@Roobo A o jaki poziom? Promili we krwi prezesa PZPN i trenera po wspólnym spotkaniu? Przecież ten ku**idołek od odejścia Bońka stacza się coraz niżej i niżej a Wy dalej wierzcie sobie w sukces. Podziwiam optymizm.
Każdy z nich łącznie z całym zarządem PZPN może Lewemu nosić buty, a niektórzy nawet na to nie mają papierów. Jak czytam te wypowiedzi atakujące Roberta to mnie aż krew zalewa, jakiś Puchacz czy Zieliński się wypowiadają, albo Probierz - co on osiągnął w światowej piłce? Śmieszą mnie ludzie biorący stronę tych pachołków a nie najwybitniejszego sportowca w historii polskiej piłki.
@agaFCB Ja mam na szczęście całoroczne ogrzewanie, ale to nie pierwszy taki rok kiedy latem trzeba odpalić wieczorem grzejnik, także nie przesadzajmy :)
@Ramon_Villaverde Co za idiota xD Ich już tam wszystkich zdrowo posrało. Koleś nic wielkiego nie osiągnął w poważnej piłce, jeżeli zagranie w Napoli i zdobycie mistrzostwa to jest top to ja dziękuję. Coraz głupsze rzeczy wygadują, nie dziwię się, że Robercik ucieka.
Dobra, mamy bramkarza, który potrafi bronić. Teraz pozbyć się Ter Stegena, ładnie go pożegnać i zostawić Wojtka na Puchar Króla. To już powinno nam dodać dużo spokoju w obronie.
@FCB_dimiC Dalej się cieszcie ze śpiącego Rafałka albo Mentzena pijącego piwko :)) Tymczasem Tusk z Kaczyńskim będą dalej nas dymać bez mydła, bo społeczeństwo lubi klikalne aferki. Po co rozliczać złodziei i patrzyć im na ręce skoro ktoś cytuje Murańskiego w telewizji, to dopiero beka. A jeżeli nie rozumiecie przekazu to już Wasz problem. Ja oddycham bo nie żyje polityką.
@Comentateiro Ale nawet jeżeli, to te 150 milionów nie jest warta Jego umiejętność strzału głową jako napastnik. Bardziej by było adekwatne gdyby to on zagrywał piłkę jak Kimmich.
1
@BorzyKrzys Ale tu serio, wstyd, że nawet nie ogarnęli żeby się po prostu zamknąć.
0
@Roobo A o jaki poziom? Promili we krwi prezesa PZPN i trenera po wspólnym spotkaniu? Przecież ten ku**idołek od odejścia Bońka stacza się coraz niżej i niżej a Wy dalej wierzcie sobie w sukces. Podziwiam optymizm.
5
Każdy z nich łącznie z całym zarządem PZPN może Lewemu nosić buty, a niektórzy nawet na to nie mają papierów. Jak czytam te wypowiedzi atakujące Roberta to mnie aż krew zalewa, jakiś Puchacz czy Zieliński się wypowiadają, albo Probierz - co on osiągnął w światowej piłce? Śmieszą mnie ludzie biorący stronę tych pachołków a nie najwybitniejszego sportowca w historii polskiej piłki.
0
@agaFCB Ja mam na szczęście całoroczne ogrzewanie, ale to nie pierwszy taki rok kiedy latem trzeba odpalić wieczorem grzejnik, także nie przesadzajmy :)
1
@Ramon_Villaverde Co za idiota xD Ich już tam wszystkich zdrowo posrało. Koleś nic wielkiego nie osiągnął w poważnej piłce, jeżeli zagranie w Napoli i zdobycie mistrzostwa to jest top to ja dziękuję. Coraz głupsze rzeczy wygadują, nie dziwię się, że Robercik ucieka.
1
Dobra, mamy bramkarza, który potrafi bronić. Teraz pozbyć się Ter Stegena, ładnie go pożegnać i zostawić Wojtka na Puchar Króla. To już powinno nam dodać dużo spokoju w obronie.
30
Borek cytujący Grzeszczakową niczym inwokację to otwarcie jakiegoś kolejnego uniwersum w polskiej piłce xD
0
@mekston ale ja tylko pytam
0
Nie oglądam od początku, Ronaldo 5te koło u wozu?
0
Ostateczne potwierdzenie, że Lewy nie lubi disco polo
4
@KacperVEB Głowa to Flick
6
@Derpowsky Oni są przeciwko Yamalowi I Pedriemu a nie za Francją. Podobnie jak tydzień temu. :P
0
Łysy zadbał o emocje a Wy się czepiacie jak zwykle
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Chodzi mi o jaranie się Chekrim już, gdzie on w Lyonie ani razu nie błysnął chyba.
3
Proszę nie jarajcie się graczami w turnieju towarzyskim... sezon pokazuje kto jest kozakiem i jeden mecz niczego nie wróży.
4
Remontada es impossible
1
Wszedł kupon koledze z Rambli, i to cieszy!
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Gdyby sędzia nas nie przekręcił z Interem to byśmy nie mieli wątpliwości, ale Van Boekel nas nienawidzi.
0
@Miszcz Textu FCB Wylosował Ronaldinho ale na emeryturze
2
Złota Piłka rozstrzygnięta, nie ma bata na tego kocura!
1
Nurek znowu zaczyna :P
1
Hiszpania ma kadrę na zaoranie wszystkich przez najbliższe lata
2
Pierw zagarnął nogę w kleszcze a potem wybił, jak nie było offsajdu to karny.,
1
@Beztroskii No i ją dokładnie o tym. W punkt.
1
@FCB_dimiC Dalej się cieszcie ze śpiącego Rafałka albo Mentzena pijącego piwko :)) Tymczasem Tusk z Kaczyńskim będą dalej nas dymać bez mydła, bo społeczeństwo lubi klikalne aferki. Po co rozliczać złodziei i patrzyć im na ręce skoro ktoś cytuje Murańskiego w telewizji, to dopiero beka. A jeżeli nie rozumiecie przekazu to już Wasz problem. Ja oddycham bo nie żyje polityką.
13
Komentarz usunięty
0
Panowie... same złe odpowiedzi. Kiedyś za starych czasów tutaj hulało: Życiowe kredo, j***ć Semedo. :D
0
Życiowe kredo...?
3
@Comentateiro Ale nawet jeżeli, to te 150 milionów nie jest warta Jego umiejętność strzału głową jako napastnik. Bardziej by było adekwatne gdyby to on zagrywał piłkę jak Kimmich.
0
@bartekvisca A kto zrobi SIUUUU po golu jak go nie będzie?