@osa91 To dlaczego kobiety które znam, moje koleżanki i rodzina tego nie robią? Bo istnieje coś takiego jak godność człowieka. Niestety ta cecha coraz bardziej zanika.
@VegetaPolska To była misja samobójcza Probierza. Jak nie przepadam za Ludwiczkiem (Koemanem) to miał rację, że nie zaczynasz wojny z najlepszym zawodnikiem.
Ostatnie czego brakuje w tym podzielonym społeczeństwie to odwołanie rządu i kolejna destabilizacja niestabilnego już Państwa Polskiego. Rosja tylko na to czekała.
Hahah Kulesza twierdzi, że pogodzi Roberta i Probierza a agent Lewego wrzuca, że nie ma na to żadnych szans i z takimi ludźmi się nie współpracuje. Kulesza gada pod publiczkę, łże jak pies, wstyd na cały kraj.
@Stinger_ Zmiana prezesa = zwolnienie Probierza. Inna opcja nie wchodzi nawet w grę bo trener jest od prezesa, ktoś nowy od razu bierze ze sobą swojego człowieka.
@Roobo Ja też nie rozumiem tej dywagacji w mediach kto będzie trenerem, zamiast skupić się na dymisji prezesa tylko i wyłącznie, bojkotem tego szamba? Nie nauczyli się przez lata, że zmiana trenera nic nie daje?
@BezglutenowyPedri W tym przypadku to nie czapka, spodenki czy coś jeszcze innego. To tylko i wyłącznie to, że jest zawodnikiem Barcy im przeszkadza. :P
@Andi18 Nie mam pojęcia, w meczykach mówili, że nawet zawodnicy nie mają pojęcia skąd się bierze kandydatów na prezesów, to jest chyba tak sterylne środowisko, że tylko swojaków tam mają i nie wpuszczają nikogo z zewnątrz.
Przyjście normalnego gościa na prezesa PZPN, gościa z wizją nowoczesnej piłki, młodego (nie leśnego dziada i alkoholika, który patrzy tylko na bankiety przed i po meczach). Wywalenie większości leśnych dziadów z regionalnych związków piłki nożnej, zaszczepienie tam nowoczesnej myśli szkoleniowej, zaplecza do rozwoju młodzieży, do promowania talentów, do dawania przykładu, że prezes to nie jest gruby stary typ z wąsem od którego trąca alkoholem tylko człowiek z wizją i szacunkiem do wszystkich wokół.
Myślę, że takiej zmiany potrzebuje nasza piłka i na taką zmianę poczekamy jeszcze dłuuuuugo. Marzenie niestety żeby tak się stało w najbliższym czasie.
@FcPortoFan1999 Powinien dostać dyscyplinarkę za niedopełnienie obowiązków, do tego nie dostać wypłaty za resztę kontraktu. To jest chore jak to wygląda, trener nie robi nawet minimum a przy zwolnieniu dostaje całą resztę kasy.
@kanver_ Tu nawet wybór trenera nie ma znaczenia, bo choćby Guardiole zatrudnił to nadal nie ma pojęcia o zarządzaniu całym związkiem i atmosfera nadal będzie gęsta. Prezes powinien współpracować, współtworzyć reprezentację, a nie tylko wybierać i zrzucać wszystko na trenera.
To co dziś się wydarzy nie ma znaczenia, z Probierzem czy bez. Najgorszym jest, że Kulesza jest jedynym kandydatem na prezesa 2025-2029, czyli do 2030 roku nic się u nas nie zmieni.
1
@osa91 To dlaczego kobiety które znam, moje koleżanki i rodzina tego nie robią? Bo istnieje coś takiego jak godność człowieka. Niestety ta cecha coraz bardziej zanika.
1
@VegetaPolska To była misja samobójcza Probierza. Jak nie przepadam za Ludwiczkiem (Koemanem) to miał rację, że nie zaczynasz wojny z najlepszym zawodnikiem.
0
@BorzyKrzys A potem wychodzą grube kobiety z różowymi włosami i mówią, że kobiety są uprzedmiotowione przez mężczyzn... ehe!
9
@JordiAlbion Ebi Smolarek tam grał :P
0
Zagrali na dymisję Kuleszy xD
0
@michaleu No ale jest mister Kulesza i Jego ziomki z zarządu, leśna myśl szkoleniowa przy butelce Finlandii.
0
@Kengo Snape'a zamknęli na solarium
2
@Joe_Barbaro Był lepszy. Przekręty ze Zdzisławem to jedno, ale miał chociaż nazwisko i historię. Kulesza nie ma nic.
