@FcPortoFan1999 Przed chwilą w TVP jakiś ekspert mówił, że przy wyborze Jana Pawła był problem bo dym leciał na kaplicę a nie do komina, dawno nie było konklawe i nie było dobrze przygotowane. Niczego nie można wykluczyć . :)
@Deviler Jeszcze nigdy w historii konklawe nie trwało 1 dnia, raczej teraz też nie, ale kto wie. Nie było murowanego kandydata, musi uzbierać 89 z 133 głosów więc to sporo.
@jeonek Gdybyśmy się zamurowali i Inter strzelił by po wrzutce, to w sumie byśmy pewnie krytykowali Flicka za to, że się cofnął zamiast grać swoje do końca... Można sobie gdybać ale trzeba się pogodzić, że zabrakło nam trochę szczęścia i zimnej krwi.
Dzisiaj wszyscy kibicujemy Arsenalowi :) Osobiście chciałbym żeby to oni wygrali LM, tyle lat czekają na trofeum, do tego na chłodno jeżeli PSG nie wygra to spadają szanse Dembele na ZP a zwiększają się u któregoś z naszych chłopaków.
@Damiain Marciniak od mundialu stał się celebrytą i to jest Jego największy minus. W Jego meczach on musi najbardziej błyszczeć i to nie zawsze w ten pozytywny sposób.
@Zoker Tu nie chodzi o to czy ten drugi kontakt był kluczowy czy nie, tylko o to, że Marciniak powinien sam o tym zadecydować a nie opierać się o to co mu VAR powiedział. To on jest głównym rozjemcą a VAR to tylko narzędzie, które służy do podjęcia dobrej decyzji. O to cała ta szopka jest, że posłuchał VARu bez obejrzenia sytuacji samemu.
@Gibbon_FCB Ten balonik to sobie sztucznie stworzyli kibice Realu. Każdy zdrowo myślący kibic Barcy brałby ten sezon w ciemno i cieszy się bez względu na wynik z Interem. Jak wygramy ligę to będzie super sezon, o którym marzy 99% klubów piłkarskich.
@Coutinho007 De Jong akurat tutaj asekuruje Martina który się przewrócił, bo wtedy Dumfries mógłby po prostu podać do (chyba Thurama?). Nie Jego wina kompletnie.
@Vurt Ale United nie walczy co sezon o największe tytuły i nie wywala się metr przed kiblem, tylko od paru dobrych lat już są średniakiem. My ciągle aspirujemy i rozczarowujemy się ostatecznie.
Chyba każdy się tu ze mną zgodzi, że kibicowanie Barcelonie to jest najgorsza przeprawa dla psychiki w dziejach, nie było chyba tylu zawodów i rozczarowań w historii innego klubu? Ten sezon wydawał się już praktycznie idealny pod tym względem, że demony zażegnane, fakt, nie przegraliśmy 3-0 i nie było kompromitacji, ale jednak dzisiaj większość chodzi jakby młotkiem w głowę dostała, pustka i brak zrozumienia, przynajmniej u mnie. Pieprzony rollercoaster emocjonalny od prawie 10 lat.
@Zoker Ja tylko czytam opinię sędziów i ekspertów którzy mają pojęcie, bo wszystkich przepisów nie znam. Wszyscy zgodnie twierdzą, że Marciniak powinien to obejrzeć na VAR żeby zdecydować, który kontakt był kluczowy i powinien podyktować karnego. Nie mnie osądzać, ale eksperci chyba mają pojęcie?
Jeżeli zapytasz fana Realu czy należał nam się karny za faul na Yamalu, odpowie, że nie bo faul był przed polem karnym. Jeżeli zapytasz fana Realu czy należał im się karny za faul na Endricku, odpowie, że tak, bo nie ważnie gdzie się faul zaczął tylko gdzie się kończy. Czego nie rozumiecie?
@draxidox Przecież widać, że wideo z Trzaskiem jest jakby zapętlone, po każdym pytaniu identycznie się uśmiecha i oblizuje :D Błąd techniczny, ale czego się spodziewać po pisie? Że się domyślą? Hehehhe.
