0

@Triv44
Nie ma szans forma pewnie mu spadnie A ryoyu i Kraft pewnie jeszcze zlapia:)

0

@ForcaMilosz
byłoby super:)

1

@contowsky
o kurde to rozumiem skąd dezyfekcja

współczuje, ale rozumiem że ktoś ci pokryje te kosstzy?

nie ma to jak czynnik ludzki

pozdrawiam

0

@contowsky
o kurde az tak bardzo cie zalało? ekipa dezyfencyjna? ale ktoś cie zalał czy u ciebie coś wywaliło?

0

@AdrianStoku
pewnie więcej osób ci doradzi jak napiszesz do czego potrzebujesz- jesteś ustabilizowany życiowo, masz rodzinę?
czy raczej pierwsze auto dla młodej osoby?
ja ci mogę powiedzieć że im młodsze auto tym lepiej
a jak szukasz samochodu dla szpanu to w takim budżecie raczej nie zaszpanujesz

małe samochodu z dużym silnikiem często mają dobry zryw - kiedyś na studiach jeździłem z kumplem takim fiatem bravo przy małej masie i dużej mocy ten samochód aż szalał

z takich samochodów starszych mi osobiście się podobają stare BMW 3, mitshubishi lancer evo, subaru imprezy

ale każdy ma inny gust

6

@FC1899Barca
nikt nie napisał że musisz zebrać wszystkie kamyki:)
zbierz jeden kamyk z hektara i idź dalej:) i tak kolejny hektar
jeśli nikt nie opisał tego sensownie w opisie pracy to można właśnie tak zrobić - czyli płacą za spacer:)

0

@AdrianStoku
prawie pełnoletnie auto:-p stary nie bierz się za takie coś, za chwilę będziesz miał 20 letnie auto

0

@Janiama
wydaje mi się to mało możliwe jako podtsawowe ustawienie - za mało pomocników i napastników, kiedy messi i griezmann by odpoczeli?
4-2-3-1 wydaje sie najbardziej optymalne pod posiadan kadre

0

@juliacicha
witam kiedy można spodziewać sie artykułu o tym, ciekawi mnie ten pomysł

1

@Janiama
Oki ale czemu?
Wg mnie możemy ładnie grać i coś zdobyc:) zresztą zobaczymy jak będzie.
Jak widzisz skład obecnie. Wiadomo suarez dużą strata
Ja
Stegen(neto)
S.robrrto(semedo)-pique(s.araujo)- lenglet(umititi)-alba(firpo)
Busi(rakiric)-de jong(arthur)
Messi(perez)-vidal(puig)-dembele(fati)
I atak griezmann
4-2-3-1 ale zobaczymy

1

@Janiama
ale aż tak źle nie jest

Messi to ciągle messi, stary młody- jest dobry, alba, suarez to samo

nie da się grać samymi młodymi
jest tez kilku młodych - umititi, semedo, dembele, fati, de jong, arthur, junior firpo, lenglet

mama nadziej niedługo- puiq, araujo, emerson (jesli wykupimy)

mimo wszystko zespół jest odmładzany co sezon po 1-2 nazwiska

jesli zwrócimy uwagę na fakt że trzon opócz starych tworzą/będą tworzyc- lengelt/ umititi, semedo, de jong. arthur, puig, dembele/fati - to nie jest źle

dla mnie stary messi to wciąż najlepszy piłkarz swiata, suarez z tego sezonu jeden z najlepszych 9

jest kim grać uwierz mi patrząc na inne kadry

oczywiście w lato obowiązek dokupienie kolejnych 2 młodych - już się mówi o tm couto- nei wiem czy dobrze napisałem (gwiazda ms u 17) i olmo, latauro wymienia się jako następca suareza

nie zapomnijmy ze mamy tez griezmanna- z nowy trenerem może wejść na jeszcze wyższy poziom

