kuz

4

Ale Chelsea jest tłamszona :D

kuz

25

@BorzyKrzys No jest, ale czy ciężko zrozumieć dlaczego są w tej koalicji? Bo dzięki niej mogą cokolwiek znaczyć i cokolwiek wprowadzić według swoich poglądów. Sami nie zrobiliby nic. Od początku założenie tej koalicji było tego celem, i nikt nie ukrywał, że będą sobie wzajemnie patrzyć na ręce. Akurat tutaj bym się niczego nie czepiał.

kuz

1

@blakkudium Guardiolismo się modli o remisik :P

kuz

1

@Lucyffffer1922 Pewnie tak będzie, ale ja mówię o emocjach przed meczem i w jego trakcie. Podejście na luzie i bez spiny, cokolwiek się nie wydarzy. Nie wiem jak Ty ale ja przed klasykiem zawsze byłem pospinany i zestresowany jakby życie zależało od Niego. Dziś podchodzę inaczej. Wolę się spinać w meczu z Bilabo czy Villarrealem niż z Realem.

kuz

4

Dziś psychicznie się nastawiam, że nie musimy wygrać za wszelką cenę bo mamy i tak punkt przewagi po ewentualnej porażce, to pomaga podejść do meczu na luzie a stres meczowy można odłożyć na kolejne 3, które będzie trzeba wygrać. :D

kuz

0

@Rewolucja123 Przecież Olmo pomimo kontuzji dał nam bardzo dużo na początku sezonu i pod koniec na wiosnę. Według mnie można powiedzieć, że strzelił kluczowe bramki. Ja Deco oceniam pozytywnie.

kuz

4

@Oskar00 Vasquez i Fran Garcia kontra Martin i Garcia? To już chyba wolę naszą dwójkę. :D

kuz

0

@GTBTP Po tej odpowiedzi moderacja mogłaby zamknąć temat, bo wyczerpałeś wszystko co możliwe i idealnie to podsumowałeś. Nic nie trzeba dodawać.

kuz

10

@KamQiX Czaisz, że są ludzie którym dalej mało? Niebywałe.

kuz

1

@Stinger_ Tak, po dośrodkowaniu i nie było spalonego.

kuz

1

@FcPortoFan1999 Nie znasz kornika drukarza?

kuz

4

Sorloth zaraz przegoni Lewego i Mbappe xD

kuz

0

@unic Nie mam, link ze strony Viva Barca oni wrzucają sprawdzone artykuły.

kuz

0

Hernandez Hernandez, who will officiate Sunday's Clásico, held a meeting with representatives from Real Madrid, Javier Tebas, and González Fuertes just 48 hours before the match against Barça. [Mundo Deportivo]

To żarty nie? :)

kuz

0

@Arden Kupią napastnika jeszcze i z Merino będą dzielic w środku pola, fajny duet.

kuz

2

@Kozinho. nie.

kuz

0

Ale Hołownia zeza zaj**ał xD

kuz

3

Donald Oskar Tusk? Ten Braun jest zdrowy? xD Tusk ma tak na drugie? Nie mogę znaleźć.
Znalazłem , Oscar to podobno pseudonim Tuska jako NRDowskiego agenta. xD.

kuz

0

@th@les 118 już zgarnęliśmy.

kuz

0

@Swistus172 Robimy ich jak dzieci we mgle. Yamal będzie się bawił a Lewy odskoczy Mbappe. Na stadionie Espanyolu będziemy się cieszyc z trofeum La Liga.

kuz

2

Hołownia może i chce coś zrobić, ale ma świadomość, że to nie jest machnięcie różdżka bo wie jak to wygląda od środka. Jednak ciągle obiecuje i gada czego to nie trzeba zrobić. Stano mu już na poprzedniej debacie powiedział, obiecuje jakby nie był już w rządzie...

kuz

0

@Faro Mieszkaj na stancji i miej dziecko, to Cię z niej wypier**lą bo ludzie się boją matek z dziećmi na stancjach, u rodziców to już w ogóle problem, dziwię się ludziom co tak mieszkają z wyboru. Skreślony u mnie a podobnie myślałem.

kuz

1

@GTBTP Już gazety piszą, że trener nie będzie decydował o transferach a Xabi się na to zgodził. :P

kuz

0

@UriBoyka Nie gra bo się bawi, raczej tak to powinno brzmieć :) Dobrze, że Flick się na Niego nie nabiera.

kuz

0

@Values Walkę na boisku pozostawmy na boisku, kto nie kosił Messiego? :) Nie przypominam sobie jednak, żeby z Alonso wyszedł gbur albo cham czy prostak. Jeżeli było inaczej to proszę o jakiś link, z chęcią zmienię zdanie.

kuz

1

Fajnie, że Alonso idzie do Realu. Mam nadzieję, że chociaż trochę swojej klasy wpoi swoim zawodnikom i pozbędzie się takich zachowań jakie widzieliśmy ostatnio. Flick vs Alonso to może być nowy wymiar klasyków wzajemnego szacunku i klasy. Poza tym aktualny sezon w Leverkusen nie był już taki super jak poprzedni, Real to też drużyna, która wymaga wielu zmian, ciekaw jestem jak mu pójdzie.
(PS. Szkoda mi trochę Raula, ale pewnie Jego czas jeszcze nadejdzie.)

kuz

1

@Pedri16Future To raczej nie będzie problemem, żadnym :) Internet nie jest anonimowy, nawet VPN w takich przypadkach nie pomoże.

kuz

3

Jeżeli FDJ zostanie, wróci Bernal i Casado, do tego Garcia/Christensen na upartego, to mamy pozycję DMF świetnie obstawioną na lata. Jeszcze w poprzednim okienku każdy chciał solidnego defensywnego pomocnika, teraz według mnie to zbędne. Konieczność to LS, napastnik i lewy obrońca.

kuz

0

@Starrk Milan czy United mieliśmy przez 2-3 sezony, ale szybko się dzięki La Masii wygrzebaliśmy z tego gówna.

kuz

0

@GeneralXavi Ale nikt nie kryje, że nie jest z PO, to jest różnica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?