kuz

12

Ale co w przerwie już tu lige świętowali to ich, nic się nie uczycie z historii

kuz

2

Hit hahahahahhaha to się nie dzieje

kuz

0

Na styk grają z obroną na połowie rywala, co może pójść nie tak?

kuz

0

Ojjj będzie tu jeszcze ciekawie :)

kuz

0

No i mamy co mówiłem, gol z dupy :)

kuz

3

Ferran do bazy, nie było spalonego

kuz

0

Vini jak i cały Real jest tragiczny, poza Mbappe, ale on sam nic nie zrobi bo nie nazywa się Messi

kuz

6

Pa Araujo jak się robi

kuz

4

Hahahha Christensen, ależ potwarz dla Araujo za LM. Flick to jest gość .

kuz

2

Mapet sam meczu nie wygra. Robi co może.

kuz

2

Zaraz jakieś czerwo dla nas, potem karny, gol z dupy. Oni jeszcze tu coś zmajstruja. Dawać Lewego i trzeba ich dobić

kuz

0

@Rupert_Haubica Arda gra od początku, ale liczę że to bait xd

kuz

2

Chłop na siłę chce być Ramosem, dzban

kuz

2

Ale faul od tyłu i kolejna pomarańczowa

kuz

1

Pan Złota Piłka wziął do serca słowa Benzemy i gra z nami

kuz

2

Ja tam się obawiam o drugą połowę, będą kręcić

kuz

0

Obejrzałeś pierwszą połowę i jesteś pewien wyniku? Oni tu będą kręcić jeszcze ile się da@domin310

kuz

3

Nurek Mbappe godny tego Ronaldo z Betisem, żałosne to było spalony go uratował od kartki

kuz

1

@Derean O to to, wszyscy zapomna po meczu a to była tragiczna połowa pełna błędów na korzyść Realu. Teraz by grali w 9 a tak wychodzimy i znowu mogą odrobić.

kuz

0

OnI mają czelność jeszcze coś o arbitrach mówić ... Gdyby nie oni to już by było z 6-1 i graliby w 9 po dwóch czerwonych kartkach. Tragiczne sędziowanie będzie pewnie zakryte tym że i tak wygramy.

kuz

2

Za takie coś też są kartki...Ten mecz mimo że jesteśmy dwie klasy lepsi to jest jawne walenie nas na wał. Obrzydza mi to całe widowisko.

kuz

0

Ferran teraz pięknie się zachował, walczymy z 12 i wygrywamy 4-2, niemożliwe

kuz

0

Ja się nie dziwię naszej ławce, tego nie da się wytrzymać

kuz

2

Hahahahahahaha ale nur a zamiast kartki spalony hahahahaha

kuz

1

Tylu wałków w jednej połowie już dawno nie widziałem, obryzdliwe

kuz

0

Przecież to jest czerwo!!!

kuz

15

Rękę De Jonga pokazują od razu zamiast gola hahahahah kpina jest z tej ligi

kuz

2

@nightwishygt To ta akcja przed golem na 2-0?

kuz

0

@12Frost12 Ludzie twierdzą że Cubarsi podawał, ja uważam że nie, bo chciał zagrać do Wojtka

kuz

2

Real ewidentnie siadł trzeba strzelić drugą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?