Raphinha: "Vitor Roque’s situation hit me hard. One day, he was really overwhelmed by all the talk about his future. During training, he kept making basic mistakes, and then he started crying... Flick called me to help translate because he couldn’t speak."
"Flick asked if he wanted to leave, and Vitor said yes. The coach said, 'No problem, go rest.' "
"After training, the coach gathered everyone. He didn’t raise his voice, but he told us we needed to take care of one another, because our success depends on all of us being on the same page."
Roque zgniotła presja Barcy, potencjał miał ale nie dźwignął tego, po części przez media i nagonkę jaką zrobili z agentem pobierając taką kwotę odstępnego i robiąc z Niego drugiego R9. Przykro się czyta bo chłopak miał ambicję a kasa je zniszczyła.
@Hubert102 To jak z każdym sprzętem RTV. Telefon też może Ci się zapalić, martwisz się o to? Po prostu trzymaj ja w domu jak każdy inny i nie powinno się nic stać. To nie jest tak, że co 3 hulajnoga płonie albo eksploduje.
@Nazio_87 Ja idę do roboty do 19:00 i będę miał czystą głowę cały dzień, aż do samego meczu gdzie pewnie trochę się zagotuje przed pierwszym gwizdkiem.
@BezglutenowyPedri Co mają? Jak czytam to są pewni, że zagrają w finale bo nie przegrali od 3 lat na swoim stadionie, w głębi duszy wiedzą, że sędziowie ich przepychali w meczach z Barcą. Nie widziałem chyba ani jednego komentarza, który by wątpił w awans.
Sunpayus za hadesa w G2 po majorze w Austin podobno. No to się chłopak nagrał... xD Do tego to drugi raz w historii gdy ten gracz zastępuj właśnie hadesa, beczka.
@Astad Właśnie pomyśl sobie, że oni sobie z jednym skrzydłem nie radzili, a co by było gdyby były takie dwa? Hiszpania tak ma i tam jest mega ciężko z Nico i Yamalem.
Wyobraźcie sobie że mamy równie mocne lewe skrzydło, Inzaghi nie wie kogo ma dublować, przecież to by była rozwałka. Teraz odetną Yamala i jak Rapha trafi słabszy mecz jak ostatnio mu się zdarzało to są ciężary.
Dzięki Panu Trenerowi Flickowi podchodzę do takiego meczu jak jutro na luzie, jestem pewien że ich zgnieciemy, a jeżeli zacznie się źle, to jestem pewien że wrócimy i odrobimy. Chłop w rok naprawił we mnie wiarę w zespół i nawet jak wychodzimy rezerwami, to wiem, że na ławce czekają ziomeczki aby jednak meczyk odwrócić. O klasyk nie bałem się w PK i teraz tymbardziej jestem pewien, że wygramy z tym marnym Realem. Flick najlepszy psycholog, bo fani Barcy chyba najgorsza psyche mają w ostatnich 8-9 latach. :P
Niech mi ktoś powie, że Mats nie miał szans wczoraj obronić to go wyśmieje. Tutaj nawet trudniejsza piłka ale klasowy bramkarz to wyciąga. Potem jeszcze wypluł prostą piłkę przed Siebie zamiast ją złapać, i gdyby nie obrońcy to mogła też być bramka. Przed poważną kontuzją już był słaby (mecz z Monaco) a po niej to już w ogóle będzie cień bramkarza. Jedno z wielu życzeń na następny sezon to Wojtek w bramce, albo jakiś bramkarz, który potrafi bronić. Courtois po rykoszecie w ułamek sekundy decyduje się parować piłkę, nasz Mareczek łapie laga i podskakuje jak pajacyk.
Wyobrażacie sobie babcie, która nigdy nie widziała internetu, nie wsponę o AI, oglądającą Stanowskiego lecącego na smoku? Przecież taki człowiek może się przerazić. :D
@Arden Araujo sam ucieknie w lipcu. Nie chciał zostawiać drużyny w tym sezonie i został, ale latem w Juve wyląduje, nie zdziwię się jak pod stołem są już dogadani i kluby też.
