1

haha dobre, jednak PSG nie zdąży

podoba mi się stanowisko zarządu

to trzeba powiedzieć PSG 65-75 mln EUR i nara Dembele:)

i kupić Bernardo Silva:)

0

@escarabajo
no i? to niech odpuszają albo jak zdążą to niech wpłacają klauzulę
co to ma za znaczenie? Barcelona może tylko czekać i mówić że klazula jest 50 mln i jak chcą to mogą im tyle zapłacić bez klauzuli, albo wpłacić
potem mogą powiedzieć że chcą 80 czy tam 100 mln

Barcelona tu nie ma żadnego musu, Dembele podobno już się dogadał, więc klauzulę mogą wpłacać, ale jak widać czasowy chyba ciężko aby się wyrobić stąd podchody

także Barcelona jest tu na pozycji lepszej w negocjacjach

0

@Encore
jak zdążą, tu podobno Paryż ma problem

0

@escarabajo
bo tak brzmisz

to nie PSG robi tu jakąś łaskę Barcelonie, tylko albo kupuje albo nie

owszem może również wpłacić klauzulę ale z tego co piszą nie mają na to czasu, więc raczej to PSG jeśli chce Dembele musi się dogadać z Barceloną a nie odwrotnie

0

@escarabajo
z normalnym podejściem

jak ktoś chce od Ciebie cos kupić to Ty czy ktoś stawia warunki

bo jak uważasz że ktoś to ja chętnie coś od Ciebie kupię Januszu biznesu

1

@Zbyszard
chce do nas przyjść
ma obiecane że dadzą mu odejść, były plotki o 70-80 mln

powinno być teraz miejsce w FFP na taki transfer wreszcie

0

@Rewolucja123
cały czas nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie

mówi jedno a robi drugie

jakby chciał grać skrzydłami szerokimi to by grał

w tym sezonie był ten Nigeryjczyk z Villarreal do zakupu, jest Nico z Atheltic z rocznym kontraktem, jest Pino z Villarreal
w zeszłym sezonie był Mane do kupna

trochę tych opcji było a kupił jedynie Raphinha na skrzydłowego i wcześniej Ferran

na obu ile dał 110 mln EUR?, na Lewego ile dał 40-45? nie byłoby za to skrzydłowych

masz ca. 150 mln EUR

tylko nie pisz ze lewego musiał kupić bo nie musiał miał wtedy Auba

więc albo Xavi mówi jedno a robi drugie albo piszesz jak zwykle gów.. prawdę

bo kasy było od groma na zakup skrzydłowych z dryblingiem czy szeroko grających a jakoś wszystkie poczynania idą w trochę innym kierunku

0

@escarabajo
no mogą, tylko wtedy Demeble zostaje u nas a od jutro klauzula 100 mln
wiec transfer z kasa 60-70 mln dla Barcy i tak jest im na rękę

z takim podejściem jak prezentujesz nie dziwię się że ciężko z FFP w klubie

mam nadzieję że zarząd patrzy inaczej niż Ty

0

@TheNekro94
współczucie? skoro brał to co tu współczuć

zresztą ten koleś jest bucem jakich mało

0

@Rewolucja123
powiedział i dlatego w presezonie w meczu z Realem gral jednym skrzydłem i 4 pomocnikami:) ma to sens

mając w opcji Abde, Ferran, Dembele, Raphinha, Fati

nie próbował w meczu z Realem grać skrzydłami mimo że miał duże możliwości tylko poszedł w jednego skrzydłowego i 4 pomocników

chce grać skrzydłami i dlatego w planach jest Bernardo Silva albo Lo Celso

pierdzielisz stary jak zawsze, zresztą jak Xavi chyba bo albo mówi jedno a robi drugie albo ma rozdwojenie jaźni

1

Odejście Dembele jesli przyjdzie Bernardo i PO to najlepsze co mogło nas spotkać:)

