1

@Kidd
4 jeszcze Vitor Roque:)

0

@Barcabarca3562157
no raczej nie można bylo bo kadra przed poprzednim sezonem była wzmocniona z potencjałem na mistrza

także argument nietrafiony

0

@Rust_Cohle
a ja nie łapię żadnej wędki tylko się z Ciebie zbijam i Twojego słabego klubu:)

0

@Rust_Cohle
jak ci nie zależy aby coś wygrać to grasz jak grasz:)


0

@HERORICH2
bardziej wypożyczenia za 3-5 mln EUR:)

to u Was jest problem i Atletico będzie kwas

a czemu się mu dziwisz wybrał lepszy klub:)

kiedy wy zdobyliście mistrzostwo 3 sezony temu? ostatnio miewaliście 3 meijsce w lidze i nei zapowiada się na poprawę a w LM odpadliscie w grupei z Bruggie:) no sorry

0

@Rust_Cohle
doświadczenie? zagrali tam kilka meczów wcześniej grając w LM, nigdy nie byli tak słabi jak Liverpool aby awansować tam bezpośrednio:)

a przede wszystkim w tym sezonie gramy w LM a wy w LE:) czyli ogólnie tam gdzie chyba przez dłuższy czas będzie Liverpoolu miejsce:)

3

@Rust_Cohle
ja oddycham i mam się dobrze:)
a ty jak tam szykujesz się na szlagiery ze Sporting Braga, Villarreal, Legia itp. w LE:)

12

@Rust_Cohle
my gramy w LM i mamy mistrza:)

a Liverpool który był w lidze? w którym koszyku będzie w LM losowany w tym sezonie :):):)

0

@HERORICH2
zapomnij o wypożyczeniu płatnym 15-20

pewnie coś bardziej 3-5 mln EUR:)

kiedy wygrali mistrza 2-3 sezony temu?

Atletico to równia pochyła, obecnie klub bez większych perspektyw:)

wybiera po prostu lepszy klub:)

0

zawsze można grać 4-2-3-1

Ter Stegen
Kounde- Araujo Christensen - Balde
Gundogan- De Jong
Dembele- Felix -Pedri
Lewy

ławka: Pena, Inigo Martinez, Faye, S.Roberto, Alonso, Cancelo, Gavi, Romeu, Casado, Yamal, Raphinha, Fati

0

@Trojanek23
czemu wypożyczenie super opcja, koleś ma talent do gry kombinacyjnej
nadmiar? ferran jest wypychany z klubu i pewnie odejdzie jak zobaczy ze nie bedzie gral

lewy, dembele, raphinha, fati i joao felix - 5 napastniko-skrzydlowych to tak dużo?

1

Atletico dało zilone światlo do odejścia:)

no nie wierzę, po prostu nie wierzę

jeśli wypożyczenie to opcja gitara, sprawdzi się to super, nie to za rok go nie będzie

0

@Emhyr
no rzeczywiście Francja, Argentyna:)

czyli 2 najlepsze drużyny ostatniego mundialu

no rzeczywiście nikt tak nie gra:) xd

1

@Emhyr nie porwnuj depay do felix. Bo to nie ten poziom zupełnie.

0

@Emhyr
10 idealnie pasuje w ustawieniu 4-2-3-1

0

Felix witamy w Barcelonie:) alez to będzie transfer:) juz nie mogę się doczekać takich piłkarzy nam trzeba

1

@MOLESTA
historia o której niektórzy chcą zapomnieć

1

@kosmos91
kostka masla 8 zł? wielkość 6 lub 6 z lekkim hakiem

0

@Tomo1989
figo, baia - ci sobie poradzili

simao, couto - chyba całkiem solidni

quaresma - on w ogóle w najlepszych klubach nie zaistniał

tak bo twierdzę że narodowość nie ma znaczenia czy się ktoś sprawdzi czy nie:)

0

@budel17
no to super podejście również widzę Poczty

ja poczekam jak nie dostanę szczegółów co to za pismo to coś wyślę podpisane do nich z dopiskiem że wymagany dokument wg mojej wiedzy w załączeniu i jak nie będzie odzewu to zgłoszę to Rzecznika Praw Konsumenta

zrobię to bardziej dla zasady bo nie lubię po prostu OSZUSTWA i tyle, bo inaczej tego nie nazwę
myślą że jak ktoś odpuści to nie muszą oddawać kasę

