lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Reviven
a jak się Freseneda nie sprawdzi to co?
Cancelo to jest jednak bardzo dobry piłkarz, nie rozumiem skad teks o wątpliwych umiejętnościach?
to po pierwsze
po drugie żadnej oficjalki jeszcze nie było to może nie oceniajmy ceny
po trzecie jak się sprawdzi to go wykupią a my już w tym roku będziemy mieli kozaka
i tak czułbym się pewniej mając na PO Cancelo a nie Freseneda
skoro już mówisz o genie mentalności:) to chyba grajac dobrze w LM zawodnicy będą nabywali charakteru a do tego potrzebni tacy piłakrze jak Cancelo
0
@Saviola88
a co masz do Fatiego? wychodzi po kontuzji pomału na dobry poziom, Ferran na prawym skrzydle na zmiennika da radę
poza tym pisałem że Xavi w meczach z czołówką będzie pewnie grał 4 pomocników, a za wiatr na bokach mogą odpowiadać Cancelo i Balde
dla mnie brzmi to jak plan
ale rozumiem że dla niektórych jak nie ma w ataku Mbappe, Haaland, Salah równocześnie na ławce Neymar, Lewy czy Kane to już słabizna
bez odbioru
1
@pt9
oki nie zakładałem że nocujesz:) bo 1000 zł mimo wszystko brzmiało kosmicznie:)
nawet jak liczyłem 700 km w 2 strony spalanie 9l/100 to paliwo rzeczywiście wyszlo ca. 450, nie wiem iel za parking mnie w Katowicach za 7 dni kosztuje 330 czy jakoś tak, ale rzeczywiście Wawa może być droższa:)
ja b Budzie byłem chyba z 15 lat temu:) miasto piękne, polecam Basztę Rybacką, metro (najstarsze w kontynentalnej części Europy - na prawdę old school zwłaszcza jak ktoś oglądał film Kontrolerzy), wyspę św. Małgorzaty no i koniecznie jak lubisz kawę ale ogólnie też dla klimatu słynną New York Cafe:)
pozdro
10
@AlphaNumeric
jeden to kot a drugi kot w worku i nie pewna inwestycja
poza tym nie było oficjalek
3
@Compadre
a jak kupimy Fresnede i się nie sprawdzi i będzie jak Dest to za rok również wracamy do punktu wyjścia
jak Cancelo się sprawdzi to go po prostu wykupią
0
@LionelM95
jak Xavi będzie grał na 4 pomocników a tak często gra to niezbędny
1
@Saviola88
Raphinha, Fati, Ferran, abde - mało Ci?
0
Cancelo a potem środkowy pomocnik i będzie super:)
0
@pt9
dojazd do Warszawy 1000 zł z parkingiem
to skąd ty jedziesz?:)
0
Komentarz usunięty
0
KADRA 2023/24 - tak obstawiam (choć chciałbym Benardo Silva zamiast Lo Celso)
Ter Stegen
Cancelo*-Kounde-Araujo-Balde
Pedri-Romeu-De Jong- Gundogan
Raphinha- Lewy
ławka często wchodzący: Christensen, Inigo, Gavi, Lo Celso*, Fati, Ferran
rzadziej grający: Pena, Alonso, S.Roberto, Fermin Lopez, Yamal
wg mnie w taki wariancie wreszcie mielibyśmy fajny zespół z 17 na prawdę dobrymi piłkarzami, może wreszcie przy 2-3 kontuzjach nie było by strachu kto gra:)
0
@jacobFCB
Może wystarczy proste jeżeli coś to rowna się powyżej ale dales za mało szczegółów
0
@kibic1899
no to coś masz nie tak z klimą w pracy
0
@Rewolucja123
dokładnie jakiś Tier 1 już zresztą zdementował
trzeba się skupić jak wzmocnić PO i pomoc a nie na domysłach:)
2
@tristan87
Najlepszy:)
0
@Rewolucja123
dlatego nie ma co się ekscytować, tylko poczekać na fakty
0
@Rewolucja123
niekoniecznie, z tego co było tu pokazywane to chyba 2 rejestracje na ileś tam dopiero były zrobione w La Liga
