lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska
ty to widzisz chyba co chcesz widzieć
0
@Poloks
to tylko twoje domysły co byś miał w Barcelonie to po pierwsze
a realnei miałbyś Brozović i pewnie jakiś PO dobry a zespół realnei miałby szansę na sporą kasę i ze sprzedaży zawodników i z LM
zastanwiałeś się w jakim stopniu problemy klubów hiszpańskich z rejestracją wpływają na ich pozycję negocjacyjną
oczywiście że nie bo masz bardzo wąskie spojrzenie, a Tebas kalpie dziobem gdzie popadnie o FFP i potem Chekuweza czy jak się go pisze idzie za 20 mln, Kessie za 12,5 bo druga strona wie że klub musi sprzedać
już nie mówiąc o ile jest mniej kasy z praw telewizyjnych przez odpływ gwiazd z ligi
to są realne pieniądze ogromne co uciekły przez tak głupią politykę
po drugie nie nie mogą w dowolnym momencie zmienić bo zmiana możliwa jest tylko przed okienkiem nie w trakcie trwania
po trzecie jasne że FFP jest ustanowione przez Tebasa i La Ligę
po czwarte kto przyniósł CVC, kto chciał zmusisz i Barcelonę i Real do podpisania tego badziewia - Tebas, tak ten sam
także koleś nie pisz już do mnie bo żal mi czasu na twoje dyrdymały
żegnam
0
@Poloks
ahaha
koleś ale bankom to zależy na kredytach chyba wiesz że na tym zarabiają? czy nie wiesz? to teraz już wiesz
tak ale przedsiębiorstwo które nie jest nastawione na zysk tylko na wynik sportowy a zysk to sprawa drugorzędna i max powinien być ustawiony na 0+
ten sam Tebas co podsunął klubom CVC a mimo tak i tak mają ogromne problemy kluby z rejestracją, ale jak to miała być to taka świetna oferta, gdzie jakoś ani Real ani Barcelona ani Bilabo nie weszły w to bo był to syf
ależ oczywiście że FFP jest przez niego ustalone, kluby gdyby miały możliwość to bardziej by to poluzowały, bo widać ewidentnie do czego to prowadzi ale może wkrótce go zamienią i wróci normalność, bo teraz widać upadek ligi
a ty wracaj na białą stronę podszywko
0
@Poloks
ty chyba nie wiesz o co chodzi w klubie piłkarskim
to nie jest przedsiębiorstwo które ma przynosić zyski tylko byćpi razy oko na 0+ a przede wszystkim sportowo osiągać zyski
bez sukcesów sportowych nie zbuduje się mocnych finansów bo za sukcesami idą kibice, sponsorzy, markrting itd.
nie jest normalną sytuacją że wszystkie klubu oprócz Real mają problemy z rejestracją powtarzam 19 klubów z 20, nie jest więc prawdą że Baskowie sobie dobrze radzą
w tym roku liga hiszpańska pod względem wydatków jest poza TOP5, albo chyba na 5 miejscu daleko za Włochami, Niemcami czy Francją, a gdyby nie Bellingham pewnei byliby za Portugalią czy Holandią
to żenujące i doprowadzi wkrótce do zapaści ligi
Tebas to koleś który spowoduje upadek ligi, bo mniej gwiazd to ciągle też mniej kasy z praw telewizyjnych i to będzie sie tylko poglębiać na niekorzyść
0
@Poloks
ale to pierwszy lepszy z brzegu przykąłd
Real Betis uwaga nie może zaresjtrowac Collado
jak tak dalej pójdzie La Liga niedługo wypadnie poza TOP5 bo już we farncji wydają większe kwoty na transfery i wzmocnienia, a w Hiszpanii gby nie Real wyglądałoby to fatalnie
1
@Poloks
z 1/2 LM czy zwyciestwem w LE? na taki klub to powinna być kosmiczna zmiana bo pensji nie mają wysokich, ale Tebas nieuchronnie chce upadku ligi
0
@Deviler
no nie jak odskakuje 40 kilka punktów to wygląda to dobrze i przeskakuje skocznie 2 razy:) ma nowego starego trenera znowu:) to największy talent skoków ostatnich lat
3
FFP LA LIGA
Villarreal klub który ile 2 lata temu był w półfinale LM, 3 lata temu wygrał LE
w to okno sprzedał piłakrzy za ponad 100 mln EUR aby się ratować, wydali ledwie 10 z kawałkiem wiec są coś ca. 90 kilka mlm na plusie
oki, ale za tym nie idzie jakość i wzmacnianie drużyny
Tebas to rak ligi hiszpańskiej
0
SKOKI
Jako że pogoda nie rozpieszcza pomału myśli sie już o Skokach
czyżby pod okiem nowego starego trenera Ryoyu pójdzie po 3 KK i znów zdmoluje konkurencję?
ja w to wierzę
https://www.skijumping.pl/wiadomosci/33871/pokaz-mocy-ryoyu-kobayashiego-na-okurayamie/
0
@Poloks
skąd domysł że nie generuje oszczędności na pensjach, akurat w tej kwestii zrobiliśmy gigantyczny postęp
LM to pieniądze a żeby daleko w niej dojść trzeba mieć najlepszych, jakbyśmy awansowali w zeszłym roku do 1/4 LM mielibyśmy conajmneij 20 mln EUR więcej + większa pula marketingowa, to kasa o która warto walczyc
0
@Safrani
chłopie a ty odróżniasz kwestie pieniędzy od FFP?
