@Derean O to to, wszyscy zapomna po meczu a to była tragiczna połowa pełna błędów na korzyść Realu. Teraz by grali w 9 a tak wychodzimy i znowu mogą odrobić.
OnI mają czelność jeszcze coś o arbitrach mówić ... Gdyby nie oni to już by było z 6-1 i graliby w 9 po dwóch czerwonych kartkach. Tragiczne sędziowanie będzie pewnie zakryte tym że i tak wygramy.
12
Ale co w przerwie już tu lige świętowali to ich, nic się nie uczycie z historii
2
Hit hahahahahhaha to się nie dzieje
0
Na styk grają z obroną na połowie rywala, co może pójść nie tak?
0
Ojjj będzie tu jeszcze ciekawie :)
0
No i mamy co mówiłem, gol z dupy :)
3
Ferran do bazy, nie było spalonego
0
Vini jak i cały Real jest tragiczny, poza Mbappe, ale on sam nic nie zrobi bo nie nazywa się Messi
6
Pa Araujo jak się robi
4
Hahahha Christensen, ależ potwarz dla Araujo za LM. Flick to jest gość .
2
Mapet sam meczu nie wygra. Robi co może.
2
Zaraz jakieś czerwo dla nas, potem karny, gol z dupy. Oni jeszcze tu coś zmajstruja. Dawać Lewego i trzeba ich dobić
0
@Rupert_Haubica Arda gra od początku, ale liczę że to bait xd
2
Chłop na siłę chce być Ramosem, dzban
2
Ale faul od tyłu i kolejna pomarańczowa
1
Pan Złota Piłka wziął do serca słowa Benzemy i gra z nami
2
Ja tam się obawiam o drugą połowę, będą kręcić
0
Obejrzałeś pierwszą połowę i jesteś pewien wyniku? Oni tu będą kręcić jeszcze ile się da@domin310
3
Nurek Mbappe godny tego Ronaldo z Betisem, żałosne to było spalony go uratował od kartki
1
@Derean O to to, wszyscy zapomna po meczu a to była tragiczna połowa pełna błędów na korzyść Realu. Teraz by grali w 9 a tak wychodzimy i znowu mogą odrobić.
0
OnI mają czelność jeszcze coś o arbitrach mówić ... Gdyby nie oni to już by było z 6-1 i graliby w 9 po dwóch czerwonych kartkach. Tragiczne sędziowanie będzie pewnie zakryte tym że i tak wygramy.
2
Za takie coś też są kartki...Ten mecz mimo że jesteśmy dwie klasy lepsi to jest jawne walenie nas na wał. Obrzydza mi to całe widowisko.
0
Ferran teraz pięknie się zachował, walczymy z 12 i wygrywamy 4-2, niemożliwe
0
Ja się nie dziwię naszej ławce, tego nie da się wytrzymać
2
Hahahahahahaha ale nur a zamiast kartki spalony hahahahaha
1
Tylu wałków w jednej połowie już dawno nie widziałem, obryzdliwe
0
Przecież to jest czerwo!!!
15
Rękę De Jonga pokazują od razu zamiast gola hahahahah kpina jest z tej ligi
2
@nightwishygt To ta akcja przed golem na 2-0?
0
@12Frost12 Ludzie twierdzą że Cubarsi podawał, ja uważam że nie, bo chciał zagrać do Wojtka
2
Real ewidentnie siadł trzeba strzelić drugą