1

@Reviven
a jak się Freseneda nie sprawdzi to co?
Cancelo to jest jednak bardzo dobry piłkarz, nie rozumiem skad teks o wątpliwych umiejętnościach?
to po pierwsze
po drugie żadnej oficjalki jeszcze nie było to może nie oceniajmy ceny
po trzecie jak się sprawdzi to go wykupią a my już w tym roku będziemy mieli kozaka

i tak czułbym się pewniej mając na PO Cancelo a nie Freseneda

skoro już mówisz o genie mentalności:) to chyba grajac dobrze w LM zawodnicy będą nabywali charakteru a do tego potrzebni tacy piłakrze jak Cancelo

0

@Saviola88
a co masz do Fatiego? wychodzi po kontuzji pomału na dobry poziom, Ferran na prawym skrzydle na zmiennika da radę

poza tym pisałem że Xavi w meczach z czołówką będzie pewnie grał 4 pomocników, a za wiatr na bokach mogą odpowiadać Cancelo i Balde

dla mnie brzmi to jak plan

ale rozumiem że dla niektórych jak nie ma w ataku Mbappe, Haaland, Salah równocześnie na ławce Neymar, Lewy czy Kane to już słabizna

bez odbioru

1

@pt9
oki nie zakładałem że nocujesz:) bo 1000 zł mimo wszystko brzmiało kosmicznie:)

nawet jak liczyłem 700 km w 2 strony spalanie 9l/100 to paliwo rzeczywiście wyszlo ca. 450, nie wiem iel za parking mnie w Katowicach za 7 dni kosztuje 330 czy jakoś tak, ale rzeczywiście Wawa może być droższa:)

ja b Budzie byłem chyba z 15 lat temu:) miasto piękne, polecam Basztę Rybacką, metro (najstarsze w kontynentalnej części Europy - na prawdę old school zwłaszcza jak ktoś oglądał film Kontrolerzy), wyspę św. Małgorzaty no i koniecznie jak lubisz kawę ale ogólnie też dla klimatu słynną New York Cafe:)

pozdro

10

@AlphaNumeric
jeden to kot a drugi kot w worku i nie pewna inwestycja

poza tym nie było oficjalek

3

@Compadre
a jak kupimy Fresnede i się nie sprawdzi i będzie jak Dest to za rok również wracamy do punktu wyjścia

jak Cancelo się sprawdzi to go po prostu wykupią

0

@LionelM95
jak Xavi będzie grał na 4 pomocników a tak często gra to niezbędny

1

@Saviola88
Raphinha, Fati, Ferran, abde - mało Ci?

0

Cancelo a potem środkowy pomocnik i będzie super:)

0

@pt9
dojazd do Warszawy 1000 zł z parkingiem
to skąd ty jedziesz?:)

0

Komentarz usunięty

0

KADRA 2023/24 - tak obstawiam (choć chciałbym Benardo Silva zamiast Lo Celso)

Ter Stegen
Cancelo*-Kounde-Araujo-Balde
Pedri-Romeu-De Jong- Gundogan
Raphinha- Lewy

ławka często wchodzący: Christensen, Inigo, Gavi, Lo Celso*, Fati, Ferran
rzadziej grający: Pena, Alonso, S.Roberto, Fermin Lopez, Yamal

wg mnie w taki wariancie wreszcie mielibyśmy fajny zespół z 17 na prawdę dobrymi piłkarzami, może wreszcie przy 2-3 kontuzjach nie było by strachu kto gra:)

0

@jacobFCB
Może wystarczy proste jeżeli coś to rowna się powyżej ale dales za mało szczegółów

0

@kibic1899
no to coś masz nie tak z klimą w pracy

0

@Rewolucja123
dokładnie jakiś Tier 1 już zresztą zdementował

trzeba się skupić jak wzmocnić PO i pomoc a nie na domysłach:)

2

@tristan87
Najlepszy:)

