lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@michaleu
tylko ja tu nie widzę winy Marcelo, czysty przypadek
0
Dembele, Lenglet, Dest, Kessie out
Vitor Roque, Lo Celso, Cancelo in
jesteście zadowoleni czy nie?
0
@Salchent
nie pisałem o wszystkich razem:) wymieniłem tych co potencjalnie przewija się w mediach i pewnie kogoś z tego grona zgarniemy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@wasacz
umiesz czytać? chyba nie bardzo nie 25 a 37,5 na ten moment dla Barcelony
0
Vitor Roque, Bernardo, Lo Celso, Cancelo, Freseneda
pytanie czy Vitor trafi już teraz i kogo kupimy do pomocy i na PO z wyżej wymienionych
raczej innych opcji chyba nie będzie na to okienko
0
@MarcepanowyKsiaze
chyba w Twojej chorej wyobraźni
bo jak na razie to Ty się tu na stronie tylko błaźnisz
4
@MarcepanowyKsiaze
napisałbym coś ale zasadniczo @Rhaan Cię wyjasnił
0
@matt121
bo tylko źródła z Paryża o tym pisze
0
@Fake69
jak będziesz miał w obronie Cancelo + Balde, a w pomocy 4 pomocników gdzie masz do wybory Gundo, Romeu, de jong, gavi, pedri i Bernardo np.
a w ataku Raphinha i Lewy to spokojnie można powalczyć w Europie bo jest tyle kreatywności w pomocy że jest moc
City jakoś wygrało w zeszłym roku LM bez szybkich skrzydłowych ale widzę ludzie lubią tu wymyślać swoje teorie
0
@Bobo25
czyli musimy im tego skrzydłowego Bernardo podkupić:) bo on grał na prawej
i mam nadzieję ze taki mamy plan
0
@Bobo25
City które wygrało w LM grało na skrzydłach Bernardo i Grealish:)
także wiesz nie jest to prawda co piszecie tylko jakiś utarty frazes owczym pędem powtarzany na tej stronie
1
@Niente
Villa:) ach super się go oglądało u nas
0
@karolszymek
ale ty wiesz że Xavi gra ostatnio 4 pomocników? wiesz to już tak?
nie potrzeba nic zmieniać bo to już dawno zmienione
potrzeba tylko pomocnika i PO
0
@MarioVeB!
nie nie potrzeba skrzydłowego
Xavi gra na 4 pomocników obecnie mamy 5 to trochę malo
wtedy obok Lewego jest miejsce dla jendego skrzydłowego, napastnika cofnietego a mamy tam 3 piłakrzy - Ferran, Raphinha, Fati
co wy macie z tym skrzydłowym skoro widać że mamy nawet przesyt opcji
Nie wiem
0
@AlwaysBlaugrana
lepszy środek obrony, więc nie będzie już wylewów jak będą kontuzje
na LO Inigo też może grać więc Alonso raczej pozycja marginalna
wzmocniony środek pola odszedł busi ale jest Gundogan
a jak odejdzie Dembele to przyjdzie ktoś do pomocy albo na PO, albo tu i tu
poza tym zawsze mogą Roque wcześniej ściągnąć
a Dembele, przecież jego na wiosnę i tak nie bylo:) co więc za rożnica
ciężko więc mówić że gorsza skoro odszedł jeden znaczący a przyszlo 2 dobrych na razie:)
0
@bartekvisca
tylko trzeba zacząć już teraz działać, PO też spokojnie ogarną za chwilę bo odejście Kessie też już pewnie blisko
pozostaje tylko kwestuia lenglet, dest, garcia
1
mam nadzieję że już rozpoczęli negocjacje z City odnośnie Bernardo Silva bo jest to piłakrz którego nam potrzeba do grania 4 w pomocy 29 lat, niby sporo ale do 33-34 spokojnie pogra na najwyższym poziomie
do tego jakiś PO i mamy kadrę zamkniętą:)
jeszcze tylko Kessie, lenglet, Dest i garcia się pozbyć:)
0
@Midast
skończ pierdzielić bo Bernardo Silva jest jak najbardziej teraz realny
3
@AlwaysBlaugrana
A ja uważam że lepsza
0
@MaFCB
Jak nie do wyjecia? Jesli uzyskamy ca 70 mln jak najbardziej realne
0
Bernardo Silva w Barcelonie będzie tego lata:) zobaczycie:)
0
@krol211
Idealnie:) mój scenariusz marzeń się ziszcza.
Bernardo Silva w Barcelonie:) Vamos
0
@Rewolucja123
Jak były inne priorytety. Wez juz lepiej nie kłam. Dostal tych piłkarzy co chcial. Chciałby szybkiego skrzydłowego to by dostał. A wybierał takich piłkarzy jak Ferran Raphinha czy Lewandowski. To były jego wybory do ataku. Skoncz wiec juz pierdzielic ze nie może realizować swoich wizji i zle transfery skoro sam te transfery potwierdza i wybiera piłkarzy o takim czy innym profilu.
To nie pilkarze za 5 czy 15 milionów tylko wydał 155 milionów wiec sorry albo wie co robi albo nie.
Nie zgodzę się wiec ze nie dostał piłkarzy jakich chcial bo jednak w większości wydał kasę na takich A nie innych piłkarzy. Chcialby mieć Mane i Leao w tej kasie pewnie dzis by miał i Aube w ataku ale wybrał jak wybrał.
0
@mmaciass no to wrócimy. Tak jak rok temu odszedł za darmo? Co juz nie pamiętasz? Byl wolnym zawodnikiem no i co kto go wzial. A zawodnik rok bez grania raczej nie będzie miał tłumu chętnych. A sadze ze 2 raz cierpliwości juz zarzad nie będzie miał . 60-70 to minimum
0
@MarianoItalianoVero
Tak jak rok temu? Co nie pamiętasz byl wolnym zawodnikiem no i co?
Tak Barcelona powinna zadac 60-70 mln conajmniej. Jak nie to rok moze sobie byc i nie grać. Raczej cierpliwośc zarzad się skończyła
6
@mmaciass
To ty zejdź na ziemię. Ma wazny kontrakt ma. Nie podoba się to mogą czekać rok
0
@nuevojugadornuevojugadornie niektórzy tylko zarzad tyle chce i bardzo dobrze
0
@Nefir
Jak zapłacą klazule to dostaniemy 75-80 i nic juz Dembele nie odpalamy przeciez sam dostaje 20-25 z tych 100 mln właśnie
1
@Saviola88
bo City wygrało LM mając wiatraki na bokach skrzydeł:)