kuz

0

@Roobo A o jaki poziom? Promili we krwi prezesa PZPN i trenera po wspólnym spotkaniu? Przecież ten ku**idołek od odejścia Bońka stacza się coraz niżej i niżej a Wy dalej wierzcie sobie w sukces. Podziwiam optymizm.

kuz

5

Każdy z nich łącznie z całym zarządem PZPN może Lewemu nosić buty, a niektórzy nawet na to nie mają papierów. Jak czytam te wypowiedzi atakujące Roberta to mnie aż krew zalewa, jakiś Puchacz czy Zieliński się wypowiadają, albo Probierz - co on osiągnął w światowej piłce? Śmieszą mnie ludzie biorący stronę tych pachołków a nie najwybitniejszego sportowca w historii polskiej piłki.

kuz

0

@agaFCB Ja mam na szczęście całoroczne ogrzewanie, ale to nie pierwszy taki rok kiedy latem trzeba odpalić wieczorem grzejnik, także nie przesadzajmy :)

kuz

1

@Ramon_Villaverde Co za idiota xD Ich już tam wszystkich zdrowo posrało. Koleś nic wielkiego nie osiągnął w poważnej piłce, jeżeli zagranie w Napoli i zdobycie mistrzostwa to jest top to ja dziękuję. Coraz głupsze rzeczy wygadują, nie dziwię się, że Robercik ucieka.

kuz

1

Dobra, mamy bramkarza, który potrafi bronić. Teraz pozbyć się Ter Stegena, ładnie go pożegnać i zostawić Wojtka na Puchar Króla. To już powinno nam dodać dużo spokoju w obronie.

kuz

30

Borek cytujący Grzeszczakową niczym inwokację to otwarcie jakiegoś kolejnego uniwersum w polskiej piłce xD

kuz

0

@mekston ale ja tylko pytam

kuz

0

Nie oglądam od początku, Ronaldo 5te koło u wozu?

kuz

0

Ostateczne potwierdzenie, że Lewy nie lubi disco polo

kuz

4

@KacperVEB Głowa to Flick

kuz

6

@Derpowsky Oni są przeciwko Yamalowi I Pedriemu a nie za Francją. Podobnie jak tydzień temu. :P

kuz

0

Łysy zadbał o emocje a Wy się czepiacie jak zwykle

kuz

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Chodzi mi o jaranie się Chekrim już, gdzie on w Lyonie ani razu nie błysnął chyba.

kuz

3

Proszę nie jarajcie się graczami w turnieju towarzyskim... sezon pokazuje kto jest kozakiem i jeden mecz niczego nie wróży.

kuz

4

Remontada es impossible

kuz

1

Wszedł kupon koledze z Rambli, i to cieszy!

kuz

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Gdyby sędzia nas nie przekręcił z Interem to byśmy nie mieli wątpliwości, ale Van Boekel nas nienawidzi.

kuz

0

@Miszcz Textu FCB Wylosował Ronaldinho ale na emeryturze

kuz

2

Złota Piłka rozstrzygnięta, nie ma bata na tego kocura!

kuz

1

Nurek znowu zaczyna :P

kuz

1

Hiszpania ma kadrę na zaoranie wszystkich przez najbliższe lata

kuz

2

Pierw zagarnął nogę w kleszcze a potem wybił, jak nie było offsajdu to karny.,

kuz

1

@Beztroskii No i ją dokładnie o tym. W punkt.

kuz

1

@FCB_dimiC Dalej się cieszcie ze śpiącego Rafałka albo Mentzena pijącego piwko :)) Tymczasem Tusk z Kaczyńskim będą dalej nas dymać bez mydła, bo społeczeństwo lubi klikalne aferki. Po co rozliczać złodziei i patrzyć im na ręce skoro ktoś cytuje Murańskiego w telewizji, to dopiero beka. A jeżeli nie rozumiecie przekazu to już Wasz problem. Ja oddycham bo nie żyje polityką.

kuz

13

Komentarz usunięty

kuz

0

Panowie... same złe odpowiedzi. Kiedyś za starych czasów tutaj hulało: Życiowe kredo, j***ć Semedo. :D

kuz

0

Życiowe kredo...?

kuz

3

@Comentateiro Ale nawet jeżeli, to te 150 milionów nie jest warta Jego umiejętność strzału głową jako napastnik. Bardziej by było adekwatne gdyby to on zagrywał piłkę jak Kimmich.

kuz

0

@bartekvisca A kto zrobi SIUUUU po golu jak go nie będzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?