Oby tylko wynegocjowali kwotę która pozwoli im na zakup i zakontraktowanie Bernardo

0

@escarabajo
dostaniemy taką jaką będziemy chcieli, jak nie zdążą wpłacić klauzli to oni mają problem

0

@Rewolucja123
no rzeczywiście opierał grę na skrzydłowych jak w ostatnim meczu z Realem wystawił uwagę jednego Dembele:) no rzeczywiscie opierał

tak jak w zeszłym roku zresztą w ilu meczach zagrał Dembele? 40-45% możliwych

dostanie pewnie ofensywnego obrońcę bocznego + postarają się pewnie o brakujące ogniwo w środku pola czy Bernardo i będzie miał więcej niż dobry skład i znacznie więcej możliwości niż w zeszłym sezonie

0

@escarabajo
jako dodatek może

ale skoro przy odpowiedniej kwocie będzie miejsce w FFP dla Bernardo Silva

to po co bawić się w półśrodki? klucz to negocjować z PSG taką kwotę aby starczyło w FFP na Bernardo

0

@Azrik
no jutro już nie może go mieć za 50 mln w tym szkopuł, myślisz że negocjacje skończą dziś? mało prawdopodobne
choć sądzę ze pewnie koło 55-60 się skończy dla Barcy i bardziej na miejscu Barcelony celowałbym w 60

0

Dembele

Mam nadzieję że nasze asy zanim odejdzie Dembele wyliczą dokładnie ile do FFP im wpadnie i ile potrzeba na zawodników których chce Xavi czyli Bernardo i PO

żeby nie było że odejdzie Dembele i jeszcze trzeba będzie kombinować aby ktoś odszedł

jeśli odejście Dembele ma przyczynić się do czegoś dobrego niech to będzie Bernardo Silva

mam nadzieję że nei będą już mieli pomysłów z półśrodkami


0

@doc
50-60 w tym przedziale byłoby idelanie, niech to przeliczą tak aby dało ca. 30 mln w FFP bo to kwota co pozwoli pewnie na zakup Bernardo pi razy oko

0

niech ten Dembele niech już najszybciej odejdzie za rozsądny hajs

skupić się wtedy szybko na Bernardo i PO

co roku te same bajki z nim, odchodzi, przychodzi, gra nie gra

myślałem że zmądrzał trochę ale widzę dalej siano pod kopułą

1

Dembele

dogadać się z PSG na te 60-70 mln, sprzedać go kupić Bernardo, potem prawego obrońcę wypożyczyć - Cancelo i kadra kompletna

0

@Gall
od tego sezonu ma podobno 23 czy 24 dużo mniej niż 25?

0

ALE TE PISMAKI to jest zrzut

czytam że agent Dembele się śpieszy bo ma dostać 50% z 50 mln, po czym piszą że jak się nie uda to od 1 sierpnia ma być klauzula 100 mln i uwaga Dembele czy tam, jego agent ma dostać tylko 25%:)

najlepsze jest to że w obu przypadkach to taka sama kowta dla piłkarza

ja pierdziel kto wymyśla te głupoty

to już PSG powinno się bardziej śpieszyć bo wg mediów dla Dembele powinno być to obojętne:)

0

@paweldunajecfcb
8-10 tysięcy średnio nie liczę wakacji i większych zakupów, 2 dorosłych i 2 małych dzieci
ale ja jestem raczej oszczędną osobą i można powiedzieć że resztę wydaję na oszczędności:)

0

@szymonekk
nie wiem jak chodzisz, możesz wtedy obskoczyć schron kolejowy Stępina, bieszczadzka kolejka, leśne zoo, Muczna i torfowiska i spokojnie ogniskować się w domkach i bardziej właśnei takie wioski jak Kalnica a nie głośne i krupówkowe solina itp.

