0

@pioz123
Nie zmieniłem bo nie oglądałem meczów wrzucam to co myślę że bedzie chcial Xavi. A po Realu sadze ze mimo wszystko będzie chciał 4 pomocników i Romeu pewnie będzie u niego gral.
Jeśli odejdzie Dembele to sadze ze pójdzie po ofensywnego bocznego obronce i pomocnika. Marzenie to Bernardo i o tyle byłoby łatwiej ze on podobne chce przyjść.
A jakbym miał pisać co chce to Romeu by tu nie było w klubie:)
A moja prawda oparta na tym co sadze ze będzie chciał Xavi grac bez Dembele

0

@ini_barca
no to zobaczymy

narka

0

Moja Prawda Futbolu po odejściu Dembele

Ter Stegen

Cancelo- Kounde (Christensen)- Araujo (Inigo) - Balde

Romeu - de jong (Gundogan)

Bernardo Silva/Lo Celso? - Pedri (Gavi)

Raphina (Ferran) - Lewy (Fati)

sądzę że będziemy wtedy chcieli bardziej grać ofensywnym bokami obrony i spróbujemy pójść po Bernardo, w pomocy będzie 4 pomocników w podstawie i do końca nie będzie ustalone once bo będzie bardzo duża konkurencja

oczywiście w kadrze będą ciągle Pena, S. Roberto, Alonso, czy młody Fermin Lopez ale będą odgrywali oni mniejszą rolę niż wyżej wymienieni


1

@Murazor
czytaj człowieku z zrozumieniem, łącznie 20 mln iwecej w 3 lata wiec pewnie ca. 7 wiecej na sezon

0

@ini_barca
a ja pisałem ci o ostatnim seoznie?

co ma rok 19/20 do obecnego potencjału drużyny? PSG ledwo wygrało tą słabą ligę a w dodatku teraz odszedł od nich Messi a w pomocy mają tartak

jeśli na podstawie ostatniego sezonu i okienka tego lata widzisz większy potencjał w PSG to ja pytań nie mam

0

@abram3k
nie jestem farmazonem tylko widocznie wrosło

ale nie podaje takich farmazonów i fermentu jak ty że tylko 10 mln będą mogli wydać, i widać że nie masz bladego pojęcie co to pensja, amortyzacja zakupu itp.

1

DEMBELE

czuję że jeśli Francuz odejdzie to pójdziemy po Bernardo Silva

jeśli rzeczywiście 60% można będzie z zaoszczędzonej kasy wydać to z Dembele będzie można te 25 i ca. chyba z 25 mln pensji brutto czyli ca. 30 mln EUR (60% z 50)

Bernardo Silva sądzę że za 70 mln by poszedł, przy kontrakcie na 5 lat to 14 mln rocznie amortyzacji, zostaje ca. 16 mln brutto na kontrakt w pierwszym roku, ktory już w kolejnym roku będzie mógł być wyższy

wtedy zostanie tylko sprawa PO ale do odejścia jeszcze będzie Kessie, Lenglet

zresztą możliwe że wrócimy do zasady 1:1 z oszczedności

coś czuję że jeszcze sierpień będzie ciekawy i ewentalne odejście dużego kontraktu może pociągnąć za sobą wzmocnienia których chciał Xavi

0

@cules100pro
o nawet 60% już:)

1

@abram3k
nie pisz farmazonów

po pierwsze liczy się obecnie 50%
po drugie nie wiadomo czy nie wrócimy do zasady 1;1
po trzecie liczy się tu amortyzacja i pensja zawodnika więc jak kupisz zawodnika za 60 mln z kontraktem na 6 lat i pensja 5 mln netto to do FPP liczy ci sie w danym roku 10 mln amrotyzacji i ca. 10 mln pesnji brutto

0

@ElTomas @Vernon_Roche

no rzeczywiscie Dembele w zeszłym sezonie ca. 2170 minut i 17 (1+g) czyli co 127 minut
Raphinha 2900 minut i 22 (g+a) czyli co 131 minut

normalnie przepaść:)

kluczowe podania na mecz podobne, to gdzie ta różnica?