0

@Rewolucja123
dlatego nie ma co się ekscytować, tylko poczekać na fakty

0

@Rewolucja123
niekoniecznie, z tego co było tu pokazywane to chyba 2 rejestracje na ileś tam dopiero były zrobione w La Liga

wymyślanie newsów o Barcelonie w modzie

a tak na prawdę to trzeba na oficjalki czekać czy to do transferów czy jakiś umów

Dembele już zdążył odejść chyba na 3 sposoby i za kilkanaście różnych kwot:)

0

Fundusz

już widzę poszło dementi, spokojnie nie ma co oceniać na podstawie plotek tylko poczekać na oficjalki

pierwszy test 13 sierpnia, a okienko ocenimy 1 września:)

ja czekam na Cancelo i pomocnika:) Vitor byłby miłym dodatkiem teraz

3

@hayek
Villarreal też był chyba z 2 lata temu w półfinale LM, co nie oznacza że są wielcy
jesli Milan powtrózy wynik i będzie rok w rok w 1/4 czy 1/2 to oki, ale na to się nie zapowiada

0

@tbas

skoro Xavi go chce to ma pomysł, wydaje się że dąży do grania 4 pomocników
Romeu, De jong, Pedri, Gavi, Gundogan, Bernardo - 6 piłkarzy na 4 pozycje to wydaje się optymalne przy długim sezonie

wtedy w ataku Lewy, Raphinha, Fati, Ferran i Abde - który nie wiadomo czy zostanie

mając po bokach obrony Cancelo i Balde spokojnie można tak grać

Bernardo może nie jest szybki ale umie kiwać, ma podanie

piłka to nie tylko bieganie i wrzutki w pole karne, a mając takie usatwienie Xavi miałby i wychodzących na obieg bocznych obrońców i odpowiednio dużo kreatywności w środku pola

a Bernardo podobnie jak Gundogan nie chce mi się wierzyć aby nagle zapomnieli jak się gra, bo obydwaj to Top światowy

0

@Artysta9
jakie narzekanie?
38 meczów w samej lidze, potencjalnie 13 w LM, potencjalnie ile w PK 6-7?

kontuzje, zawieszenia kartki, rotacje

to właśnie przez brak szerokiej kadry w zeszłym roku graliśmy w LM plackami Garcia, Alonso

1

@alone49

Dembele i zwiększenie limitu FFP

2

@MesQueUnClub_87
no jak dla mnie to byłaby mega kadra i nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż conajmniej 1/4 LM

w obronie miałby wybór z: Cancelo, Balde, Kounde, Araujo, Christensen, Inigo
pomoc: Romeu, Gavi, Pedri, De Jong, Gundo, Bernardo
atak: Lewy, Roque, Raphinha, Fati, Ferran

pomijaąc pozostałych wymieniając tylko kluczowych przecież to brzmi jak bardzo mocna kadra:)

0

życzenie Xaviego wydaje się jasne Cancelo i Benardo

jeśli zarząd je spełni to ja nie widzę opcji innej jak obrona tytułu mistrzowskiego i conajmniej 1/4 LM:)

2

Jeremu Doku vs Dembele

w załączeniu statystyczne porównanie, wnioski niech sobie wyciągnie każdy sam, ale widać że Doku ma zadatki na dobrego piłakrza

https://one-versus-one.com/en/compare-players/Ousmane-Dembele-vs-jeremy-doku

0

@D10SLEO
w lidze w poprzednim sezonie udział przy bramce średnio co 150 minut, czyli średnio nie najgorzej, ale bez rewelacji, drybling owszem ma

0

@Emhyr
w sumie jak tak piszesz to brzmi jak idealne zastępstwo:)

patrzyłem na historię kontuzji i 2021/22 rzeczywiście katastrofa
ale 2022/2023 to tylko 9 meczów opuszczonych więc już takiej katastrofy nie ma

0

@AllBundy
też są plotki dlatego pytam z ciekawości:)

0

opcja 1: Cancelo, Doku, Lo Celso
opcja 2: Freseneda, Bernardo SIlva

którą wybieracie czyto teoretycznie jesli miały by być takie transfery IN

0

Jeremy Doku

pojawiły się jakieś plotki o Jeremy Doku jak go oceniacie?

chcielibyście go u nas?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?