3
Ostatnie czego brakuje w tym podzielonym społeczeństwie to odwołanie rządu i kolejna destabilizacja niestabilnego już Państwa Polskiego. Rosja tylko na to czekała.
0
Oznaczy ktoś albo da znać tutaj jak głosowanie i czy Tusk się pakuje czy zostaje? :) Dzięki!
0
@Deathwing112 Dokładnie :P Zadają pytania, żeby potem się chwalić, bo przecież zadali a że tamten nie odpowiedział to Jego wina.
11
Hahah Kulesza twierdzi, że pogodzi Roberta i Probierza a agent Lewego wrzuca, że nie ma na to żadnych szans i z takimi ludźmi się nie współpracuje. Kulesza gada pod publiczkę, łże jak pies, wstyd na cały kraj.
6
@Firestone Lato chociaż miał jakieś znajomości bo był wielkim piłkarzem, a Kulesza był nikim i jest nikim.
0
@Stinger_ Zmiana prezesa = zwolnienie Probierza. Inna opcja nie wchodzi nawet w grę bo trener jest od prezesa, ktoś nowy od razu bierze ze sobą swojego człowieka.
0
@Roobo Ja też nie rozumiem tej dywagacji w mediach kto będzie trenerem, zamiast skupić się na dymisji prezesa tylko i wyłącznie, bojkotem tego szamba? Nie nauczyli się przez lata, że zmiana trenera nic nie daje?
0
@BezglutenowyPedri W tym przypadku to nie czapka, spodenki czy coś jeszcze innego. To tylko i wyłącznie to, że jest zawodnikiem Barcy im przeszkadza. :P
4
Probierz zostaje na stanowisku, tak podaje WP jako pierwsze.
CYRK PANOWIE
8
@D10SLEO Lepsze to niż pójście do Arabii na odcinanie kuponów. Piłka nożna wygrała w tym przypadku.
1
@Andi18 Nie mam pojęcia, w meczykach mówili, że nawet zawodnicy nie mają pojęcia skąd się bierze kandydatów na prezesów, to jest chyba tak sterylne środowisko, że tylko swojaków tam mają i nie wpuszczają nikogo z zewnątrz.
11
@NeroTFP1 Żałosne
0
Przyjście normalnego gościa na prezesa PZPN, gościa z wizją nowoczesnej piłki, młodego (nie leśnego dziada i alkoholika, który patrzy tylko na bankiety przed i po meczach). Wywalenie większości leśnych dziadów z regionalnych związków piłki nożnej, zaszczepienie tam nowoczesnej myśli szkoleniowej, zaplecza do rozwoju młodzieży, do promowania talentów, do dawania przykładu, że prezes to nie jest gruby stary typ z wąsem od którego trąca alkoholem tylko człowiek z wizją i szacunkiem do wszystkich wokół.
Myślę, że takiej zmiany potrzebuje nasza piłka i na taką zmianę poczekamy jeszcze dłuuuuugo. Marzenie niestety żeby tak się stało w najbliższym czasie.
1
@FcPortoFan1999 Powinien dostać dyscyplinarkę za niedopełnienie obowiązków, do tego nie dostać wypłaty za resztę kontraktu. To jest chore jak to wygląda, trener nie robi nawet minimum a przy zwolnieniu dostaje całą resztę kasy.
1
@kanver_ Tu nawet wybór trenera nie ma znaczenia, bo choćby Guardiole zatrudnił to nadal nie ma pojęcia o zarządzaniu całym związkiem i atmosfera nadal będzie gęsta. Prezes powinien współpracować, współtworzyć reprezentację, a nie tylko wybierać i zrzucać wszystko na trenera.
4
To co dziś się wydarzy nie ma znaczenia, z Probierzem czy bez. Najgorszym jest, że Kulesza jest jedynym kandydatem na prezesa 2025-2029, czyli do 2030 roku nic się u nas nie zmieni.
2
@Spacedragon Napisz do steam support, mają na pewno specjalną kategorię płatności i odpowiadają bardzo sprawnie. https://help.steampowered.com/pl/
1
Jak zwykle, jesteśmy przygotowani, wiemy co chcemy grać, wszystko idealnie, atmosfera w kadrze top. Niestety cały świat przeciwko nam...
1
O jak zwykle gramy dobrze lepiej najlepiej a dostaniemy zaraz bramkę xd klasyczek
5
Poziom Finów to też nieporozumienie :D my nie wiemy co gramy ale oni to już w ogóle jak dzieci we mgle
3
Pomysł na grę? A po co to potrzebne.
4
Już po pierwszych 20 minutach będziemy mieli dość tego "spektaklu" :P