Możesz podać milion powodów dla których Messi jest lepszy, ale i tak ZP zgarnie CEER, nic nie poradzisz. :) A jeśli jednak dostanie Messi to ta nagroda będzie nic nie znacząca i tak się koło zamyka.
Bolą te błędy arbitrów, ale teraz po wygranej Realu w lidze wszystkie trolle i gimbusy umysłowe wyszły z jaskiń. Strach cokolwiek napisać na ten temat bo od razu zjadają Cię sloganami jakby wygrywali ligę nieprzerwanie od 10 lat. Pozostaje wziąć popcorn i przyglądać się jak atakują innego biedaka.
Komentarz ze śmietankowej: "Dzielnie Barcelona walczy o drugie miejsce!". Oni się zachowują jakby wygrywali ligę od 10 lat :D bez kitu zero pokory w tych zakutych głowach.
Tak, ale to jest Real Madryt, maszynka do robienia pieniędzy zarówno dla mediów jak i prasy. Wygrają drugi raz z rzędu LM to 80% drużyny obstawi 11 roku FIFpro i zgarnie nagrody France Football.
Na samym dole po środku to już naciągane strasznie... sędzia nie jest w stanie wyłapać takiego milimetrowego spalonego. To niczyja wina, no, może tylko zarządu La Liga, że nie wprowadzili jeszcze powtórek wideo.
Teraz z reguły wszystko się odwraca i to Real stawia na wychowanków (przynajmniej w takich meczach mają szanse) a my kupujemy i albo nie dajemy młodym grać albo są niewypałami. :D
0
Unzue oficjalnie trenerem Celty!
0
Możesz podać milion powodów dla których Messi jest lepszy, ale i tak ZP zgarnie CEER, nic nie poradzisz. :) A jeśli jednak dostanie Messi to ta nagroda będzie nic nie znacząca i tak się koło zamyka.
4
Gol z offsajdu, ciśnie się na usta: "Los chcę z Barcą grać w pokera, raz jej daje raz zabiera."
0
#AndrzejGomesTeam
1
Cytując klasyka: ALE PRZY******LIŁ!
0
I się zaczyna! Genialnie!
0
Ale fart :D nie mogę
1
Mahrez can't drink water...
3
City jak co roku, za*****te transfery, kupe forsy wydane i nic nie osiągają w sezonie :D
0
Sam wyśmiałem arbitra a tu jednak ziarnko prawdy jest. :)
12
Portugalczycy swoje boisko treningowe mają w Bydgoszczy na stadionie Chemika. Z mojego bloku widać płytę boiska! :)
102
Skoro grał i wg. niego grało mu się ciężko, to chyba lepiej wie niż Ty przed komputerem?
16
Bolą te błędy arbitrów, ale teraz po wygranej Realu w lidze wszystkie trolle i gimbusy umysłowe wyszły z jaskiń. Strach cokolwiek napisać na ten temat bo od razu zjadają Cię sloganami jakby wygrywali ligę nieprzerwanie od 10 lat. Pozostaje wziąć popcorn i przyglądać się jak atakują innego biedaka.
0
W następnym sezonie szansa na aż 8 klasyków, będzie się działo!
8
Komentarz ze śmietankowej: "Dzielnie Barcelona walczy o drugie miejsce!". Oni się zachowują jakby wygrywali ligę od 10 lat :D bez kitu zero pokory w tych zakutych głowach.
0
CO TAM SIĘ ODWALA? :D
0
I TO JEST MECZ O MISTRZOSTWO HISZPANII? SERIO!? TRAGEDIA. Bez względu na wynik meczu Realu powinni zostawić płuca na boisku...
0
Przed chwilą napisałem, że Perez posmarował Barcelonie. Teraz już jestem pewien.
1
A co jeśli Perez posmarował Barcelonie na transfery letnie? :O
2
Tak, ale to jest Real Madryt, maszynka do robienia pieniędzy zarówno dla mediów jak i prasy. Wygrają drugi raz z rzędu LM to 80% drużyny obstawi 11 roku FIFpro i zgarnie nagrody France Football.
1
Ronaldo idzie po Złotą Piłkę jak burza... już ją ma od stycznia ale tylko utwierdza w przekonaniu, że ta nagroda należy do Niego. :D
1
Barcelona have denied the agreement with Athletic Club coach Ernesto Valverde, and the club will not sign a coach before 29th May. [Mundo Deportivo]
6
Jeszcze nikt nie napisał, więc napiszę: Kontuzja na rozgrzewce.
1
Spokojnie, ich wielki CEER da im finał w ostatniej minucie i tym samym zapewni sobie ZP za ten rok.
0
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=33118
0
Lepiej poczekać na 18
5
Na samym dole po środku to już naciągane strasznie... sędzia nie jest w stanie wyłapać takiego milimetrowego spalonego. To niczyja wina, no, może tylko zarządu La Liga, że nie wprowadzili jeszcze powtórek wideo.
0
Teraz z reguły wszystko się odwraca i to Real stawia na wychowanków (przynajmniej w takich meczach mają szanse) a my kupujemy i albo nie dajemy młodym grać albo są niewypałami. :D
0
Ronaldo może pomarzyć o takim wykończeniu, nie dobiegł by pierwszy do tego podania znając Jego prędkość. :D
0
Ależ ja uwielbiam te firmowe wykończenie Luisito :) Majstersztyk!