lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25
ale skoro w kosza i ręczną potrafią to robić to w czym różnica jest w piłce? kontuzja zatrzymują, gol zatrzymują i tyle
czyli co aż tyle w piłce traci się na rzeczy w porównaniu do czasu dodawanego?
0
@VegetaPolska
Nie sądzę aby Mbappe odszedł, przyjście Dembele i Kolo to raczej budowanie zespołu pod Mbappe z Francuzami
1
@Barca1922
mam to samo zdanie:) choć City jest lepiej zarządzane wg mnie i mają wartościową każdą formację
PSG natomiast pomoc oprócz Veratti ktorey nomen omen może odejść mają drewnianą, a tak nie wygrasz LM
co do nas kadra z Cancelo spokojnie powiedziałbym na ćwierćfinał, wszystko powyżej to dla mnie byłoby OKI:)
0
@DzizuSS
ale jak go zweryfikowały? bo pitolisz
zweryfikowały chyba jako świetnego piłkarza
Bayern też płacił za wypożyczenie i co też są źli?
5
STOP CZAS
Nie kumam czemu w piłce zamiast zatrzymywać czas w momencie np. kontuzji, celebracji bramki, nawet wyjścia piłki na róg czy out bawimy się w naciągane liczby doliczone
technicznie przecież to nie jest nic trudnego
0
Komentarz usunięty
2
@RosjaninBut
Cancelo może grać na LO na zastępstwo
0
@Losiex
nawet z nim zaliczyli spadek jakości, pomoc tak drewniana że szkoda gadać
1
LGP Szczyrk
tyle było zapowiedzi że przyjadą najlepsi a okazuje się że nie ma najlepszych z ostatnich sezonów czyli Ryoyu, Granerund, Kraft
ale nie będzie też czołówki Słoweńskiej czy Niemieckiej
https://www.skijumping.pl/wiadomosci/33843/listy-zgloszen-na-lgp-w-szczyrku/
cóż prawdziwe skoki są w zimę
0
Wydaje się że celem przed Pucharem Gampera jest Demeble i Kessie out i Cancelo in
kwestia dodatkowego pomocnika pewnie rozwiąże się później
0
@Khajio
po pierwszym zestawieniu nie było tego widać tylko trend wzrostowy:) i całkiem przyzwoite liczby
no cóż zobaczymy mimo wszystko obecne Lille wydaje mi się za małym klubem dla niego
0
@tomasz.s94
zdecydowanie tak nie ma dla niego miejsca
0
@LaLigaPD
no dla mnie to zagadka trochę, myślisz sobie Lille oki, ale potencjał pewnie na co najmniej mocny klub europejski ale na razie z drugiego szeregu jak Tottenham, BVB itp.
0
@Khajio
ale nie rozumiem sugerujesz że to złe liczby?
0
@Kidd
no właśnie nawiązując do Arabii
więc albo koleś nie ma ambicji albo to zainteresowanie był tak marne, że kończyło się na obserwacji, zapytaniach bez konkretów
przecież ten piłkarz idealnie pasowałby do jakiego klubu drugiego szeregu w Europie jak BVB, Tottenham itp.
0
Jonathan David
aż nie do wiary że gra ciągle w Lille i nie słychać zbytnio aby ktoś mocny chciał go kupić
0
@Mazi
no właśnie nie kuleje
to najlepiej mieć w kadrze 11 zawodników i nie będzie problemu
przecież Gavi z obecną formą to zawodnika na rezerwę, Fati to samo
0
@gimmeq1
nie mamy piłkarzy do takiego ustawienia, 2-3 kontuzje i lipa
grane pewnie będzie 4-4-2 bo pod to mamy skald tylko jeszcze jednego pomocnika potrzeba na zmianę
2
@Kgorecki2500
niezłe:)
0
@MesQueUnClub96
dembele nie zarabia 12 brutto tylko ca. netto a wiec ca. 23 brutto
2
@kamiVeB
sprzed 4 lat powiadasz
2021/2022 w LM 2gole i 3 asysty, w lidze 1 gol i 7 asyst
zeszły rok 3 gole i 9 asyst
chyba nieźle jak na bocznego obrońcę
0
@fart
też tak uważam, przynajmniej nie będzie palipytacji serca kto zagra na ŚO jak w zeszłym roku w LM
0
RAKÓW W LM
mimo wszystko ciężko niestety będzie awansować do LM
Aris - tu akurat się nie boję, różnie może być
ale później w Play Off - ktoś z Galatasaray, Sparta Praga, Young Boys, Dinamo, AEK, FC Kopenhaga
kurde tu mieliby zagrać na prawdę 2 perfekcyjne mecze aby awansować
ale trzeba wierzyć:)
0
Aris Limassol
to BATE w tym roku tak słabe czy zespół z Cypru to jakiś nowy ciekawy zespół?
0
@nexxo
jasne że tak:) bez 2 zdań, piękna byłaby to historia, a najlepiej w grupie z Barceloną
4
@gumaz
też na to czekam, wierzę że się uda
0
@sokot
w formie z presezonu to Christensen jest na razie tym 3 na ŚO, ale lepiej mieć ból glowy tu niż się martwić w przypadku kontuzji
2
ŚO - no to niezła rywalizacja nam się szykuje Araujo, Kounde, Christensen, Inigo
nareszcie przy urazach 2 piłkarzy, co się zdarzało w zeszłym roku nie będzie palpitacji serca że zagrają Alonso czy Garcia
0
@against_modern_football
tylko że my w kadrze mamy już mnóstwo młodych, potrzeba doświadczenia i jakości od zaraz
a Cancelo na ten moment wydaje się lepszym gwarantem obu tych cech niż Fraseneda
0
@Saviola88
koleś to lepiej nie wróż co będę robił bo ci słabo to idzie
Fati będzie rezerwowym a nie podstawowym zawodnikiem i tak jeszcze na niego liczę
tak jak pisałem sądzę że w podstawie będzie Raphinha i Lewy i 4 pomocników
jeśli Xavi chciałbym grać tylko skrzydałmi to by takich pilakrzy szukał, ale najwyraźniej ma inny plan