Ogromny pech hadesa. Nie dość, ze jest na wylocie z G2 zanim jeszcze zagrał pierwszy mecz, to w debiucie za huntera zagra Taz, bo ten pierwszy ma problemy z wizą. Choćby chciał pokazać 100%, to z Tazem raczej na 100% nie zagrają... Szkoda wielka.
@Klejnot_Nilu Ale to ludzie, kibice, pełno oszołomów i na to nie ma wpływu. A RMTV to oficjalna telewizja, która wygląda jakby wpadła w ręce Gali albo innego głupka z twittera. Przecież to jest żałosne. Mnie osobiście wypowiedzi Flicka czy Pedriego też zdenerwowały bo nie powinniśmy (pomimo tego, że mogli czuć złość po tych błędach) mówić takich rzeczy publicznie. @ShawnC No i przez to jeszcze bardziej patologiczna liga się robi, zamiast to w jakikolwiek sposób ukarać to dalej im na to pozwalają.
Skumajcie jakim żałosnym klubem trzeba być, żeby pomimo tej nagonki przed Pucharem Króla i całą krytyką jaka się wylała na Real i Pereza nawet ze strony tych poważnych grup wspierających Madryt dalej w następnym meczu z Barcą bombardować arbitra bo w wieku 14 czy 13 lat powiedział, że kibicuje Barcy? Przecież to jest kolejny cios w PR tego wielkiego bądź co bądź klubu. Perez na starość oszalał? Bo na to wygląda.
@LOPEZ16 No przegrzało styki niestety, a wydawał się solidnym kandydatem na kapitana, przynajmniej dla mnie bardziej niż Araujo... Szybko mnie zweryfikował.
Matko boska jaka wieś na tej komisji, włączyłem przypadkowo TV i było na informacyjnym po wczorajszym konklawe. My wybieramy takich idiotów co się zachować nie potrafią nawet na komisji, w publicznej telewizji... Szok.
@BorzyKrzys Ja tam już się pogodziłem, że świat jest posrany a ludzie coraz gorsi. Każdy chce zabłysnąć na czymkolwiek, nie ważne czy to moralne, czy nie. Czy ma sens, czy nie, już nikt się z tym nie liczy. Walczą z byleczym, byle by się mówiło, robią z Siebie idiotów dla klików, pieniędzy, rozgłosu. Szkoda tracić czasu i nerwów na takie rzeczy, chociaż nawet unikając tego w tych czasach zewsząd człowieka bombardują takimi informacjami.
@baryn Yamal źle obliczył ten drybling, piłka mu uciekła i lewą nogą stąpając na niej się przewrócił. Tu się nie ma o co czepiać, nie ma co szukać na siłę sytuacji skoro ewidentny faul Dumfriesa olali kompletnie.
@snupson W sumie to nawet remis kosztem odpuszczenia i większego odpoczynku biorę w ciemno. Mamy wtedy margines jednej porażki np. z Bilbao, a na Villarreal trzeba zagrać na 100%. Espanyolu nie liczę bo powinniśmy ich pokonać.
Śmieszy mnie że ludzie robią nagle z Sommera światowej klasy bramkarza, a po prostu wyszedł mu mecz jak wielu przeciwko Barcy. Szczena z Benficą też wyciągał wszystko jak z nut bo miał dzień konia i tyle. Sommer to nie jest top.
@A4ron Nie, kara śmierci to jak nagroda dla takiego idioty. Powinien męczyć się w nieludzkich warunkach to może inni by nie brali przykładu w przyszłości.
0
@Comentateiro Przecież gadanie, że on jest niezależny to plucie ludziom w twarz :D A ludzie dalej się nabierają. Jesteśmy głupim narodem.
1
@mrboom Jak pierwszy raz przeczytałem newsa o Sunpayusie to myślałem, że ktoś sobie trolluje :D
0
Ogromny pech hadesa. Nie dość, ze jest na wylocie z G2 zanim jeszcze zagrał pierwszy mecz, to w debiucie za huntera zagra Taz, bo ten pierwszy ma problemy z wizą. Choćby chciał pokazać 100%, to z Tazem raczej na 100% nie zagrają... Szkoda wielka.
0
@Klejnot_Nilu Ale to ludzie, kibice, pełno oszołomów i na to nie ma wpływu. A RMTV to oficjalna telewizja, która wygląda jakby wpadła w ręce Gali albo innego głupka z twittera. Przecież to jest żałosne. Mnie osobiście wypowiedzi Flicka czy Pedriego też zdenerwowały bo nie powinniśmy (pomimo tego, że mogli czuć złość po tych błędach) mówić takich rzeczy publicznie.
