kuz

1

El Clasico to ostatnia szansa Realu żeby być 1 punkt za Barcą, najważniejszy mecz sezonu.

kuz

0

@messi33 już jest kluczowe w tym zdaniu.

kuz

6

Pichichi dla Mbappe znaczy więcej niż Liga, LM i Puchar Króla. Nawet nie dyskutujcie.

kuz

2

@insp1re Dokładnie. Nawet jak nie wygramy żadnego pucharu już to i tak zrobił ogromną robotę.

kuz

1

Marciniaka szanuje bo to nasza duma narodowa, świetny sędzia. Boje się jednak, że ego mu będzie znowu podpowiadało jakąś interpretację po swojemu, a ten mecz będzie pewnie stykowy... Jak zagramy swoje to nawet jakiś błąd sędziego nam nie groźny, trzeba to załatwić szybko. :)

kuz

2

Święcicki celnie o Realu Madryt

kuz

0

3 zmiany i z malucha robi się ferrari... Niebywale i przerażające jednocześnie, bo nie mamy głębi składu .

kuz

2

Oby Celta jutro wygrała bo będą ciężary. Nie wykorzystujemy szans na zwiększanie przewagi.

kuz

0

Jak oni to zepsują na koniec sezonu to walne na plecy... Zero pomysłu, jak za Xaviego grają.

kuz

4

Flick nas oszukał, mówił, że ich nie zlekceważy a ich zlekceważył.

kuz

2

Kameni mode załączone jeszcze

kuz

6

I nie złapał tego haha, chroń nas boże przed tym bramkarzem w następnym sezonie...

kuz

1

Chłop se podskoczył i wyebongo, co za typ xd już w 5 minucie kamera na Jego minę znaną każdemu i ręce na biodrach, nie tęskniłem

kuz

0

@Varkond Ręka w szyję uderza na linii :) było to analizowane w studio po meczu. Claro penalti.

kuz

1

kuz

0

A ja dziś wstałem i jestem zły bo znowu nas przekręcili z Interem. Karny na Yamalu był bez dwóch zdań a sędzia nawet tego nie sprawdził. Jeden gol więcej w półfinale LM to jest bardzo dużo.

kuz

4

Jutro wraca Katalońskie bingo! Ter Stegen machnie ręką obok piłki przelatujacej obok Niego i wpadającej do bramki - propozycja ode mnie, bo podanie przez środek pod nogi rywala już było.

kuz

1

@D10SLEO zyeby i nic więcej, to się powinno leczyć :)

kuz

1

Gdzie tam był spalony? xd

kuz

0

To będzie gol jak nic

kuz

1

Nie no jeszcze ten spell dwie bramki nam ładuje

kuz

0

Już mi się nie chce oglądać, oczywisty karny. Znowu kręcą pod ten paskudny Inter

kuz

0

No to bez Yamala nie postrzelamy

kuz

0

Dzisiaj wchodzimy i miażdżymy a w następnym meczu na maksa odpoczywamy :)

kuz

1

To się nagrał Dzbanlele :D a tak tu chwalono że nie łapie kontuzji

kuz

3

Ten drybling Dembele jak na tyczkach nigdy nie będzie ładny. On jest niechlujny, nie ma tej magii.

kuz

0

@Geble Wystarczy że Pedri zagra dobry mecz i wygrywamy. My kontrolujemy grę najlepiej na świecie i nawet nie będą mieli tych kontr a Dzbanlele ciągle będzie na spalonym. Spokojnie, ufajmy Flickowi.

kuz

0

@Beztroskii Asencio, Asensio osiągnął więcej niż on.

kuz

0

@Kozinho. Wytłumacz więc.

kuz

1

@Kgorecki2500 Proszę Cię zmień Avatar, bo źle się patrzy na normalnego uzytkownika z nienormalnym gościem w avku. Wiele osób pewnie tak ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?