kuz

0

@MsBarca Ile ja już takich meczy widziałem? Już nawet 3-0, ale i tak dalej spokojnie czekam :P

kuz

0

Trochę za bardzo się tu cieszymy :D Zaraz dwa gole z dupy, z niczego, odetnie prąd komuś w PSG, po piorunie i 30 minutach PSG wyjdzie jak przedszkolaki... tu wszystko jest możliwe :P

kuz

2

Haha Vinniczek taki refleks, że zanim pomyślał o strzale to już obrońca miał piłkę XD Co za fajtłapa

kuz

2

@Herato Nikt dlatego nigdy nie zbliży się do poziomu Messiego, który potrafił słabą Barcę nieść na plecach jak nie szło, mogli grać pod Niego i to ciągnął. Mbappe miał całą drużynę pod Siebie i nie szło, pozbyli się go, zrobili prawdziwą drużynę bez większej gwiazdy i są efekty.

kuz

4

Ja bym dał ZP Dembele. Yamal jeszcze wygra nie jedną jak utrzyma formę + nie będzie żadnej dodatkowej presji w tym wieku + będzie nakręcony żeby zrobić jeszcze więcej w następnym sezonie.

kuz

0

Jeszcze bardziej nie chcą się męczyć! Pozwolili na 2-0! Co za WIELKI klub!

kuz

1

Real duszony jak trzecioligowa drużyna :D W końcu poważny rywal, ale ten turniej nic nie znaczy i na pewno nie chcą się męczyć bo Tebas jest po naszej stronie i nie przesunie im meczów w La Liga. Proste!

kuz

1

Kto na varze? Jak Van Boekel to Real już wygrał. Sam Marciniak nikogo nie przekręci.

kuz

3

Widzę, że Musk puścił turboaktualizację Grokowi i już się idioci podniecają w internecie, że zarzucą mu poukładany tekst a on to podbije dopisując kilka słów...

kuz

7

Mówili, że jak będą się musieli tłumaczyć to będą lepiej sędziować xD Sędziują tak samo tylko potwierdzają jeszcze swoją nieudolność na cały stadion. Super!

kuz

14

@Frimpong Dajmy dostęp do broni patusom w Polsce to będzie identycznie albo jeszcze gorzej :P

kuz

0

He's not done yet.

kuz

5

https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/515306443_1262891898534846_5707461997383168713_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=kkp0OChMR7kQ7kNvwHYhwG8&_nc_oc=Adma-01nscsJOtrOL9D2z6fd7MfGcO6dKsX5KMTRo728phdc2GwBiDoK9LUBldOONDg&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&_nc_gid=fhNipHLHRr9GauHPPu60Wg&oh=00_AfTjD5tFqbwqN39uEjUExofu4Qu3Hacvgmjav_rzAL8v2Q&oe=6871C5FB
Postawiłbym chłopu piwo :P Może nie tyle co uszy, a mózgi trzeba ratować, bo te teksty aktualnych wykonawców pop, rappolo i wszystkiego wokół tego gatunku są tak bezduszne, głupie i bez przekazu, że współczuję tym dzieciakom braku porządnej muzyki ich czasów. Można sięgnąć wstecz, ale rozumiem, że czas idzie do przodu i ludzie sięgają po nowych artystów, szkoda, że Ci prezentują najgorszy poziom z możliwych, nie potrafią śpiewać, pisać tekstów, są w większości industry plantami do robienia pieniędzy.

kuz

4

Trochę późno, ale jeżeli Linkin Park ogłosi koncert w Polsce w 2026 albo 2027 to polecam z całego serca wydać kasę na bilety, nie żałuję ani grosza i tego, że było to na Openerze. Koncert arcydzieło, powrót do młodości, Emily na żywo brzmi jeszcze lepiej niż w studio a cała oprawa to jakiś kosmos.

kuz

19

@Vurt Dobrze jechać krótko z nim, niech wie co traci i tyle.

kuz

1

@Faro Braciszek się bardziej cieszy od Niego. Co by było gdyby zrobił większą karierę? xd

kuz

0

@Karol145 Nie upadł z powodu żadnej rejestracji tylko Nico wybrał Bilbao i tyle.

