0

@Bobo25
ale skoro w kosza i ręczną potrafią to robić to w czym różnica jest w piłce? kontuzja zatrzymują, gol zatrzymują i tyle

czyli co aż tyle w piłce traci się na rzeczy w porównaniu do czasu dodawanego?

0

@VegetaPolska
Nie sądzę aby Mbappe odszedł, przyjście Dembele i Kolo to raczej budowanie zespołu pod Mbappe z Francuzami

1

@Barca1922
mam to samo zdanie:) choć City jest lepiej zarządzane wg mnie i mają wartościową każdą formację
PSG natomiast pomoc oprócz Veratti ktorey nomen omen może odejść mają drewnianą, a tak nie wygrasz LM

co do nas kadra z Cancelo spokojnie powiedziałbym na ćwierćfinał, wszystko powyżej to dla mnie byłoby OKI:)

0

@DzizuSS
ale jak go zweryfikowały? bo pitolisz

zweryfikowały chyba jako świetnego piłkarza

Bayern też płacił za wypożyczenie i co też są źli?

5

STOP CZAS

Nie kumam czemu w piłce zamiast zatrzymywać czas w momencie np. kontuzji, celebracji bramki, nawet wyjścia piłki na róg czy out bawimy się w naciągane liczby doliczone

technicznie przecież to nie jest nic trudnego

0

Komentarz usunięty

2

@RosjaninBut
Cancelo może grać na LO na zastępstwo

0

@Losiex
nawet z nim zaliczyli spadek jakości, pomoc tak drewniana że szkoda gadać

1

LGP Szczyrk

tyle było zapowiedzi że przyjadą najlepsi a okazuje się że nie ma najlepszych z ostatnich sezonów czyli Ryoyu, Granerund, Kraft

ale nie będzie też czołówki Słoweńskiej czy Niemieckiej

https://www.skijumping.pl/wiadomosci/33843/listy-zgloszen-na-lgp-w-szczyrku/

cóż prawdziwe skoki są w zimę

0

Wydaje się że celem przed Pucharem Gampera jest Demeble i Kessie out i Cancelo in

kwestia dodatkowego pomocnika pewnie rozwiąże się później

0

@Khajio
po pierwszym zestawieniu nie było tego widać tylko trend wzrostowy:) i całkiem przyzwoite liczby

no cóż zobaczymy mimo wszystko obecne Lille wydaje mi się za małym klubem dla niego

0

@tomasz.s94
zdecydowanie tak nie ma dla niego miejsca

0

@LaLigaPD
no dla mnie to zagadka trochę, myślisz sobie Lille oki, ale potencjał pewnie na co najmniej mocny klub europejski ale na razie z drugiego szeregu jak Tottenham, BVB itp.

0

@Khajio
ale nie rozumiem sugerujesz że to złe liczby?

0

@Kidd
no właśnie nawiązując do Arabii

więc albo koleś nie ma ambicji albo to zainteresowanie był tak marne, że kończyło się na obserwacji, zapytaniach bez konkretów

przecież ten piłkarz idealnie pasowałby do jakiego klubu drugiego szeregu w Europie jak BVB, Tottenham itp.

0

Jonathan David

aż nie do wiary że gra ciągle w Lille i nie słychać zbytnio aby ktoś mocny chciał go kupić

0

@Mazi
no właśnie nie kuleje

to najlepiej mieć w kadrze 11 zawodników i nie będzie problemu

przecież Gavi z obecną formą to zawodnika na rezerwę, Fati to samo

0

@gimmeq1
nie mamy piłkarzy do takiego ustawienia, 2-3 kontuzje i lipa

grane pewnie będzie 4-4-2 bo pod to mamy skald tylko jeszcze jednego pomocnika potrzeba na zmianę

2

@Kgorecki2500
niezłe:)

0

@MesQueUnClub96
dembele nie zarabia 12 brutto tylko ca. netto a wiec ca. 23 brutto

2

@kamiVeB
sprzed 4 lat powiadasz

2021/2022 w LM 2gole i 3 asysty, w lidze 1 gol i 7 asyst
zeszły rok 3 gole i 9 asyst

chyba nieźle jak na bocznego obrońcę

0

@fart
też tak uważam, przynajmniej nie będzie palipytacji serca kto zagra na ŚO jak w zeszłym roku w LM

0

RAKÓW W LM

mimo wszystko ciężko niestety będzie awansować do LM
Aris - tu akurat się nie boję, różnie może być
ale później w Play Off - ktoś z Galatasaray, Sparta Praga, Young Boys, Dinamo, AEK, FC Kopenhaga

kurde tu mieliby zagrać na prawdę 2 perfekcyjne mecze aby awansować
ale trzeba wierzyć:)

0

Aris Limassol

to BATE w tym roku tak słabe czy zespół z Cypru to jakiś nowy ciekawy zespół?

0

@nexxo
jasne że tak:) bez 2 zdań, piękna byłaby to historia, a najlepiej w grupie z Barceloną

4

@gumaz
też na to czekam, wierzę że się uda

0

@sokot
w formie z presezonu to Christensen jest na razie tym 3 na ŚO, ale lepiej mieć ból glowy tu niż się martwić w przypadku kontuzji

2

ŚO - no to niezła rywalizacja nam się szykuje Araujo, Kounde, Christensen, Inigo
nareszcie przy urazach 2 piłkarzy, co się zdarzało w zeszłym roku nie będzie palpitacji serca że zagrają Alonso czy Garcia

0

@against_modern_football
tylko że my w kadrze mamy już mnóstwo młodych, potrzeba doświadczenia i jakości od zaraz

a Cancelo na ten moment wydaje się lepszym gwarantem obu tych cech niż Fraseneda

0

@Saviola88
koleś to lepiej nie wróż co będę robił bo ci słabo to idzie

Fati będzie rezerwowym a nie podstawowym zawodnikiem i tak jeszcze na niego liczę

tak jak pisałem sądzę że w podstawie będzie Raphinha i Lewy i 4 pomocników

jeśli Xavi chciałbym grać tylko skrzydałmi to by takich pilakrzy szukał, ale najwyraźniej ma inny plan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?