@kamiVeB Pycha kroczy przed upadkiem, potem przegrywamy 3 mecze do końca i co? :) Lepiej poczekać z tym na Espanyol jeżeli dziś wygramy. Na pewno kibice będą śpiewać, ale zawodnicy i sam klub nie.
@BorzyKrzys Ale Ty nie krytykujesz w poście tego skoku na stołki tylko wytykasz jej, że krytykuje koalicjantów, a o tym każdy wiedział i wie. Nie skręcaj teraz w coś innego.
@Tabaluga37 I każdy to wiedział przed, że wchodzą w koalicję po to aby osiągnąć minimum - czyli stołki w ministerstwie, i pozbawić pełnej władzy PIS. Nie rozumiem teraz Waszego zaskoczenia a tym bardziej czepianie się Biejat, że mówi prawdę. Oni nigdy się nie będą kochać z PO i w tej koalicji ciągle będą jakieś wojny. Teraz OP się dziwi, że babka mówi o wzajemnym patrzeniu sobie na ręce, a co, spodziewał się, że będą się całować po rękach? :DD
@BorzyKrzys No ale przecież ona o tym mówi, że starają się jak mogą, a każdy wiedział, że sprawczości będą mieli minimum. Twój post atakuje ją, że przecież jest w KOALICJI, ona twierdzi, że patrzą na ręce platformie i innym politykom koalicji, a teraz mówisz, że nie ma sprawczości, to o co Ci w ogóle chodzi? Samo to, że dostali się do ministerstw to już sporo, bez koalicji mogliby o tym pomarzyć jedynie.
15
Rękę De Jonga pokazują od razu zamiast gola hahahahah kpina jest z tej ligi
2
@nightwishygt To ta akcja przed golem na 2-0?
0
@12Frost12 Ludzie twierdzą że Cubarsi podawał, ja uważam że nie, bo chciał zagrać do Wojtka
2
Real ewidentnie siadł trzeba strzelić drugą
14
Jak oni znowu nie wygrają mimo pomocy całego sztabu sędziowskiego to skisne chyba
0
Fran dzisiaj póki co dobrze i twardo gra z Yamalem, modły musi grać do końca a nie padać jak mucha
1
Dlaczego nadal nie pokazali klatki ze spalonym?
0
Wracamy! Wracamy! Wracamy!
1
Kurtuła, sędzia, słaba gra = 0-2 :D
2
Nie było tam faulu chyba, tragedia, najgorszy początek z możliwych do tego Mbappe dogania Roberta
2
Dalej czekam na klatkę z Mbappe
1
Presja na arbitrze i nie będzie offsajdu
0
Offsajd tam był przecież.
1
Wojtek swoje....
0
@BulaKG Zakończenie wojny może?
1
Anczelot taktyka z rugby xD
5
Wsparcie dla FC Porto, klasa!
0
Jedziemy z tym meczem! Powodzenia Barco!
0
@Kubsoleon Oczywiście, że byliby lepsi. Mbappe na swojej nominalnej pozycji i 9 z prawdziwego zdarzenia, jedna z lepszych na świecie.
1
Wywiady z kibicami Realu pod Bernabeu pokazują najbardziej kto w internecie się na temat piłki za klawiaturą wypowiada :D Same omnibusy!
7
@jacobFCB Oczywiście Eleven, Święcicki i Chabiniak to TOP
0
@kamiVeB Pycha kroczy przed upadkiem, potem przegrywamy 3 mecze do końca i co? :) Lepiej poczekać z tym na Espanyol jeżeli dziś wygramy. Na pewno kibice będą śpiewać, ale zawodnicy i sam klub nie.
6
@kamiVeB Nie wybrzmi, co najwyżej na stadionie Espanyolu.
2
@BorzyKrzys Ale Ty nie krytykujesz w poście tego skoku na stołki tylko wytykasz jej, że krytykuje koalicjantów, a o tym każdy wiedział i wie. Nie skręcaj teraz w coś innego.
2
@1LY0 Wyrównuje rekord 41 bramek w sezonie dla FC Barcelony. A jeszcze mecz się nie skończył + ma dwa do rozegrania.
1
Nastawmy się na wrzutki od początku. Anczelot tylko to może wprowadzić analizując nasz mecz z Interem. Nigdzie nam nie zagrożą poza właśnie wrzutkami.
2
@Tabaluga37 I każdy to wiedział przed, że wchodzą w koalicję po to aby osiągnąć minimum - czyli stołki w ministerstwie, i pozbawić pełnej władzy PIS. Nie rozumiem teraz Waszego zaskoczenia a tym bardziej czepianie się Biejat, że mówi prawdę. Oni nigdy się nie będą kochać z PO i w tej koalicji ciągle będą jakieś wojny. Teraz OP się dziwi, że babka mówi o wzajemnym patrzeniu sobie na ręce, a co, spodziewał się, że będą się całować po rękach? :DD
0
@Rewolucja123 Wybiliby mu na aut, tak samo jak Inter po słupku i zrobili identyczną akcję jak ta na gola :D
2
@BorzyKrzys No ale przecież ona o tym mówi, że starają się jak mogą, a każdy wiedział, że sprawczości będą mieli minimum. Twój post atakuje ją, że przecież jest w KOALICJI, ona twierdzi, że patrzą na ręce platformie i innym politykom koalicji, a teraz mówisz, że nie ma sprawczości, to o co Ci w ogóle chodzi? Samo to, że dostali się do ministerstw to już sporo, bez koalicji mogliby o tym pomarzyć jedynie.
2
Panowie dziś powinni przykład z Pań brać :D Wbić tyle bramek ile 90 minut pozwoli :D 7-0 aktualnie z Betisem, jak pieczętować majstra to tak.