0

@panczo
mi się osobiście wydaje że Bernardo jest za bardzo doświadczony aby się spalić itp.

zresztą cena pewnie 60-80 mln, to też raczej cena rynkowa i raczej na nim by nie ciążyła

a profilem gry Bernardo to wręcz piłkarz skrojony pod Barcelonę

ktoś na pewno musi przyjść może nie za samego Dembele 1:1 ale aby uzupełnić kadrę tam gdzie są luki a obecnie do momentu odejścia Dembele nie było miejsca na takie transfery czy prawy obrońca i ofensywny pomocnik

Cancelo/Freseneda i Bernardo/Lo Celso i wg mnie kadrę można uznać za zamnkięta

a o pomocniku piszę bo nawet widać po ostanim meczu że Xavi będzie chciał grać 4 w pomocy

Ferran no on grywał często na prawej pomocy albo jako 9
Abde - może i był próbowany ale nie znaczy że tam może grać, dla mnie to i tak raczej nie piłkarz na miarę Barcelony

0

@szymonekk
Bieszczady Kalenica:) domki wypad w góry, ognisko, wypad pod ukraińską granicę gdzie jest cisza, spokój i przyroda

1

@panczo
no nie masz racji

jeśli Xavi chce grać na 4 pomocników to transfer Bernardo Silva albo Lo Celso to mus

Bernardo to akurat sprawdzony i świetny gracz więc o to że tu by się sprawdził bym się nie martwił a wydanei na niego nawet 70 mln nie wydaje się nieprzemyślanym ruchem zwłaszcza że jest plan aby tu przyszedł tylko na ten moment nei było miejsca w FFP

a grajac na 4 pomocników nie możesz ich mieć de facto 5 bo taki plan szybko się sypnie

OPŚ jak pisałem i Cancelo po Dembele i kadra kompletna, Abde gra na lewej wiec on Dembele nie zastąpi, ludzie nie piszcie takich rzeczy

0

@AlwaysBlaugrana
odszedł też Nico w tym tygodniu

tak na prawdę pewnie zarząd wie ile ma wolnego limitu na ten moment
a Roque obstawiam że przyjdzie w przyszłym sezonie

1

fajny tekst czyli 60% odnosi się tylko do pensji, no to słabo nie da to odpowiedniego pola w FFP, pytanie też czy i kiedy wejdziemy do zasady 1:1? @Redakcja bo też były gdzieś plotki że możemy wejść w tą zasadę

1

@pioz123
tak też może być, zobaczymy:) no a ja mam nadzieję że mi Romeu pokaże że niepotrzebnie go skreśliłem:) jak już tu jest to niech gra dobrze

0

@pioz123
no mam nadzieję że Romeu mnie wyjaśni:) ja mu źle nie życzę, tylko dla mnie to nie piłkarz na Barcelonę, ale oki Xavi to ustawia wiec trzeba mu zaufać

no ja widzę tylko takie rozwiązanie po odejściu Dembele jak pójscie po ofensywnego pomocnika i Cancelo i trochę zmiana podejścia na granie szybkimi bokami obrony

Bernardo czy nierealny? ciężko powiedzieć, Laporta jeśli Dembele odejdzie pewnie będzie chciał głośne nazwisko
to że Bernardo tu chce przyjść też już wiadomo
z Demebele lekko licząc ca. 30 mln można by wydac na amortyzcje i pensje licząc 60% z 25 wpływy ze klazuli 25 baniek brutto netto (60% z 50 mln)

Bernardo za 70 mln EUR, czy realne? chyba tak, kontrakt na 5 lat, to 14 mln amortyzacji rocznie, zostałoby ca. 16 mln brutto na pensje, niby mało ale można mniej na 1 rok a potem wyższa

zresztą nie wiadomo czy nie wejdą w zasadę 1:1

trochę szkoda bo powinnno bć to przed tym 12-13 sierpnia już dawno ustalone kadra, a chyba kolejne 2 tygodnie to może być dużo zmian odejścia i przyjścia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?