@Encore Gdyby nie nakładka na piszczel to Martin by tę piłkę opanował lewą nogą i pewnie wybił, do tego nie przewrócił by się bo to go kompletnie wybiło z równowagi. Kontakt był, późna minuta meczu przy takim zmęczeniu wystarczył żeby to gwizdnąć. W meczu Realu w podobniej sytuacji koleś widzi spalonego z dupy który odbiera bramkę Bayernowi, niby detal a jednak wypacza wynik. Szkoda.
@Gaz Fati na 100% odejdzie, dostaniemy dużo kasy ze sprzedaży innych zawodników którzy są w innych klubach a mamy do nich prawa, Araujo prawdopodobnie odejdzie za 60 milionów do Juve. Wygrana Liga + półfinał LM to jest spory zastrzyk gotówki. Jak tu ktoś pisał nie będzie premii za wygranie LM więc kasa też zostanie w klubie. Nie będzie tak źle jak się niektórym wydaje, jeżeli bez zastrzyku gotówki potrafiliśmy kupić Kounde, Lewego, Raphe, to dlaczego mamy się nie wzmocnić po bardzo dobrym sezonie?
@Gaz My też się wzmocnimy :) I nas też powinny się inne ekipy bać. Lanie Bayernu to jest łatwe losowanie? BVB na wyjeździe? Benfica? Uznałbym, że to były trudne mecze jak na warunki LM a my przegraliśmy tylko z Monaco bo brakowało wtedy rozpędu i graliśmy w 10.
@budel17 Przeczytaj jeszcze raz posta ;) zaczęło się źle, wróciliśmy i odrobiliśmy a Marciniak uznał nieprawidłowo zdobytego gola po faulu Dumfriesa. To chyba ciężko przewidzieć? W niedzielę gnieciemy Real i z takim nastawieniem będę oglądał ten mecz, bez względu na to co się wydarzy.
@aleksandrowielki Takie sytuacje stykowe dawały Realowi 3 LM, tak ciężki kalendarz, trudny dwumecz więc sytuację stykowe są kluczowe. Nie zawsze wygrywa się 3-0, ale strata bramki w półfinale po ewidentnym faulu to jest karygodne. Zawodnicy zostawili płuca i serce na boisku a Marciniak nawet nie raczył podejść do monitora.
@Messinino Już wyżej masz napisane, Martin chciał wybić piłkę a Dumfries nakładką go fauluje po czym przejmuje i asystuje. To jest skandal o którym Madryt już od zakończenia meczu by krzyczał i robił filmy...
Nie mogę przeżyć że ten brzydal Dumfries znowu wypacza nam wynik i sędzia niczego z tym nie robi. Ewidentny faul przy odbiorze piłki, w historii gwizdali mniejsze przewinienia a Marciniak i Jego ego mu nie pozwoliło tego zrobić w półfinale LM. Hańba i tyle, oddaliśmy wszystko w tym meczu a i tak jeden błąd sędziego wystarczył. Ciężko to zaakceptować.
Ale nagnka na Barcę jest w necie xd jaka nienawiść panuje do naszego klubu to hit. Wszyscy nam życzą porażki i są pewni, że Inter nas zmiecie z planszy. Chciałbym zobaczyć te miny po końcowym gwizdku jak uda nam się awansować. Wtedy pewnie będzie kolejna narracja, że Real to już na pewno nas zgniecie.
0
@FcPortoFan1999 Przed chwilą w TVP jakiś ekspert mówił, że przy wyborze Jana Pawła był problem bo dym leciał na kaplicę a nie do komina, dawno nie było konklawe i nie było dobrze przygotowane. Niczego nie można wykluczyć . :)
4
Lubicie dania Meksykańskie? Ja np. lubię chili konklawe, pychota.
4
@Deviler Jeszcze nigdy w historii konklawe nie trwało 1 dnia, raczej teraz też nie, ale kto wie. Nie było murowanego kandydata, musi uzbierać 89 z 133 głosów więc to sporo.