@pt9 Ja rozumiem że klubem zarządzali idioci, ale chyba nie jest tak, że wygrana na każdym froncie nam się nie opłaca? To by było chore, po co się starać skoro na tym tracisz? Lepiej odpaść w 1/4 i zgarnąć kasę nie płacąc premii za tryumf.
@Pawlak1992 Dlatego trzeba wygrać potrójna koronę, przede wszystkim LM bo to zastrzyk gotówki, Deco z głową podejdzie do okienka jak będą pieniądze i brak ograniczeń przez Ligę. Potrafili ugotować konkurencyjny skład walcząc z kryzysem i Tebasem, to tymbardziej ugotują z zapleczem finansowym. Następny sezon będzie jeszcze lepszy.
2
Raphinha: "Vitor Roque’s situation hit me hard. One day, he was really overwhelmed by all the talk about his future. During training, he kept making basic mistakes, and then he started crying... Flick called me to help translate because he couldn’t speak."
"Flick asked if he wanted to leave, and Vitor said yes. The coach said, 'No problem, go rest.' "
"After training, the coach gathered everyone. He didn’t raise his voice, but he told us we needed to take care of one another, because our success depends on all of us being on the same page."
Roque zgniotła presja Barcy, potencjał miał ale nie dźwignął tego, po części przez media i nagonkę jaką zrobili z agentem pobierając taką kwotę odstępnego i robiąc z Niego drugiego R9. Przykro się czyta bo chłopak miał ambicję a kasa je zniszczyła.
2
@Hubert102 To jak z każdym sprzętem RTV. Telefon też może Ci się zapalić, martwisz się o to? Po prostu trzymaj ja w domu jak każdy inny i nie powinno się nic stać. To nie jest tak, że co 3 hulajnoga płonie albo eksploduje.
1
@Vurt każdy ucieka myślami od meczu :)
0
@Nazio_87 Ja idę do roboty do 19:00 i będę miał czystą głowę cały dzień, aż do samego meczu gdzie pewnie trochę się zagotuje przed pierwszym gwizdkiem.
5
@Munio O karnym na Yamalu też już nikt nie mówi a mecz był tydzień temu :) Przeciwko nam szybko się zapomina, gorzej, jak nam coś wpadnie po błędzie.
0
@Jersi1 w LM ofkors
8
@BezglutenowyPedri Co mają? Jak czytam to są pewni, że zagrają w finale bo nie przegrali od 3 lat na swoim stadionie, w głębi duszy wiedzą, że sędziowie ich przepychali w meczach z Barcą. Nie widziałem chyba ani jednego komentarza, który by wątpił w awans.
0
@Miczek1 Buki wiedzą więcej :p
0
@dafik85 Nasze skrzydła to Rapha i Yamal, Balde i Kounde to bardziej podwozie, a Flick potrafi lądować bez podwozia jak kapitan Wrona, więc spokojnie.
0
@Pnog37 Myślisz, że jak zagra BARDZO DOBRZE na majorze to zmienią zdanie, czy umowa będzie klepnięta już przed?
9
@Eto'o9 R10 Lewy 6 bramek od bycia TOP2 w historii klubu, to jest zarazem śmieszne i żałosne. :D
1
Sunpayus za hadesa w G2 po majorze w Austin podobno. No to się chłopak nagrał... xD Do tego to drugi raz w historii gdy ten gracz zastępuj właśnie hadesa, beczka.
1
@Astad Właśnie pomyśl sobie, że oni sobie z jednym skrzydłem nie radzili, a co by było gdyby były takie dwa? Hiszpania tak ma i tam jest mega ciężko z Nico i Yamalem.
1
Wyobraźcie sobie że mamy równie mocne lewe skrzydło, Inzaghi nie wie kogo ma dublować, przecież to by była rozwałka. Teraz odetną Yamala i jak Rapha trafi słabszy mecz jak ostatnio mu się zdarzało to są ciężary.