chyba nie bardzo
a FFP jest limit tylko czasowo La Liga zawiesiła dźwignie z zeszłego roku bo był brak płatności za nią i może to budzić podejrzenie pozornej umowy
ta kwestia została rozwiązane przez odkup prze niemiecki fundusz, wkrótce ogłoszenie i rejestracje
doczytaj, poducz się a potem komentuj
0
@PatrykBarca
poszedł i widzi że nie tędy droga i rok później po nauczce już widzi że półśrodki to nie droga do sukcesu
Cancelo powinien być zmiennikiem, Fraseneda powienien przyjść ale tylko wtedy gdby Cancelo przyszedł na pierwszego PO, w innym wypadku to trochę loteria z nim i półśrodek
0
@Rewolucja123
na ten moment Cancelo, Frimpong może druga opcja
nie zostawania cię czemu on nawet nie gra w reprezentacji gdzie nie ma konkurencji w sumie na swojej pozycji
0
@Safrani
Barca też ma kasę, po załatwieniu zaległej kwestii Barca Studios jest odpowiednie miejsce w FFP
4
Prawy Obrońca
nie rozumiem tych półśrodków jak Morfeo jakiś czy Foyth
Fresenada to powinien być jako zmiennik na początek rozpatrywany nic więcej
mamy brak na PO i zarząd powinien pójść na maxa po Cancelo czyli najlepszą możliwą opcję
tak jak Bayern ma braki na 9 i nie bawi się w półśrodki tylko idzie uparcie po Kane i chyba im się uda
0
@Emhyr @Firestone
jak przyjdzie Cancelo i Lo Celso to powiedziałbym ze kadra nawet na 1/4 LM albo 1/2 LM
uważam że w Europie wreszcie trzeba się przypomnieć, w zeszłym roku Inter czy Milan mogli jakoś a czy mają lepsze kadry śmiem wątpić
0
@Rewolucja123
tak tylko uważam że nie po to Gundogan przychodził aby nie być zawodnikiem podstawowej 11, a frankie czy Pedri też sobei tak nie wyobrażam
4 pomocników dobrze byłoby grać jakby na bokach był taki Balde i Cancelo
0
@Emhyr
na pewno bardziej realne, zobaczymy do końca okienka pewnie będzie walka i pogłoski o transferach
0
@Emhyr
z FFP zgadza się ale chyba nie wszyscy załapali ze my mamy limit tylko La Liga zablokowała nam część FFP ze względu na brak płatności i podejrzenei umowy pozornej
mam nadzieje że dziś ogłoszone będzie to porozumienie, jutro rejstrację a potem oficjalnie żegnamy Demeble i idziemy po Cancelo
0
@Rewolucja123
ale to Gundo wtedy ławka czy Fati?
0
@Emhyr
Cancelo i Lo Celso byłoby idelanie:) kurde jak to się stało że ostatnio się z Tobą zgadzam
0
Ter Stegen
Kounde-Araujo-Christensen-Balde
De Jong- Gundogan
Pedri
Raphinha- Lewy -Fati
ciekaw jestem czy Xavi ustawi tak zespół czy Romeu u niego to jest mus?
Widać że PO to jest w tym momencie u nas mus, oby to był Cancelo.
1
@P33ck
tylko fajnie jakby się nie pchał od razu do mocnej ligi, tylko jakaś Portugalska czy Holenderska, ewentualnie Francuska
0
@valdeq @ShawnC
wg mnie chodzi o nabytki, nie zarejestrowani to inna kwestia - ważność dźwigni
1
@tristan87
Głupota i idzie to w kierunku dyskryminacji
żadnej ekonomii tu nie ma, do restauracji może wejść ktoś bogaty i wydać na jedzenie więcej niż 6 czy 8 osób razem wziętych
ciekaw jestem czy pary też niedługo będą nie oki bo lepsze większe grupki
0
Sane wymyśliliście Wy La Rambla:)
0
@Yoshi94
to wszystko zależy:) ja nie mówię czy dużo czy mało
a co do domu 100 metrowy sądzę że spokojnie, większe zalezy jak duży, oczywiście licząc że ktoś działkę ma
ale lepiej mieć milion niż nie mieć:)
0
@Emhyr kto to jest BS?
Sane (Raphinha)- Lewy (Ferran)- Fati (Abde) ?
pytanie tylko co wtedy z plotkami o Vitor bo żeby być 7 do gry?
oj jeszcze będzie duzo plotek w to lato
pod katem medialności by mi to pasowało bo Laporta tak lubi zrobić szum, ale nei uwierzę dopóki nie zoabczę
0
@OnlyCules
a tu cyk nic się nie mówi a za 3 dni Sane u nas, to dopiero byłby szok
0
@Yoshi94
zapomniałem sami milionerzy tutaj na LR:) pewnie tak ktoś by się nabrał ale oddać też bym nie spodziewał się aby oddali