0

@talizmo
nie mamy tyle do wydania po pierwsze odchodzi jego pensja i było już nawet podawane że można kogoś za 40 mln kupić z pensja 5 mln netto na 5 lat

a tak na prawe nie wiadomo czy nie wchodzimy już w zasadę 1:1

nie wiele wiadomo de facto

1

ŚWIAT po Dembele

ale macie tu pitolenie co poniektórzy
rok temu nie zarobiliśmy nic, teraz jeśli odejdzie to choć coś zarobimy

po drugie Raphinha może nie jest przebojowy ale jest efektywny i w sumie to jest najważniejsze, zresztą wtedy bliżej prawej może też grać Ferran

a czy nie będzie dryblingu po prawej stronie? tego nie wiemy co wymyśli Xavi

mówi się o Cancelo, może więc Xavi wróci do granie bocznymi obrońcami skoro mielibyśmy wreszcie 2 szybkich na bokach Cancelo i Balde:) wtedy obok Lewego mógłby grać właśnie bliżej prawej ktoś taki jak Raphinha czy Ferran

jeśli Dembele zostanie to ia tak będę miał mieszane uczucia i czekał na przedłużenie kontraktu, bo ta szopka z nim co roku nie jest warta jego wkładu

a Dembele znając życie pewnie na jesień we Francji będzie czarował, a potem przyjdzie wiosna i znów szpital na 2-3 miesiące, niestety taki to piłkarz

jeśli odejdzie liczę na wzmocnienie pozycji gdzie mamy braki czyli PO i środkowy pomocnik

idealnymi kandydatami byliby Cancelo i Bernardo Silva, ale Cancelo i Lo Celso to też brzmiałoby dobrze

0

@ini_barca
ostatni sezon bym nie powiedział że lepsze wyniki robili

1

@MarcepanowyKsiaze
Haha
Oki. Pisałem Ci juz nieodpisuj mi juz bo Twoje wpisy są bezwartościowe dla mnie.

0

@MarcepanowyKsiaze
Raphina to nie skrzydłowy
Oki
Xd nie odpisuje proszę juz bo twoje wpisy są dla mnie bezwartościowe

0

@Encore
Za 70-80 go puszcza

1

@MarcepanowyKsiaze
Ty się widze znasz na piłce. Xavi chce grać 4 pomocników a mamy gavi gundogan de jong pedri i romeu 5 na 4 pozycje. A mamy 4 skrzydłowych Raphinha Ferran Fati Abde. Na wtedy praktycznie 1 pozycje obok lewego.
No rzeczywiście kupienie Bernardo i Cancelo co może 2 boki obrony oblecieć to słaba inwestycja:)
Dembele pilkarz co od lutego go nie ma:) no rzeczywiście najlepszy:)

0

@MarcepanowyKsiaze
Mamy Raphinha Fati Ferran Abdepo co kolejny skrzydłowy. Zwłaszcza że Xavi chce grać 4 pomocników

0

@Encore
100 mln Bernardo nie kosztuje:)

2

Dembele jak chce odejść droga wolna. Jeśli odejdzie to czekam ba Bernardo Silva i Cancelo:)

0

@maniak33333
Wiesz Bate Borysów z Białorusi byl tam chyba z 6 cz 7 razy w LM:)

0

@Peciak
Śmiechy i docinki bo kibice tego klubu uważają ich za big wie co a to nawet nie najbardziej utytułowany klub w Polsce. Nie mówiąc ze na arenie Europejskiej to egzotyka nie mniejsza niż Qarabag itp.:)

Również nie pozdrawiam

0

@escarabajo
wiesz co miałem cię za rozgarniętego w miarę użytkownika ale tym wpisem widze prezentujesz bardzo niski poziom

1

@Kidd
klub jest mi obojętny ale jego kibice mnie śmieszą:)

dobrze że Lech i Pogoń jakoś uratowały honor polskiej piłki

0

@Archie
tak, a co to za dziwne pytania

0

LEGIA w europejskich pucharach

dopiero dziś sprawdzałem wyniki, ale wstyd Legia znów nie poradziła sobie w europejskich pucharach z kopciuszkiem

a naiwni kibice tego klubu myślą że w Europie coś znaczą:)

0

@Xavifcb6
Ale o czym ty piszesz statystyki mial gorsze niż każdy z naszych skrzydlowych

3

@kuz
ale co to ma znaczenie jak wygrali ligę:)?
ligę przyznaje się za 3-4 kolejki czy za 38?

a czy ja mówię że nic nie zagra?
w zeszłym sezonie 1160 minut i był 18 piłkarzem do gry
tak grał ale nie był kluczowy
w tym pewnie jeszcze mniej bo jest Inigo Martinez

ale nie ma to jak wyrokować że będzie dużo grał po sparkingu gdzie Xavi wystawił na 2 połowy 2 różne jedenastki

no normalnie geniusz jesteś

1

@esem91
ale o jakiej kulturze gry ty mówisz jak nogi po ciężkich treningach nie nadążają za głową?
Arsenal pewnie już pomału zaczyna fizycznie odżywać i stąd różnica w intensywności

a jak masz świeżość to jest pressing, a przy zmęczeniu nie ma nic i nawet umiejętnościami pewnych rzeczy nie przeskoczysz

0

@kamilop
idąc tym tropem to Arsenal dostawał ostatnio wpierdziel w LM lub go w niej nie było:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?