1

@BARCA1899Messi
tak

pomoc
Kimmnich- Gundogan
Pedri

a na ławce Gavi, Lo Celso wyglądałaby kompletniej i La Rambla wreszcie by nie narzekała że nie ma DPŚ

0

@budel17
nie oddali ci kasy z Poczty Polskiej? masakra
zgłaszałeś do Rzecznika Praw Konsumenta?
wartość zguby u mnie to psie pieniądze ale najbardziej wkurza mnie fakt że ktoś coś skopał i nie chce wziąć odpowiedzialności, czyli zwrócić kasę

reklamacja czekała ponad 3 tygodnie na jakikolwiek odzew, wcześniej szukanie paczki i też wręcz proszenie się o kontakt

w normalnej firmie oczekiwałbym że w ciagu tygodnia, max 2 przyznają się do winy i kasę zwrócą

no cóż jak mi nie odpiszą w ciągu 7 dni co to za pismo to wyślę chyba cokolwiek z podpisem i najwyżej będzie że złe pismo, ale wysłane w terminie

1

@Kinginiesta
ja w miesiacu pewnie z dziesiątki przesyłkę mam bo na ubrania i rzeczy do domu wydaje trochę kasy i różnie zamawiam

ale to jak podchodzą do sprawy jak już coś zgubią jest żenujące wręcz, nie spodziewałem się takiego podejścia do sprawy, zamówienie z początku czerwca 2023

reklamacja z 22 czerwca, a odpowiedź wczoraj dopiero i że chcą jakieś pismo nie wiadomo do końca o co chodzi w tym piśmie, napisałem maila, jak będę czekał odpowiedź jak na reklamację to 7 dni przekroczę

0

@Zoker @Bartek_VEB @Rust_Cohle
to polecacie złodziej gratuluję:)

jak Wam zgubią przesyłkę to zobaczycie że tacy fajni już nie są

1

INPOST

Wysoce nie polecam. Zgubili mi paczkę szukali tydzień.
Dzwoniąc do oddziału ciągle mówili że przeszukują paczkomaty, samochód kuriera, że na pewno się znajdzie i jutro zadzwonią z oddziału jak coś będą wiedzieli - nie zadzwonili.
W końcu wkurzony złożyłem reklamację.
Napisałem reklamację, po 3 tygodniach dopiero odpisali aby złożył dokument, gdzie z treści nie wynika nic konkretnego (zrzeczenie się roszczeń czy coś takiego, w każdym wypadku nie do końca wiem co mam być w tym piśmie), na infolinii nie potrafią mi powiedzieć co to za pismo.
Kontakt z działem reklamacji jedynie mailowy a niby mam 7 dni na złożenie pisma, bez podania wzoru pisma.
Jak w taki tempie odpiszą jak na reklamację to 7 dni spokojnie przekroczę

Gdzie przy reklamacji podałem im wszystko od numeru zamówienia po dowód zakupu i wartości przesyłki.

jednym słowem ŻENADA, a wydawałoby się normalna firma

firma nie godna zaufania, miałem do tej pory dobre o nich zdanie ale po tej akcji

z zamawiam co miesiąc ubrania i pierdoły za kilka tysięcy więc trochę tych paczek jest

ja się przenoszę na ORLEN PACZKA albo innego kuriera

0

@Borneo
no nie na jednego ale jeden za 2 piłakrzy w tym na pozycji gdzie mamy braki

0

@Tomo1989
a ile ich było?
tylko figo, andre gomes i tyle

vitor baia jeszcze był ale on się akurat jak na swój standard sprawdził

jak w ogóle można takie coś pisać że jak ktoś jest jakiejś narodowości to już jest jakiś określony?

to co wszyscy Polacy to alkoholicy? a wszyscy Niemcy to faszyści?

człowieku zastanów się czasami co piszesz

0

@Tomo1989
Figo zanim się sprzedał

0

@partymaker
czy lepszy to nie wiem:) wg mnie Bernardo to lepszy piłkarz, ja się tylko zastanwiam co byłoby lepsze dla zespołu czysto teoretycznie

posiadanie De jong czy bernardo i cancelo

0

@partymaker

a czy ja coś proponuje? nie zdaje pytanie czy na odpwoednich warunkach bardziej nam potrzebny de jong czy bernardo i cancelo:) jakieś warunki musiałem podać a czy irracjonalne raczej nie zbliżone do wartości rynkowych

to po prostu zastanawianie się która Barcelona byłaby mocniejsza czysto teoretycznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?