lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr
i to byłaby bomba w stylu Laporty, który lubi takie medialne transfery, ale nierealne
0
@Yoshi94
koleś myślisz że ludzie sobie nie policzą tutaj
skąd ty weźmiesz milion :)
0
@Emhyr
Marcos Alonso?
Sane :)
0
@SuperPatsonFCB
dla mnie nawet pomijając te punkty to sam prestiż
kurde potem bee wspominać byliśmy raz w LM
mówiąc tak o LKE to może pewnie powiedzieć nawet zespół z Andory Mołdawii czy innej egzotyki
0
@ShawnC
to może stwórzmy kryterium bazując na piłkarzach urodzonych w Hiszpanii, albo o numerze buta 44, równie głupie kryteria
zarówno Romeu, Gundogan, Balde i Roberto są oficjalnie piłkarzami Barcelony i póki oficjalnie nie ma listy powalanych na mecz, na której się nie znajdują wszelkei dywagacje o rejestracji są debilne
t
0
@ShawnC
z Getafe zagrają spokojnie:) to że nie są znaczy że nie będą
0
@barcelonaLM
ter stegen
S.roebrto - kounde-araujo-balde
pedri-romeu-de jong-gundogan
Raphinha-lewy
tak obstawiam
0
@Rewolucja123
rozwaliłeś mnie
to co kupował zawodnika do swojego systemu ale go nie obserwował?
koleś czytasz to co piszesz? kupujesz kogoś bo chcesz coś grać po czym twierdzisz że go nie obserwował? to na jakiej zasadzie go chciał w FM go obserwował xD
to po co kupował Ferrana?
dla mnie to jasne albo masz pomysł jakiś na grę i kupujesz zawodników pod ten koncept albo co chwilę zmieniasz
nie wiem czy wiesz ale ni jestesmy City itp. i nie mamy co roku 200-250 mln na wydanie bo trenerowi się zmieniła koncepcja, albo uwaga wybuch talentu zmienił jego zamiary i ma problem:)
to chyba jedyny taki przypadek że można sie nie cieszyć z darmowego wzmocnienia
Xaci kupił, tak bo są to transfery dla trenera
Ferran, Lewy, Raphinha - lekka reką mówimy tu o 150 mln EUR a ciągle nie ma skrzydłowego o jakim piszesz i niby Xavi takiego chciał
dla mnie zarządzanie, pomysł na budowanie zespołu to na razie porażka Xaviego, ael kibicuje aby duzo poprawił w tej kwestii
0
@Rewolucja123
"twoja wiedz taktyczna ogrnicza się" i tu można przestać pytać, jak zwykle zero argumentów tylko atak
twierdzisz że Xavi chce grać szerokimi skrzydłami, nawet 2 a na skrzydła kupił sobie Ferran i Raphinha:) no gratuluję realizacji koncepcji
koncepcje wg Ciebie opierał na piłkarzu który nie zagrał 50% meczów w zeszłym sezonie
stary pierniczysz jak potłuczony i Xavi o trawie
budując zespół muisz mieć koncepcję na podstawie tego co masz i tego co możesz kupić, musisz mieć zawodnika A i zawodnika B na daną pozycję i na dane ustawienie
a nie liczyć że dany zawodnik zagra ci 38 meczów w lidze i ileś tam meczów w pucharze
tak się nie buduje zespół, tak się niczego nie buduje
dostał piłkarzy teoretycznie jakich chciał, więc pora aby 3 rok z rzędu nie upokorzył sie w Europie, bo na razie Europa go strasznie zweryfikowała
trzymam kciuki, ale na ten moment Xavi nie jest trenerem który mnie przekonuje z jasną koncepcją gry czy stylem
ratują go wynik w lidze, ale liczę że wyciągnie wnioski
1
@Rewolucja123
opierać grę na jednym zawodniku? a co jak kontuzja to kaplica i modlenie się o wynik
no nie jak Xavi tak robi to tylko się błaźni
ja nie wiem co mamy grać 4-4-2 czy 4-3-3
mam nadzieję że trenr szybko będzie wiedział
0
@Firestone
niestety też mam wrażenie że nie wie jak mamy grać
no cóż czas pokaże
0
@Emhyr
dla mnie to nie do wiary
Betis - regularnie gra w europejskich pucharach, niedawno wygrali PK, a mimo to wypożyczli Collado bo nie mogli go zaresjtrować, Collado kur.. jak to brzmi
Villarreal - nidawny półfinalisty LM, wygral LE a sprzedaje swoich najlepszych graczy aby przetrwać
Boże przecież to już nawet nie ograniczanie a zażynanie ligi
LA LIGA jest za liga francuską czy niemiecka jeśli chodzi o wydatki, a gdyby nie Real to sadzę że byliby jeszcze dalej
dla mnie to skandal, samym szkoleniem poziomu ligi się nie podniesie, ani atrakcyjności a za tym idą pieniądze
Tebas to rak ligi hiszpańskiej
1
@Emhyr
dokładnie, częściowo się im nie dziwię, w umowie były płatności a skoro się nie pojawiły to podejrzenia umowy pozornej
abstrahując że FFP la ligi to takie gówno co niszczy ligę że szok
1
@whoocash19841
zagrali też 4-4-2 z Realem i ich rozbili 3-0
nie ma co wyciągać wniosków po presezonie
zresztą w 4-4-2 Gundogan będzie grał w pierwszej 11 a nie Gavi
mnie zastanawia co wymyśli Xavi
3
@Emhyr
jak ktoś czytał że zrozumieniem to wiedział o co chodzi:)
ale byli tu geniusze co twierdzili że nowy przychód czy kolejna dźwignia
a w kwestii FFP to ten sam przychód, tylko ponieważ nie było płatności La Liga czasowo zawiesiła uznawanie tamtej sprzedaży za przychód, właśnie ponieważ nie było płatności i budziło to podejrzenia że może być to sztuczna/fikcyjna sprzedaż
teraz po odsprzedaży cały ówczesny przychód zostanie z powrotem zapisany i nie powinno być dziury w FFP
a sprzedaż Dembele i Kessie da nam wolną lukę na nowe transfery
0
JUST IN: With the pending economic lever, all of the new signings will be registered. With the departure of Dembélé and Kessié, two high profile players or three low-cost signings can be registered. [
@Marta_Ramon
oby high profile players
Cancelo i kto jescze?