@ShawnC No i przez to jeszcze bardziej patologiczna liga się robi, zamiast to w jakikolwiek sposób ukarać to dalej im na to pozwalają.
9
Skumajcie jakim żałosnym klubem trzeba być, żeby pomimo tej nagonki przed Pucharem Króla i całą krytyką jaka się wylała na Real i Pereza nawet ze strony tych poważnych grup wspierających Madryt dalej w następnym meczu z Barcą bombardować arbitra bo w wieku 14 czy 13 lat powiedział, że kibicuje Barcy? Przecież to jest kolejny cios w PR tego wielkiego bądź co bądź klubu. Perez na starość oszalał? Bo na to wygląda.
9
@don'T.R.I.P.e Nie oglądam już nic związanego z tym meczem bo żal mi się robi tych chłopaków przekręconych znowu przez decyzje sędziowskie. :)
11
@Katalonik97 Jak wygramy to na stadionie Espanyolu możemy świętować :) Znowu się im gary zagotują i nas pogonią do szatni :P
2
@LOPEZ16 No przegrzało styki niestety, a wydawał się solidnym kandydatem na kapitana, przynajmniej dla mnie bardziej niż Araujo... Szybko mnie zweryfikował.
2
Matko boska jaka wieś na tej komisji, włączyłem przypadkowo TV i było na informacyjnym po wczorajszym konklawe. My wybieramy takich idiotów co się zachować nie potrafią nawet na komisji, w publicznej telewizji... Szok.
0
@tbas Samolot przekroczył barierę dźwięku?
0
@gumaz Tylko dlatego że właśnie robi cyrk a nie politykę. Coś jak FAME, dużo ludzi ogląda dla beki.
2
@gumaz Szkoda czasu na idiotów :) po co im dawać rozgłos ?
14
@jakub1906 Tyle że chłop ma nie po drodze z Trumpem i Twoja teoria upada już na starcie.
0
@Deathwing112 Dzięki za przypomnienie
0
Pierwsze słowa podprogowo do Putina :)
5
Tylko Pizzaballa! :)
2
Habemuuuuuuuuus Papaaaaaaaaam!
2
@zadafcb Albo, że głosowanie skręci w zupełnie innym kierunku jak w przypadku JPII
1
@norbi77 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@BorzyKrzys Ja tam już się pogodziłem, że świat jest posrany a ludzie coraz gorsi. Każdy chce zabłysnąć na czymkolwiek, nie ważne czy to moralne, czy nie. Czy ma sens, czy nie, już nikt się z tym nie liczy. Walczą z byleczym, byle by się mówiło, robią z Siebie idiotów dla klików, pieniędzy, rozgłosu. Szkoda tracić czasu i nerwów na takie rzeczy, chociaż nawet unikając tego w tych czasach zewsząd człowieka bombardują takimi informacjami.
3
Ciekawostka! Pierwszy mokry sen Tarzana nie dotyczył człowieka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@baryn Yamal źle obliczył ten drybling, piłka mu uciekła i lewą nogą stąpając na niej się przewrócił. Tu się nie ma o co czepiać, nie ma co szukać na siłę sytuacji skoro ewidentny faul Dumfriesa olali kompletnie.
1
@snupson W sumie to nawet remis kosztem odpuszczenia i większego odpoczynku biorę w ciemno. Mamy wtedy margines jednej porażki np. z Bilbao, a na Villarreal trzeba zagrać na 100%. Espanyolu nie liczę bo powinniśmy ich pokonać.
0
Drugi czarny dym :) czekamy do 17
4
Śmieszy mnie że ludzie robią nagle z Sommera światowej klasy bramkarza, a po prostu wyszedł mu mecz jak wielu przeciwko Barcy. Szczena z Benficą też wyciągał wszystko jak z nut bo miał dzień konia i tyle. Sommer to nie jest top.
1
Hernandez Hernandez sędzią klasyku, Munuera na Varze. RMTV już może zacząć grillować i bojkotować mecz.
1
Saka to moze Yamalowi buty czyścić póki co :P
12
@A4ron Nie, kara śmierci to jak nagroda dla takiego idioty. Powinien męczyć się w nieludzkich warunkach to może inni by nie brali przykładu w przyszłości.
1
Ale to zepsuli xD masakra
2
Jak stracą Donnarume to Arsenal to bierze na bank