3
@jeonek Gdybyśmy się zamurowali i Inter strzelił by po wrzutce, to w sumie byśmy pewnie krytykowali Flicka za to, że się cofnął zamiast grać swoje do końca... Można sobie gdybać ale trzeba się pogodzić, że zabrakło nam trochę szczęścia i zimnej krwi.
9
Dzisiaj wszyscy kibicujemy Arsenalowi :) Osobiście chciałbym żeby to oni wygrali LM, tyle lat czekają na trofeum, do tego na chłodno jeżeli PSG nie wygra to spadają szanse Dembele na ZP a zwiększają się u któregoś z naszych chłopaków.
1
@Damiain Marciniak od mundialu stał się celebrytą i to jest Jego największy minus. W Jego meczach on musi najbardziej błyszczeć i to nie zawsze w ten pozytywny sposób.
0
@Zoker Tu nie chodzi o to czy ten drugi kontakt był kluczowy czy nie, tylko o to, że Marciniak powinien sam o tym zadecydować a nie opierać się o to co mu VAR powiedział. To on jest głównym rozjemcą a VAR to tylko narzędzie, które służy do podjęcia dobrej decyzji. O to cała ta szopka jest, że posłuchał VARu bez obejrzenia sytuacji samemu.
9
@Gibbon_FCB Ten balonik to sobie sztucznie stworzyli kibice Realu. Każdy zdrowo myślący kibic Barcy brałby ten sezon w ciemno i cieszy się bez względu na wynik z Interem. Jak wygramy ligę to będzie super sezon, o którym marzy 99% klubów piłkarskich.
0
@Coutinho007 De Jong akurat tutaj asekuruje Martina który się przewrócił, bo wtedy Dumfries mógłby po prostu podać do (chyba Thurama?). Nie Jego wina kompletnie.
0
@Vurt Ale United nie walczy co sezon o największe tytuły i nie wywala się metr przed kiblem, tylko od paru dobrych lat już są średniakiem. My ciągle aspirujemy i rozczarowujemy się ostatecznie.
0
Chyba każdy się tu ze mną zgodzi, że kibicowanie Barcelonie to jest najgorsza przeprawa dla psychiki w dziejach, nie było chyba tylu zawodów i rozczarowań w historii innego klubu? Ten sezon wydawał się już praktycznie idealny pod tym względem, że demony zażegnane, fakt, nie przegraliśmy 3-0 i nie było kompromitacji, ale jednak dzisiaj większość chodzi jakby młotkiem w głowę dostała, pustka i brak zrozumienia, przynajmniej u mnie. Pieprzony rollercoaster emocjonalny od prawie 10 lat.
0
@Danny Gaucho VAR to też sędziowie :D Czy ja mówiłem coś o tym, że to Jego wina? Powinni go wezwać i dać mu to ocenić.
0
@Zoker Ja tylko czytam opinię sędziów i ekspertów którzy mają pojęcie, bo wszystkich przepisów nie znam. Wszyscy zgodnie twierdzą, że Marciniak powinien to obejrzeć na VAR żeby zdecydować, który kontakt był kluczowy i powinien podyktować karnego. Nie mnie osądzać, ale eksperci chyba mają pojęcie?
65
Jeżeli zapytasz fana Realu czy należał nam się karny za faul na Yamalu, odpowie, że nie bo faul był przed polem karnym.
Jeżeli zapytasz fana Realu czy należał im się karny za faul na Endricku, odpowie, że tak, bo nie ważnie gdzie się faul zaczął tylko gdzie się kończy.
Czego nie rozumiecie?
16
@FCB_dimiC Najlepszy to on był do finału MŚ, potem zjazd totalny, ego wywalone w kosmos.
3
@draxidox Przecież widać, że wideo z Trzaskiem jest jakby zapętlone, po każdym pytaniu identycznie się uśmiecha i oblizuje :D Błąd techniczny, ale czego się spodziewać po pisie? Że się domyślą? Hehehhe.
1
@Pawlak1992 Wszyscy tylko nie ktoś z Barcy, pamiętaj. Z Barcy nikt nie zasługuje i to będzie jawne oszustwo.
