Marciniaka szanuje bo to nasza duma narodowa, świetny sędzia. Boje się jednak, że ego mu będzie znowu podpowiadało jakąś interpretację po swojemu, a ten mecz będzie pewnie stykowy... Jak zagramy swoje to nawet jakiś błąd sędziego nam nie groźny, trzeba to załatwić szybko. :)
A ja dziś wstałem i jestem zły bo znowu nas przekręcili z Interem. Karny na Yamalu był bez dwóch zdań a sędzia nawet tego nie sprawdził. Jeden gol więcej w półfinale LM to jest bardzo dużo.
Jutro wraca Katalońskie bingo! Ter Stegen machnie ręką obok piłki przelatujacej obok Niego i wpadającej do bramki - propozycja ode mnie, bo podanie przez środek pod nogi rywala już było.
@Geble Wystarczy że Pedri zagra dobry mecz i wygrywamy. My kontrolujemy grę najlepiej na świecie i nawet nie będą mieli tych kontr a Dzbanlele ciągle będzie na spalonym. Spokojnie, ufajmy Flickowi.
1
El Clasico to ostatnia szansa Realu żeby być 1 punkt za Barcą, najważniejszy mecz sezonu.
0
@messi33 już jest kluczowe w tym zdaniu.
6
Pichichi dla Mbappe znaczy więcej niż Liga, LM i Puchar Króla. Nawet nie dyskutujcie.
2
@insp1re Dokładnie. Nawet jak nie wygramy żadnego pucharu już to i tak zrobił ogromną robotę.
1
Marciniaka szanuje bo to nasza duma narodowa, świetny sędzia. Boje się jednak, że ego mu będzie znowu podpowiadało jakąś interpretację po swojemu, a ten mecz będzie pewnie stykowy... Jak zagramy swoje to nawet jakiś błąd sędziego nam nie groźny, trzeba to załatwić szybko. :)
2
Święcicki celnie o Realu Madryt
0
3 zmiany i z malucha robi się ferrari... Niebywale i przerażające jednocześnie, bo nie mamy głębi składu .
2
Oby Celta jutro wygrała bo będą ciężary. Nie wykorzystujemy szans na zwiększanie przewagi.
0
Jak oni to zepsują na koniec sezonu to walne na plecy... Zero pomysłu, jak za Xaviego grają.
4
Flick nas oszukał, mówił, że ich nie zlekceważy a ich zlekceważył.
2
Kameni mode załączone jeszcze
6
I nie złapał tego haha, chroń nas boże przed tym bramkarzem w następnym sezonie...
1
Chłop se podskoczył i wyebongo, co za typ xd już w 5 minucie kamera na Jego minę znaną każdemu i ręce na biodrach, nie tęskniłem
0
@Varkond Ręka w szyję uderza na linii :) było to analizowane w studio po meczu. Claro penalti.
1
@cymek1 https://vm.tiktok.com/ZNdjpEDRv/
0
A ja dziś wstałem i jestem zły bo znowu nas przekręcili z Interem. Karny na Yamalu był bez dwóch zdań a sędzia nawet tego nie sprawdził. Jeden gol więcej w półfinale LM to jest bardzo dużo.
4
Jutro wraca Katalońskie bingo! Ter Stegen machnie ręką obok piłki przelatujacej obok Niego i wpadającej do bramki - propozycja ode mnie, bo podanie przez środek pod nogi rywala już było.
1
@D10SLEO zyeby i nic więcej, to się powinno leczyć :)
1
Gdzie tam był spalony? xd
0
To będzie gol jak nic
1
Nie no jeszcze ten spell dwie bramki nam ładuje
0
Już mi się nie chce oglądać, oczywisty karny. Znowu kręcą pod ten paskudny Inter
0
No to bez Yamala nie postrzelamy
0
Dzisiaj wchodzimy i miażdżymy a w następnym meczu na maksa odpoczywamy :)
1
To się nagrał Dzbanlele :D a tak tu chwalono że nie łapie kontuzji
3
Ten drybling Dembele jak na tyczkach nigdy nie będzie ładny. On jest niechlujny, nie ma tej magii.
0
@Geble Wystarczy że Pedri zagra dobry mecz i wygrywamy. My kontrolujemy grę najlepiej na świecie i nawet nie będą mieli tych kontr a Dzbanlele ciągle będzie na spalonym. Spokojnie, ufajmy Flickowi.
0
@Beztroskii Asencio, Asensio osiągnął więcej niż on.
0
@Kozinho. Wytłumacz więc.
1
@Kgorecki2500 Proszę Cię zmień Avatar, bo źle się patrzy na normalnego uzytkownika z nienormalnym gościem w avku. Wiele osób pewnie tak ma.