0

@pioz123
Nie widzę potrzeby kombinowania z ustawieniem. My nie mamy tylu pomocników aby grac 4. Za to mielibyśmy piłkarzy co niepotrzebnie grzsli by ławę.
Poza tym Roneu pierwszy sklad. Na litość boska tak nisko upadliśmy nie może on być w pierwszej 11

1

ktoś jeszcze przyjdzie w to lato?

ja mimo wszystko liczę chociaż na transfery Cancelo i Lo Celso aby był ktoś z ławki

odejdą wg mnie Lenglet, Nico, Dest, Collado, Kessie

Ter Stegen
Kounde- Araujo-Christensen-Balde
Gundogan- De Jong
Pedri
Dembele-Lewy-Fati

ławka: Pena, Inigo Martinez, Cancelo, Alonso, S.Roberto, Casado, Gavi, Romeu, Lo Celso, Raphinha, Ferran

tak to chyba widzę, przynajmneij będzie miał teraz kto wejść z ławki:)

0

@bartekvisca
50 cm to na 2 chłopa chyba:)

1

@bartekvisca
dokładnie chytry traci 2 razy:) niektórzy nadal nie skumają że lepiej jednostkowo zarobić mniej ale więcej razy, niż podnosić na maxa marżę by mało sprzedawać, no ale oni marżę mają oki a że cena z kosmosu to się dziwią czemu to nie działa i ludzie nie kupują:)

0

@bartekvisca
niby tak ale od 3k to tylko 600 zł, od 10k 3000 zł a od 20k 6000 zł

niby wszędzie np 20% a tego pierwszego to zycia nie zmieniło znacznie a pozostałych już znacznie zmieniło życie:)

2

@bartekvisca
dokładnie a czemu niby miałby ktoś współczuć zapierdzielać 150 na h nawet nie pijanemu w mieście to kryminał, nie ważne czy w nocy czy w dzień
śmierć na własne życzenie

0

@VegetaPolska
No nie wątpię to nie wątpię. Ale fajna dziewczyne mozesz spotkać zawsze wiec aby zwiększyć szansę musisz wyrzucić z szafy takie spodnie. To tylko rada bez urazy

0

@pride1899
to wyrażanie opinii to już hejtowanie:) spoko nie wiedziałem że nie można pisać tylko ohh i ahh i innych zachwytów

ależ oczywiście że jest śmieszne i niedojrzałe i tak nie przekreśla ale znacznie ogranicza i to jest fakt

1

@pride1899
nie pisze głupot tylko prawdę, o ile odwzorowanie obrazka ładne to jako tatuaż wygląda to śmiesznie, dziecinnie, niedojrzale i tyle

ale ja nic mu nie psuję, dziwi mnie tylko taki ruch skoro ma problem ze znalezieniem dziewczyny

3

@VegetaPolska
malunek ładny, w sensie kolory i odwzorowanie ale chłopie jak chcesz aby cię laski poważnie brały jak masz tatuaż z kreskówki na ramieniu i do tego spodnie jakbyś na bazarze pracował

możesz się obrażać ale takie jest moje zdanie

2

Komentarz usunięty

1

@mrboom
ale ja się nie czepiam tylko gratuluje:) bo zagranie bardzo dobre:)

1

@bartekvisca
to wszystko zależy 27% np. od 4000 czy tam 5000 to 1200-1500 pln brutto czy to tak dużo już:)

to wszystko jak mówię zależy bo już od większej kwoty to oki

1

@szkutnik91
widać że wizję gry ma:)

6

TEBAS

Właśnie czytam że Canales ma odejść bo Betis ma problem z FFP.

Ja się pytam o co tu chodzi:) co to za chora liga, gdzie to dąży

u nas też odeszli ci co najwięcej zarabiali czyli Pique, Alba, Busi i nadal też nie halo z FFP.

Czemu te kluby się nie zgadają i nie odwołają Tebasa.

Jak tak dalej pójdzie za 5 lat po tej lidze będą zgliszcza

3

@Kalipso
ja pierdziele co ta gnida wyprawia z ligą

nóż się w kieszeni otwiera

powinni go wywalic na zbity pysk

0

@doc
ale o kogo chodzi z Betis kto odszedł?

3

Felix

czyli mamy już kolejne źródło piszące o sprawie

ciekawe jak to się zakończy, jedno jest pewne jeśli Barcelona go weźmie to bardziej na swoich warunkach patrząc na to że Atletico jest w przesranej sytuacji tu:)

za Ferran wg mnie jak znalazł:)

2

@mrboom
no to gratulacje, % oki ale kwotowo nie wiadomo czy to aż tak dużo i poprawi ci się znacznie sytuacja życiowa, ale na pewno coś poprawi:)

zagranie mistrzowskie:)

0

@Emhyr
lepiej koleś rozumiem niż Ty
a oglądałem pewnie jak Ty jeszcze ssałeś mleko matki patrząc na poziom Twojch wypowiedzi i kultury

1

@mrboom
wszystko zależy od jakiej kwoty bo 30% od niskiej to nadal nie jest grubo

powodzenia

0

@Kidd
Wypożyczenia i pozbywamy się Ferran:)
Gdzie podpisać:)

0

@Kidd
jeśli by przyszdł to ja bym widzial coś bardziej ale 4-2-3-1

0

@Emhyr
haha

oki widzę nie ma co dyskutować skoro zaprzeczasz faktom

2

@doc
a kto powiedział że tyle dadzą, to Atletico ma problem i to oni raczej muszą się go pozbyć:) Barcelona tylko może więc jest tu na wygranej pozycji:)

0

nie no nawet jakby jakimś cudem poszła wymiana Bernardo + Joao Felix za Ferran i Raphinha to jakbyście to oceniali

czysto teoretycznie tylko wiadomo

1

@bartas97
nie no ale jak chcesz trójkąt żona, dziewczyna i Ty to musi się żonie podobać dziewczyna:)

1

@Kidd
też nie sądzę aby Oriol był pivotem

pewnie będziemy grali Gundogan -de Jong

ja innej opcji nie widzę

ps. jak się zapatrujesz na Felixa?

0

@Tomo1989
z Realem też wyglądaliśmy dobrze w defensywie nie przekłamuj rzeczywistości

0

@hayek
a czemu nie przywołujesz meczów bez straconej bramki, czemu nie przywołujesz bramek straconych w lidze
oj widzę wybiórcze patrzenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?