0
@BorzyKrzys Po co ten Pressing? Mogli po prostu wracać na połowę i bronić... No nie przeboleje tego...
0
@Gaz Dziwnym trafem podpisał kontrakt z klauzula 60M od lipca, ja tu węszę umowę z Juve już wcześniej dogadaną.
6
@Encore Gdyby nie nakładka na piszczel to Martin by tę piłkę opanował lewą nogą i pewnie wybił, do tego nie przewrócił by się bo to go kompletnie wybiło z równowagi. Kontakt był, późna minuta meczu przy takim zmęczeniu wystarczył żeby to gwizdnąć. W meczu Realu w podobniej sytuacji koleś widzi spalonego z dupy który odbiera bramkę Bayernowi, niby detal a jednak wypacza wynik. Szkoda.
1
@Gaz Fati na 100% odejdzie, dostaniemy dużo kasy ze sprzedaży innych zawodników którzy są w innych klubach a mamy do nich prawa, Araujo prawdopodobnie odejdzie za 60 milionów do Juve. Wygrana Liga + półfinał LM to jest spory zastrzyk gotówki. Jak tu ktoś pisał nie będzie premii za wygranie LM więc kasa też zostanie w klubie. Nie będzie tak źle jak się niektórym wydaje, jeżeli bez zastrzyku gotówki potrafiliśmy kupić Kounde, Lewego, Raphe, to dlaczego mamy się nie wzmocnić po bardzo dobrym sezonie?
1
@Gaz My też się wzmocnimy :) I nas też powinny się inne ekipy bać. Lanie Bayernu to jest łatwe losowanie? BVB na wyjeździe? Benfica? Uznałbym, że to były trudne mecze jak na warunki LM a my przegraliśmy tylko z Monaco bo brakowało wtedy rozpędu i graliśmy w 10.
0
@budel17 Przeczytaj jeszcze raz posta ;) zaczęło się źle, wróciliśmy i odrobiliśmy a Marciniak uznał nieprawidłowo zdobytego gola po faulu Dumfriesa. To chyba ciężko przewidzieć? W niedzielę gnieciemy Real i z takim nastawieniem będę oglądał ten mecz, bez względu na to co się wydarzy.
0
@aleksandrowielki Takie sytuacje stykowe dawały Realowi 3 LM, tak ciężki kalendarz, trudny dwumecz więc sytuację stykowe są kluczowe. Nie zawsze wygrywa się 3-0, ale strata bramki w półfinale po ewidentnym faulu to jest karygodne. Zawodnicy zostawili płuca i serce na boisku a Marciniak nawet nie raczył podejść do monitora.
2
@Messinino Już wyżej masz napisane, Martin chciał wybić piłkę a Dumfries nakładką go fauluje po czym przejmuje i asystuje. To jest skandal o którym Madryt już od zakończenia meczu by krzyczał i robił filmy...
4
Nie mogę przeżyć że ten brzydal Dumfries znowu wypacza nam wynik i sędzia niczego z tym nie robi. Ewidentny faul przy odbiorze piłki, w historii gwizdali mniejsze przewinienia a Marciniak i Jego ego mu nie pozwoliło tego zrobić w półfinale LM. Hańba i tyle, oddaliśmy wszystko w tym meczu a i tak jeden błąd sędziego wystarczył. Ciężko to zaakceptować.
1
Damy !!!!!!!! Radę!!!!!!!
1
Zjemy ich w rozgrywce
0
Ale nagnka na Barcę jest w necie xd jaka nienawiść panuje do naszego klubu to hit. Wszyscy nam życzą porażki i są pewni, że Inter nas zmiecie z planszy. Chciałbym zobaczyć te miny po końcowym gwizdku jak uda nam się awansować. Wtedy pewnie będzie kolejna narracja, że Real to już na pewno nas zgniecie.
0
@GTBTP Miał potencjał bo inne kluby też go chciały, na pewno nie za taką kasę bo to miażdży psychikę przez nałożona presję.