lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd
4 jeszcze Vitor Roque:)
0
@Barcabarca3562157
no raczej nie można bylo bo kadra przed poprzednim sezonem była wzmocniona z potencjałem na mistrza
także argument nietrafiony
0
@Rust_Cohle
a ja nie łapię żadnej wędki tylko się z Ciebie zbijam i Twojego słabego klubu:)
0
@Rust_Cohle
jak ci nie zależy aby coś wygrać to grasz jak grasz:)
0
@HERORICH2
bardziej wypożyczenia za 3-5 mln EUR:)
to u Was jest problem i Atletico będzie kwas
a czemu się mu dziwisz wybrał lepszy klub:)
kiedy wy zdobyliście mistrzostwo 3 sezony temu? ostatnio miewaliście 3 meijsce w lidze i nei zapowiada się na poprawę a w LM odpadliscie w grupei z Bruggie:) no sorry
0
@Rust_Cohle
doświadczenie? zagrali tam kilka meczów wcześniej grając w LM, nigdy nie byli tak słabi jak Liverpool aby awansować tam bezpośrednio:)
a przede wszystkim w tym sezonie gramy w LM a wy w LE:) czyli ogólnie tam gdzie chyba przez dłuższy czas będzie Liverpoolu miejsce:)
3
@Rust_Cohle
ja oddycham i mam się dobrze:)
a ty jak tam szykujesz się na szlagiery ze Sporting Braga, Villarreal, Legia itp. w LE:)
12
@Rust_Cohle
my gramy w LM i mamy mistrza:)
a Liverpool który był w lidze? w którym koszyku będzie w LM losowany w tym sezonie :):):)
0
@HERORICH2
zapomnij o wypożyczeniu płatnym 15-20
pewnie coś bardziej 3-5 mln EUR:)
kiedy wygrali mistrza 2-3 sezony temu?
Atletico to równia pochyła, obecnie klub bez większych perspektyw:)
wybiera po prostu lepszy klub:)
0
zawsze można grać 4-2-3-1
Ter Stegen
Kounde- Araujo Christensen - Balde
Gundogan- De Jong
Dembele- Felix -Pedri
Lewy
ławka: Pena, Inigo Martinez, Faye, S.Roberto, Alonso, Cancelo, Gavi, Romeu, Casado, Yamal, Raphinha, Fati
0
@Trojanek23
czemu wypożyczenie super opcja, koleś ma talent do gry kombinacyjnej
nadmiar? ferran jest wypychany z klubu i pewnie odejdzie jak zobaczy ze nie bedzie gral
lewy, dembele, raphinha, fati i joao felix - 5 napastniko-skrzydlowych to tak dużo?
1
Atletico dało zilone światlo do odejścia:)
no nie wierzę, po prostu nie wierzę
jeśli wypożyczenie to opcja gitara, sprawdzi się to super, nie to za rok go nie będzie
0
@Emhyr
no rzeczywiście Francja, Argentyna:)
czyli 2 najlepsze drużyny ostatniego mundialu
no rzeczywiście nikt tak nie gra:) xd
1
@Emhyr nie porwnuj depay do felix. Bo to nie ten poziom zupełnie.
0
@Emhyr
10 idealnie pasuje w ustawieniu 4-2-3-1
0
Felix witamy w Barcelonie:) alez to będzie transfer:) juz nie mogę się doczekać takich piłkarzy nam trzeba
1
@MOLESTA
historia o której niektórzy chcą zapomnieć
1
@kosmos91
kostka masla 8 zł? wielkość 6 lub 6 z lekkim hakiem
0
@Tomo1989
figo, baia - ci sobie poradzili
simao, couto - chyba całkiem solidni
quaresma - on w ogóle w najlepszych klubach nie zaistniał
tak bo twierdzę że narodowość nie ma znaczenia czy się ktoś sprawdzi czy nie:)
0
@budel17
no to super podejście również widzę Poczty
ja poczekam jak nie dostanę szczegółów co to za pismo to coś wyślę podpisane do nich z dopiskiem że wymagany dokument wg mojej wiedzy w załączeniu i jak nie będzie odzewu to zgłoszę to Rzecznika Praw Konsumenta
zrobię to bardziej dla zasady bo nie lubię po prostu OSZUSTWA i tyle, bo inaczej tego nie nazwę
myślą że jak ktoś odpuści to nie muszą oddawać kasę
1
@BARCA1899Messi
tak
pomoc
Kimmnich- Gundogan
Pedri
a na ławce Gavi, Lo Celso wyglądałaby kompletniej i La Rambla wreszcie by nie narzekała że nie ma DPŚ
0
@budel17
nie oddali ci kasy z Poczty Polskiej? masakra
zgłaszałeś do Rzecznika Praw Konsumenta?