wymyślanie newsów o Barcelonie w modzie
a tak na prawdę to trzeba na oficjalki czekać czy to do transferów czy jakiś umów
Dembele już zdążył odejść chyba na 3 sposoby i za kilkanaście różnych kwot:)
0
Fundusz
już widzę poszło dementi, spokojnie nie ma co oceniać na podstawie plotek tylko poczekać na oficjalki
pierwszy test 13 sierpnia, a okienko ocenimy 1 września:)
ja czekam na Cancelo i pomocnika:) Vitor byłby miłym dodatkiem teraz
3
@hayek
Villarreal też był chyba z 2 lata temu w półfinale LM, co nie oznacza że są wielcy
jesli Milan powtrózy wynik i będzie rok w rok w 1/4 czy 1/2 to oki, ale na to się nie zapowiada
0
@tbas
skoro Xavi go chce to ma pomysł, wydaje się że dąży do grania 4 pomocników
Romeu, De jong, Pedri, Gavi, Gundogan, Bernardo - 6 piłkarzy na 4 pozycje to wydaje się optymalne przy długim sezonie
wtedy w ataku Lewy, Raphinha, Fati, Ferran i Abde - który nie wiadomo czy zostanie
mając po bokach obrony Cancelo i Balde spokojnie można tak grać
Bernardo może nie jest szybki ale umie kiwać, ma podanie
piłka to nie tylko bieganie i wrzutki w pole karne, a mając takie usatwienie Xavi miałby i wychodzących na obieg bocznych obrońców i odpowiednio dużo kreatywności w środku pola
a Bernardo podobnie jak Gundogan nie chce mi się wierzyć aby nagle zapomnieli jak się gra, bo obydwaj to Top światowy
0
@Artysta9
jakie narzekanie?
38 meczów w samej lidze, potencjalnie 13 w LM, potencjalnie ile w PK 6-7?
kontuzje, zawieszenia kartki, rotacje
to właśnie przez brak szerokiej kadry w zeszłym roku graliśmy w LM plackami Garcia, Alonso
1
@alone49
Dembele i zwiększenie limitu FFP
2
@MesQueUnClub_87
no jak dla mnie to byłaby mega kadra i nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż conajmniej 1/4 LM
w obronie miałby wybór z: Cancelo, Balde, Kounde, Araujo, Christensen, Inigo
pomoc: Romeu, Gavi, Pedri, De Jong, Gundo, Bernardo
atak: Lewy, Roque, Raphinha, Fati, Ferran
pomijaąc pozostałych wymieniając tylko kluczowych przecież to brzmi jak bardzo mocna kadra:)
0
życzenie Xaviego wydaje się jasne Cancelo i Benardo
jeśli zarząd je spełni to ja nie widzę opcji innej jak obrona tytułu mistrzowskiego i conajmniej 1/4 LM:)
2
Jeremu Doku vs Dembele
w załączeniu statystyczne porównanie, wnioski niech sobie wyciągnie każdy sam, ale widać że Doku ma zadatki na dobrego piłakrza
https://one-versus-one.com/en/compare-players/Ousmane-Dembele-vs-jeremy-doku
0
@D10SLEO
w lidze w poprzednim sezonie udział przy bramce średnio co 150 minut, czyli średnio nie najgorzej, ale bez rewelacji, drybling owszem ma
0
@Emhyr
w sumie jak tak piszesz to brzmi jak idealne zastępstwo:)
patrzyłem na historię kontuzji i 2021/22 rzeczywiście katastrofa
ale 2022/2023 to tylko 9 meczów opuszczonych więc już takiej katastrofy nie ma
0
@AllBundy
też są plotki dlatego pytam z ciekawości:)
0
opcja 1: Cancelo, Doku, Lo Celso
opcja 2: Freseneda, Bernardo SIlva
którą wybieracie czyto teoretycznie jesli miały by być takie transfery IN
0
Jeremy Doku
pojawiły się jakieś plotki o Jeremy Doku jak go oceniacie?
chcielibyście go u nas?