1
USTAWIENIE
Jestem bardzo ciekaw jak Xavi to ustawi
czy będziemy grali 4-4-2 czy 4-3-3
mając Gundogan ciężko wyobrazić sobie że nie jest wyjściowym zawodnikiem, z drugiej strony to samo dotyczy de jong i Pedri, Romeu wydaje się że też będzie grał wszystko co bedzie możliwe
przy 4-4-2 gralibyśmy wtedy Pedri- Romeu-De jong- Gundogan
Gavi to akurat dla mnie na ten moment zmiennik i inaczej jego roli sobie nie wyobrażam
wtedy konieczny zakup pomocnika jak Lo Celso na ławkę
z drugiej strony wtedy Fati dużo nie pogra, Abde to już w ogóle
pytanie brzmi czy czułbym się mocno grając np. 4-3-3 z Fatim i Raphinha na skrzydłach a odsyłając kogoś jak Pedri czy Gudogan jako 12 zawodnik na zmianę?
no chyba nie bo grajac 4-3-3 musialbym mieć chociaż jednego crack na skrzydle, nie dobrego gracza, ale cracka jak Neymar itp.
ciekaw jestem jak to ułoży Xavi bo ewidentnie po odejściu Dembele potrzeba jakiegoś wzmocnienia czy to na skrzydło czy do pomocy
PO to wiadomo też mus i inny temat niezalezny
0
@takisobiektos
ty antypolaku
0
Raków
nie widziałem meczu dobrze zagrali? bo wynik dobry choć gdyby nie bramka w końcówce wynik byłby świetny
oby się udało do LM:) polska piłka tego potrzebuje
0
@Rewolucja123
wg mnie to jest jego maks i tak samo wygląda od 2-3 lat
ni to napastnik ni skrzydłowy
ma fajne wychodzenie na pozycje i to jego główny atut
na ławkę oki, ale pewnego poziomu nie podskoczy
0
@Rewolucja123
no nie może, on nigdy nie dobił do granicy 10 goli w lidze, 5 asyst miał raz
nie można na nim opierać gry na 9 na pewno, a na prawym skrzydle lepszy jest Raphinha i ciekawiej się ogląda Yamal
tak jak pisałem jak ma przyjść Roque już teraz to dla mnie powinien odejsć w przeciwnym wpadku jeszcze rok powinien zostać
na zmiennika OK jest ale nic więcej
0
@Rewolucja123 @Nhyz
jako zmiennik oki, jako ktoś do pierwsze 11 nie
ani nie jest lepszy niż Lewy na 9 ani lepszy niż Raphinha na prawym skrzydle
Jeśli miałby odejść w lato a np. Vitor Roque grać już teraz to się pod tym podpsuje już teraz, w przeciwnym wypadku powinien jeszcze rok zostać
jest to piłkarz ogólnie dobry ale dla mnie max rezerwowy w takim klubie jak Barcelona
0
@KyngPyng
dokładnie:)
0
Powiem tak skupić się na Cancelo/Frimpong i Lo Celso/Bernardo i chyba tyle na ten moment nam potrzeba tylko tyle:)
Yamal wydaje się że będą z niego ludzie, Fati dla mnie póki strzela a ostatnio strzela znów i nie mówię tu tylko o presezonie ale też o końcówce zeszłego sezonu to powinien zostać.
Ferran też chyba ostatnia szansa i on jak już to powinien grać za Lewy aby Robert nie grał od deski do deski.
Sprzedałbym tylko Garcia, Alonso z obecnej kadry.
0
FATI
ciekaw jestem czy rzeczywiście Xavi w niego nie wierzy
a wy jak zapatrujecie się na jego dalszą karierę?
Przypadek Krkić czy jednak lepiej skończy?
0
@abram3k
koleś powtarzasz się, wróć na stronę bialych gdzie Twoje miejsce
0
@KibicBarcy123
tak na prawdę strata to tylko Busi, Dembele połowicznie bo go połowy sezonu nei było
Inigo wzmocni obronę, Gundogran pomoc, Abde opcja na skrzydło
dla mnie na ten moment lato na lekki Plus
jak przyjdzie PO i pomocnik to na duzy plus
0
@kiper09
a ty znowu wróżenie z fusów
mówiłem idź na stronę fioletowych
6
FFP to rak hiszpańskiej piłki obecnie
przecież z Barcelony odeślij w tym roku wysoko budżetowi Busi, Alba a i tak ciągle jakieś ale z FFP, przecież to są jakieś jaja i chora sytuacja
z Betis który gra w europejskich pucharach musiał odejść Canales
oni nie mogli nawet zarejestrować Collado - czujecie Collado
Villarreal co bylo w 1/2 LM ile 2 lata temu i wygrało LE też ile 3 lata temu, musi co roku się rozprzedawać aby jakoś funkcjonować, przecież to chore
Tebas niszczy tą ligę na naszych oczach
0
@BoreekxD
ale to chyba nie kwestia zarządu tylko Xavi
zobaczymy co wybierze