5

@Janiama

wystarczy mi radość z meczów i kibicowania:) a valverde to zabił we mnie,
dziękuję mu za mistrzostwa kraju ale po 2 takim samym błędzie - liverpool już po tamtym sezonie go nie powinno być

wielu może mówić kadra słaba- ale patrząc na wszystkie portale, wyceny - pytam sie kto ma lepszą, albo porównywalną 3-4 zespoły w europie

czas w końcu grać jak najlepsi:) sądzę że z kimś innym u steru prowadzilibyśmy w la lidze ni bramkami ale spokojnie tymi 5-7 punktami bo 45-47 pkt spokojnie można było mieć po tej rundzie

nie wiem czy setien się uda- ale będe mu kibicował, nie oczekuję efektów od razu

liczę na rozwój takich piłkarzy jak - puiq, junior firpo, dembele i lepsze oblicze griezmanna

liczę że wreszcie lepiej będziemy wygladać fizycznie- to było bardzo widac w kilku meczach ze odtsajemy przygotowaiem bo umiejstnosci mamy

po mistrzostwo i LM:)
VISCA EL BARCA:)

3

@Miroo
dokładnie, powiem ci że mi też udzielał sie jego marazm bo czesto odechciewało oglądać mi się meczów:-p co dawniej mi się nie zdarzało

też uważam że jak nie idzie to trener musi pomóc, albo chociaż spróbować pomóc

z Atletico szło do 80 min., nie wiem czy potem anulowanie tych bramek tak wpłynęło na piłkarzy czy co, ale to było frajerstwo na koniec, do czego dopuścił Valverde, nie było to zresztą pierwszy raz stad wnisoek że on już lepszy nie bedzie więc zasłużoen bye bye

1

@Janiama
zgoda ale na wyjazdach mieliśmy też bilans 4-3-3 - a przed nami wyajzdy do valenci, sevilli, mecz z realem i villarrealem, mecz w vigo

warte odnotowania są też 2 zaprzepaszczone szanse w LM - rok po roku, to też będzie nie zapomniane

skład mamy bardzo dobrym, nawet patrząc na transfermarket 4 najbardziej wartościowa kadra na świecie a po średnie wartości piłkarza 3

także dużo więcej można wyciągnąc z tej kadry niż Pan Valverde wyciągnął

5

@Koriolan
a wg mnie odpowiedni moment
graliśmy do tej 80 minuty, dobrze, momentami bardzo dobrze a mimo to przegraliśmy, już kolejny raz widać było że zespół z valverde nie jest w stanie psychicznie wytrzymać napięcia
to nie powinno się stać co się stalo w ostatnich 10 minutach
wyglądało to jakby odcięło im prad nagle

dla mnie superpuchar nie ma znaczenia ale materiał dostarczony przez ostatnei 10 minut dał piekne podsumowanie valverde
niby biegnie w wyścigu ładnie, niby prowadzi by na ostatniej prostej zes.. się w majtki i narobić sobie mega wstydu

z nim nie mieliłbym żadnych sukcesów w tym sezonie i znów moglibyśmy się wyłożyć na prostej rzeczy w europie

zespół dostał może ostatni impuls do poprawy - faktyczny impuls a nie tylko słowa piłkarzy i trenera które dało się usłyszeć praktycznie co 2 tyg. w mediach

1

@klemens100
bo dla większości osób co średnio znają się na filmach to arcydzieło:-p

bez obrazy ale 80-90% ludzi wypowiadająch się o filmach nie ma pojęcia o kinematografii i nie widziało na prawdę dobrych filmów a ich ideałami są właśnie infiltracje, jokery itp.

chociaż z drugiej strony rozumiem że każdy może lubić coś innego
mi film się podobał ale też właśnie jakieś 7-7,5/10, raczej szybko drugi raz nie obejrzę

0

@barcafan9512
życzę ci aby było lepiej:)

1

@Vxb93

jak tamgochi:) pić-jeść-spać:)

0

@voytoos1989
az w takie manipulacje bym nie wchodził:-p

ale fakt z tym zatrzymaniem video, dlatego ten przepis wg mnie który maja wprowadzić jest mądry bo setna sekundy może zadecydować o obrazie, i stad ta granica błędu 12 cm wg mnie bardzo rozsadne - bo akurat w naszym meczu z atletico nie było spalonego wg mnie
- właśnie dlatego że od momentu zarzyamnai wideo zalezy czy tam było 2cm np. przed czy za

dla jasnych sytaucji z dużymi sapalonymi 20-100 cm albo więcej moment zatryzmania wideo nie będzie miał znaczenia

0

@FCMichalo
a czemu ostatni? powinien być chyba wybierany pierwszy moment kontaktu podczas podania