kuz

0

@Karol145 Nie, a czemu miałoby zatkać? Każdy normalny rozumie jak to wygląda a tu był zwrot akcji który zaskoczył nawet ludzi w Bilbao, więc nie wiem do czego pijesz. Ty chciałeś ten transfer mieć ogarnięty jeszcze przed rozpoczęciem okienka.

kuz

1

@Deathwing112 Tylko że to on sam się zgłosił a potem w jeden dzień zmienił decyzję. Klub pracował na ten transfer a ten wszystko olał w jeden dzień.

kuz

20

Poprzedni sezon pokazał co Williams znaczy w Bilbao - nic. Po euro i okienku chłop zniknął z powierzchni, nie grał niczego spektakularnego i dopiero teraz znowu zaczęto o nim mówić pod kątem transferu. Sam sobie zaszkodził i tyle, a może bardziej Jego zazdrosny braciszek.

kuz

1

@Gibbon_FCB Takich lojalnych, że jak chciał się rozwijać to go wyzywali od najgorszych.

kuz

0

Zaraz wydadzą komunikat że Bilbao bez zgody zawodnika opublikowało komunikat xD Its not footballu its La Liga :D nic mnie nie zdziwi

kuz

0

@Starrk Nikt się nie spodziewał takiego ruchu chyba, nie ma co się dziwić bo każdy myślał że gdzieś odejdzie, wszyscy zgodnie to podawali. Na tym spotkaniu z rodziną coś grubego musieli na chłopa odpalić.

kuz

0

Fajna tam ta rodzinka Williamsow, że po spotkaniu z nimi chłopak nagle zmienia zdanie o 180° i radykalnie podpisuje umowę na 10 lat (xD) w tak młodym wieku. Ja rozumiem żeby to była potęga z którą by chciał zdobyć wszystko, ale w Bilbao to niemożliwe. Teraz to już w ogóle żadnych newsów nie czytam bo to mi sprało łeb.

kuz

0

@czarek78 To Romero podawał

kuz

8

Z jednej strony dobrze, bo oszczędził kolejnej szopki, ale z drugiej... Zamazywanie muralu, wyzwiska w internecie, blokowanie przez klub żeby tylko się nie rozwijał a teraz "kocham ten klub tu jest mój dom." To wygląda jakby go ktoś zmusił albo zastraszył, że taka radykalną decyzję nagle podjął, albo media (wszystkie) cały czas kłamały i nie było tematu od początku. Trudno to pojąć.

kuz

0

Hahaha nie no, plot twist jakiego nikt się nie spodziewał chyba. xD Nawet nie wiem co powiedzieć.

kuz

2

@Messibestplayerintheworld Ale co się przedłuża? Póki co info było o wpłacie do końca tygodnia, a brukowce wypisywały coś o 1:1. Nie lepiej poczekać? Mają czas do startu treningów więc nic się absolutnie nie przedłuża tylko dopięcie takiego transferu to jest sporo roboty i papierów. Garcia też w jeden dzień nie był ogarnięty ale to nie było tak głośne nazwisko żeby robić z tego burzę.

kuz

2

Normalnie Nico tutaj przyjdzie prędzej czy później, najpewniej przed presezonem. Za dużo poczyniliśmy w tym sezonie postępów, po wypowiedziach Tebasa i ludzi z zarządu można stwierdzić, że jest dobrze. Inne kluby chcą nas zdestabilizować to przecież jasne, wypuszczają do mediów ciągle jakieś lewe newsy, żeby agent i Nico czuli jakąś presję i mieli jakieś wątpliwości. Uważam, że w kuluarach nie ma nawet gadki o jakichś przestojach w negocjacjach, radzę tego nie czytać i cierpliwie czekać na potwierdzenie transferu.

kuz

5

@Kapitan hawk Serio jak widzę, że są ludzie, którzy jeszcze cisną na nasz klub za to co pismaki wypisują aby nam zaszkodzić, to aż skręca człowieka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?