1
Kroos: Pedri jest najlepszym pomocnikiem na świecie.
Ojj popalą się styki madryciakom, co krzyczą że Bellingham lepszy i Toniego uważają za wzór. :D
5
@Faro A już w listopadowym klasyku koleś będzie typowym dzbanem z Madrytu, zacznie się zachowywać jak skończony idiota. Znamy to chyba?
0
@Michael24 Nie tak wesoło bo zaliczka pierwszego meczu nas uratowała, Bayern chyba wygrał 3-2
5
Dzięki Panu Trenerowi Flickowi podchodzę do takiego meczu jak jutro na luzie, jestem pewien że ich zgnieciemy, a jeżeli zacznie się źle, to jestem pewien że wrócimy i odrobimy. Chłop w rok naprawił we mnie wiarę w zespół i nawet jak wychodzimy rezerwami, to wiem, że na ławce czekają ziomeczki aby jednak meczyk odwrócić.
O klasyk nie bałem się w PK i teraz tymbardziej jestem pewien, że wygramy z tym marnym Realem. Flick najlepszy psycholog, bo fani Barcy chyba najgorsza psyche mają w ostatnich 8-9 latach. :P
0
@Hosh here we go soon tutaj masz.
2
@Pedri16Future W 99% here we go oznacza. A w Anglii tymbardziej, nawet 99,9%.
1
@Swistus172 Ich ostatnia szansa na zbliżenie się na 1pkt, potem możemy tylko wygrać wszystko do końca żeby na nich nie patrzeć :)
3
@blakkudium Pomyślcie sobie, że Garnacho odchodzi do innego klubu, też wskoczyłby dwa poziomy wyżej. :)
0
@Pedri16Future Po BVB miało domino runąć, widziałem screeny jak przegrywamy wszystko :D Spokojnie
1
Niech mi ktoś powie, że Mats nie miał szans wczoraj obronić to go wyśmieje. Tutaj nawet trudniejsza piłka ale klasowy bramkarz to wyciąga. Potem jeszcze wypluł prostą piłkę przed Siebie zamiast ją złapać, i gdyby nie obrońcy to mogła też być bramka. Przed poważną kontuzją już był słaby (mecz z Monaco) a po niej to już w ogóle będzie cień bramkarza. Jedno z wielu życzeń na następny sezon to Wojtek w bramce, albo jakiś bramkarz, który potrafi bronić. Courtois po rykoszecie w ułamek sekundy decyduje się parować piłkę, nasz Mareczek łapie laga i podskakuje jak pajacyk.
2
Wyobrażacie sobie babcie, która nigdy nie widziała internetu, nie wsponę o AI, oglądającą Stanowskiego lecącego na smoku? Przecież taki człowiek może się przerazić. :D
1
@PatrykBarca No właśnie mówiło się o 60M€, niech za to idzie, przyjdzie Tah a Christensen zostanie. Kasa będzie na skrzydło i napastnika.
0
@Arden Araujo sam ucieknie w lipcu. Nie chciał zostawiać drużyny w tym sezonie i został, ale latem w Juve wyląduje, nie zdziwię się jak pod stołem są już dogadani i kluby też.
0
@pt9 Ja rozumiem że klubem zarządzali idioci, ale chyba nie jest tak, że wygrana na każdym froncie nam się nie opłaca? To by było chore, po co się starać skoro na tym tracisz? Lepiej odpaść w 1/4 i zgarnąć kasę nie płacąc premii za tryumf.
2
@Lisek Masz na to jakieś dowody? Nie chce mi się wierzyć. W takim wypadku nie opłacałoby się niczego wygrywać.
1
@Pawlak1992 Dlatego trzeba wygrać potrójna koronę, przede wszystkim LM bo to zastrzyk gotówki, Deco z głową podejdzie do okienka jak będą pieniądze i brak ograniczeń przez Ligę. Potrafili ugotować konkurencyjny skład walcząc z kryzysem i Tebasem, to tymbardziej ugotują z zapleczem finansowym. Następny sezon będzie jeszcze lepszy.