wartość zguby u mnie to psie pieniądze ale najbardziej wkurza mnie fakt że ktoś coś skopał i nie chce wziąć odpowiedzialności, czyli zwrócić kasę
reklamacja czekała ponad 3 tygodnie na jakikolwiek odzew, wcześniej szukanie paczki i też wręcz proszenie się o kontakt
w normalnej firmie oczekiwałbym że w ciagu tygodnia, max 2 przyznają się do winy i kasę zwrócą
no cóż jak mi nie odpiszą w ciągu 7 dni co to za pismo to wyślę chyba cokolwiek z podpisem i najwyżej będzie że złe pismo, ale wysłane w terminie
1
@Kinginiesta
ja w miesiacu pewnie z dziesiątki przesyłkę mam bo na ubrania i rzeczy do domu wydaje trochę kasy i różnie zamawiam
ale to jak podchodzą do sprawy jak już coś zgubią jest żenujące wręcz, nie spodziewałem się takiego podejścia do sprawy, zamówienie z początku czerwca 2023
reklamacja z 22 czerwca, a odpowiedź wczoraj dopiero i że chcą jakieś pismo nie wiadomo do końca o co chodzi w tym piśmie, napisałem maila, jak będę czekał odpowiedź jak na reklamację to 7 dni przekroczę
0
@Zoker @Bartek_VEB @Rust_Cohle
to polecacie złodziej gratuluję:)
jak Wam zgubią przesyłkę to zobaczycie że tacy fajni już nie są
1
INPOST
Wysoce nie polecam. Zgubili mi paczkę szukali tydzień.
Dzwoniąc do oddziału ciągle mówili że przeszukują paczkomaty, samochód kuriera, że na pewno się znajdzie i jutro zadzwonią z oddziału jak coś będą wiedzieli - nie zadzwonili.
W końcu wkurzony złożyłem reklamację.
Napisałem reklamację, po 3 tygodniach dopiero odpisali aby złożył dokument, gdzie z treści nie wynika nic konkretnego (zrzeczenie się roszczeń czy coś takiego, w każdym wypadku nie do końca wiem co mam być w tym piśmie), na infolinii nie potrafią mi powiedzieć co to za pismo.
Kontakt z działem reklamacji jedynie mailowy a niby mam 7 dni na złożenie pisma, bez podania wzoru pisma.
Jak w taki tempie odpiszą jak na reklamację to 7 dni spokojnie przekroczę
Gdzie przy reklamacji podałem im wszystko od numeru zamówienia po dowód zakupu i wartości przesyłki.
jednym słowem ŻENADA, a wydawałoby się normalna firma
firma nie godna zaufania, miałem do tej pory dobre o nich zdanie ale po tej akcji
z zamawiam co miesiąc ubrania i pierdoły za kilka tysięcy więc trochę tych paczek jest
ja się przenoszę na ORLEN PACZKA albo innego kuriera
0
@Borneo
no nie na jednego ale jeden za 2 piłakrzy w tym na pozycji gdzie mamy braki
0
@Tomo1989
a ile ich było?
tylko figo, andre gomes i tyle
vitor baia jeszcze był ale on się akurat jak na swój standard sprawdził
jak w ogóle można takie coś pisać że jak ktoś jest jakiejś narodowości to już jest jakiś określony?
to co wszyscy Polacy to alkoholicy? a wszyscy Niemcy to faszyści?
człowieku zastanów się czasami co piszesz
0
@Tomo1989
Figo zanim się sprzedał
0
@partymaker
czy lepszy to nie wiem:) wg mnie Bernardo to lepszy piłkarz, ja się tylko zastanwiam co byłoby lepsze dla zespołu czysto teoretycznie
posiadanie De jong czy bernardo i cancelo
0
@partymaker
a czy ja coś proponuje? nie zdaje pytanie czy na odpwoednich warunkach bardziej nam potrzebny de jong czy bernardo i cancelo:) jakieś warunki musiałem podać a czy irracjonalne raczej nie zbliżone do wartości rynkowych
to po prostu zastanawianie się która Barcelona byłaby mocniejsza czysto teoretycznie