0

@Ghotti
no ja też spórbuje troche pokombinować, materiały mam miec tańsze, bo ktoś z rodziny ma mi załatwić:) czesc rzeczy w srodku może też zlece rodzinie (kilka osób ode mnie rpacuje w budowlance) - a mam do nich zaufanie i wiem że przypilnują, nie wiem tylko co z budowa, bo głównie pracuja w wykonczeniówce:)

podłacza mnie to zaczne wtedy myslec:)

0

@Ghotti
200 już brzmi bardziej racjonalnie:) powodzenia:)

0

@Janiama
Ale to nie mamy prawa oczekiwać od piłkarzy co zarabiają miliony biegania i zostawienie serca na boisku? No sorry, tak jałowego, bezzebnego zespołu dawno nie widziałem, potrafią tylko pisać puste slogany na ibstagram, po rijkardzie było oczyszczenie szatni i tego samego oczekuje po tym sezonie, czas na młodych gniewnych

3

@Naturopata
Widać niektórzy lubią się lizać po jajkach tu z moderacja, a najśmieszniejsze że nie mają za grosz honoru by się przyznać i naprawić blad

3

@Janiama
A valladolid który mecz grali w miesiąc? Pierwszy?
Tu nie ma co ich już usprawiedliwiać, zarabiają tyle że to wstyd i hańba tak grać jak oni, bez serca

6

Czy Moderacja usunie w końcu posta jak ktoś wzywał mnie od elementu czy tu jest kółko wzajemnej adoracji i i wam to odpowiada

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Janiama
Kiedyś tak ale nie z tym trenerem, zarządem i wypalonymi piłkarzami, ja mam dość, sam Messi zarabia pewnie więcej niż całą kadra valladolid- szczerze nie było tego widać na boisku

Już wolę aby młodzicy grali
Mam dość alby, Pique, Busi, suarez, rakitic, vidal, griezmann

Mam ich po prostu dosyc

2

Ogólnie rzadko szargaja m A emocje ale ku... o chodzi, co oni odpir...za tyle kasy, to wstyd i hańba jak im się nie chce wywalić wszystkich wywalić wszystkich zostawić tylko puig, fati, de jong I innych młodych. Żeby taka żenada grać, i to nie jeden mecz ale prawie wszystkie, sensowne mecze w tym sezonie mogę policzyć na palcach rak

A griezmann bronilem ale ileż można, Setien i bartomeu też out, prawda jest taka że nic nie gram, to niech już lepiej młodzież gra A nie te primadony i jeszcze tyle kasy zarabiają za to - zenada

0

@normasubiektywna
Ciekawe czy rok temu tak samo pisał o realu przed meczem z ajaxem:)

0

@Gall
Jakoś te prorealowskie gazety zawsze szukają problemów w Barcelonie A nie u siebie

0

@VandaI
Sądzę że danie tych 500 to nie kwestia czy kogoś stać czy nie tylko tego ile ktoś chce dac. Ja wychodzę z założenia że zawsze liczy się symbolika A nie wyścigi na prezenty. U mnie przed roczkiem chrzestnicy odezwała się do mnie chrzestna co kupuje aby się nie powielic. Jak usłyszałem że chce samochód elektryczny to trochę śmiech mnie ogarnął bo takie dziecko jeszcze raczej z tego nie skorzysta i wydaje mi się że bardziej odpowiedni byłby np. Chodzik który ja planowałem. Ale auto oczywiście drogie A z tego co wiem kokosow u nich nie ma. Ale jak to mówię postaw się zastaw sie:-p

0

@pt9
Ja dokładnie tak samo:) ludziom to już na prawdę odbija, zastaw się postaw się zawsze w modzie:)

0

@Statistics
Chyba jako jedyny dla realu ostatnio. No cóż Hiszpania wybrała mistrza przed wznowienie rozgrywek

0

Niech gada i myśli o swoim Realu

0

@TheNekro94
w tym roku już nie jest tak źle bo 3 bramki chyba w 5 meczach, wiec sadze ze jest w stanei dołozyc jeszcze 2-4 w tym sezonie w zaleznosci gdzie doijdziemy
+ za rok kolejne 5-6 - to jak najbardziej mozliwe

0

@Encore
z całym szacunkiem dla united ale musza potwierdzić wartosc z kim wiekszym najpierw niż aston, bourtmouth czy jkos tak i inne farmerskie zespoły

0

@kibicsportu
patrz najpierw na swoich:-p

2

Komentarz usunięty

0

@Bobo25
fajny:)

2

@Danny Gaucho
zycze Suarezowi aby dobił do conamniej 30 w LM, conajmniej 175 w lalidze i grubo ponad 200 ogólnie dla Barcelony

0

@Ghotti
no i gitara:) gratulacje:)

0

@Ghotti
serio? aż nie chce mi się wierzyć? pytanie też na jakie firmy trafił, u mnie tak jak ci pisałem z głupią wanna- znalazłem wycene robocizny po 300-500 a przyszło kilku majstrów co chcieli jak za zboże, tyle że wiecej ofert nie szukałem bo to mała robótka

jak ja uważam warto szukać dopóki nie znajdzie się uczciwej oferty

0

@Ghotti
ale twój kolega się zgodził i robili mu to?

0

@Ghotti
bo dużo osób uderzył COVID więc sądzę że ci co przesadzaja z cenami są oderwani od rzeczywistości, a tak na prawde dużo terminów się pozwalniało i raczej licza na prace ale tego otwarcie ci nie powiedza

to tak jak niby że ryby podrożały, ja jakoś 2 tygodnie temu byłem na Mazurach i tego nie zauważyłem, chyba że ktoś jest naiwny to niech płaci, to samo słyszałem o dentystach że extra 100 pln za dezyfekcje, kurde jakby mi ktoś takie coś powiedział to powiedziałbym mu nara, skorzystam gdzie indziej:)

0

@Ghotti
no to widzisz:) masz już rozwiązanie:)

0

@Ghotti
warto spróbować zwłaszcza jak maiłbyś kogoś do pomocy co się zna:) na pewno nie brałbym też najwyższych wycen bo to czesto cwaniaki:) pozdro

0

@Ghotti
no to niezła różnica między 40 a 68 - prawie 2 razy tyle; ja przy mieszkaniu już doświadczyłem tych rozstrzałów - choć tu pewnie będą większe co do samej budowy;
generalnie można też sprawdzać ceny na necie jakie powinny być bo jest dużo cwaniaków


ja rok temu zabudowywałem wanne płytkami - poprzednia zabudowa z tworzywa sztucznego mi pekała ciagle

na necie czytałem że powinno to kosztować w sensie robocizna 300-500 PLN, a przypomniam ja jestem z Kielc wiec tu raczej cenny nie jak Warszawka, a tu przychopdzi jeden Pan 800 PLN, potem dwóch 1000 PLN (to się spytałem aż czy jakby przyszli w 10 to byłoby 5000:)), i przyszedł trzeci 550 PLN, w końcu zrobiłęm ta sam ze szwagrem i jestem zadowolony:)

a co śmieszne wydaje się że takie rzeczy łatwo wycenić przez telefon- opisałem im wszystko wanna półokrągła, ze mozaika, łatwy dostęp, ale wycen dokonywali dopiero jak przyszli do domu i patrzyli kto gdzie i jak mieszka:-p
takie cwaniaki, to pomyślałem h..nie dam nikomu zarobić:)

1

@Cariones
troche tak jest sami sie straszymy:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?