1

@voytoos1989
tylko pytanie czy tam był spalony? jeśli tak to ile 2 cm, 5 cm a może w ogóle? wszystko zależy kiedy zostanie zatrzymany obraz do weryfikacji, ułamki sekund wcześniej czyjaś noga, głowa może być 2 cm przed obrońcą, a ułamki sekund później już 2 cm np za

i pytanie czy obraz jest zatrzymany we właściwym momencie? mówimy tu o ułamkach sekund a nie sekundach- no właśnie śmiem wątpić w to

dlatego wg mnie ten przepis co ma wejść o 12 cm to właśnie taka linia bezpieczeństwa dla właściwej oceny sytuacji

w mojej opinii nie było tam spalonego, tak jak bramka messiego też nie powinna być anulowana- ale to już inna kwestia

0

@Veil5ide
aż tak często wymieniasz olej? ja u siebie też wymieniam właśnie co 2 lata co by odpowiadało własne 25 tys. km:) nie znam się na samochodach prawie w ogóle, ale dostosowałem się do zaleceń z książki i nikt w seriwsie nie mówił mi że trzeba częsciej

0

@Veil5ide
może zobaczę tą ocatvię, koszt jest taki sam bo corolle patrzyłem bogatszą wersję gdzie też jest LED:)

myślisz ze w octavii jest więcej miejsca z tyłu niż w corolli? muszę to sprawdzić bo to też ważne:) w dł. samochodów jest to różnica 3 cm więc chyba tego się nie odczuje ale zabaczę, bo o tej octavii jakoś nie pomyślałem

4

@JohnConstantine1899
i bardzo dobrze - poprzednio miałem wrażenie że w ogóle nie trenowali

0

@snoopdegie
też tak uważam, generalnie nie jestem osobą która wydaje kasę na auta, ale będę miał potrzebę posiadania drugiego auta, focus wydawał się oki ale te 3 cylindry i rozmowa ze znajomym mnie zniechęciły, polecił mi corolle kombi - tutaj jednak 4 cylindry turbo, z wyglądu wydaje się oki, użytkowo też powinno być oki jak się weźmie dodatki, kwestia tylko prowadzenia, przebadam na krótko podczas jazdy próbnej

to jest jednak ta zaleta- ja się nie znam na samochodach, poprzednie auto też kupiłem nowe i mam nadzieję że jeszcze z 5 lat mi posłuży:)


0

@Veil5ide

jazdę będę miał, tylko to kilka godzin, pytałem bo może ktoś użytkuje dłużej i coś zauważył denerwującego
w kombi jest 1,2 z turbo wiec chyba powinna być jakaś tam moc -ale oczywiście podczas jazdy sprawdzę:)
superb spoko - jak mi się VW zamortyzuje to wymienię chyba właśnie na superba, chyba że żona nami mnie na SUVA jakiegoś wtedy:-p

0

@Gall
spoko dzięki poszukam, na zdjęciach wyświetlacz wyglada oki ciekawe jak w realu wlasnei uzywtkowanie

0

@Veil5ide
na stronie Toyoty pisze że 1,6 ma 132 km i 9,6s do 100 - wydaje mi się że to chyba powinno wystarczyć, my nie szarżujemy na drogach:-p
w kombi maja silniki 1,2 i 1,8 hybryda- i to są silniki turbo

na pewno piszesz o tej najnowszej wersji z 2019?

mamy też VW tyle że 1,6 turbo diesel z podobnym osiągnięciami i podczas wyprzedzania nie widziałem problemów

jedynie co mnie zastanawia to jazda bo niemieckie auta chyba są sztywniejsze


1

@snoopdegie
też mi się tak wydaje:)
ani ja ani żona nigdy nie byliśmy demonami prędkości:-p
generalnie auto traktujemy aby było użytkowe i w miarę pojemny bagażnik i dobrze się prowadziło:) wybieramy nowe aby mieć ten spokój na 10-12 lat a silnik nie ma aż takiego znaczenia dla nas
brałem jeszcze pod uwagę focusy ale podobno są 3 cylindrowe i potrafi podczas jazdy wyłączać się jeden cylinder - tak przynajmniej mówił mi znajomy co pracował w Fordzie

0

@snoopdegie
spoko dzięki.
opcji ma full, ceny jak samochód przy małych dzieciach, czytaj do rozwalenia:-p (soczki, czekoladki, buty) przystępne, silnik do miasta też raczej da radę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?