lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi
ułoży 4+4+4+4^0=13
0
@Odesseiron
no może dokładnie jak jesteś taki znawca szampanów to napisz co jest ważne, chętnie się dowiem bo też się nie znam na szmpanach
0
@Ramos9248
ale jakiej pracy szukasz, musisz to okreslić, jeśli np. szukasz pracy jako nauczyciel, bibliotekarz czy pracownik sklepy to ciezko liczyc na konkrety
1
@Odesseiron
co ty tak cwaniakujesz do kolego hiacynka, bogacz się znalazł nam jakiś tutaj:-p
jak jesteś cwaniak to wyślij 500 PLN na szampana:)
masakra co się dziej w tym świecie z niektórymi
skoro jesteś taki odważny to pochwal się ile zrabiasz
0
@Ramos9248
zależy jaka praca, są takie w których dostaje się duże pieniadze, ale ogólnie nie wiem gdzie przegladasz bo zazwyczaj polscy pracodawcy się nei chwala ile płacą przynjamniej na pracuj.pl
4
@prokofiew
to był jego błąd i to duży, proszę bądźmy obiektywni i jak ktoś popełnia błąd to to nazywajmy blędem
0
@Hiacynk
a dla mnie nie już Bayern mi bardziej zaimponował w LM
0
@DlacbpanMessi
to że trener dał dupy to fakt, ale bardziej jako motywator, ale z drugiej strony w rewanżu mieliśmy aż nadto sytuacji aby zabić mecz- setka alby, suareza, coutinho
po golu jestem pewien że liverpool byl mentalnie siadł, my do szybkich w drugiej połowie na 2-0 i 3-0 2 czy 3 minuty później graliśmy niezły mecz, ale potem mentalnie zespół się posypał i to wina trenera
ja jednak obstawiam że do 3 razy sztuka:) a zespół mamy lepszy niż rok temu:)
0
@Bulos11
a griezmann to co? nie jest to crack? sorry ale chyba po takim tekście nie mamy co gadać dalej
0
@Bulos11
To jest kwestia trenera A nie piłkarzy. Z enrique wygraliśmy LM też. A tam nie było trójkątów ani kwadratów na boisku. Jak suarez zachowa formę i griezmann też to wygramy tą LM:) jak chcesz możesz zapisać te słowa.
Pozdro
0
@DlacbpanMessi
Ale oddaliśmy w 1/2 czy zaklamujemy rzeczywistość? W pierwszym meczy wygraliśmy 3-0 czy też zaklamujemy rzeczywistosc:)?
2
@xerter
w zeszłym roku było w 1/2 wiec gdzie ta tradycja?
0
@Bulos11
sociedad to po pierwsze dobry zespół i bardzo solidny w tym sezonie, nie wiem jak długo śledzisz barcelonę ale nam zawsze się tam ciężko gra - vide do niedawna klątwa anoeta, czy graliśmy dobrze czy źle zawsze cieżko było nam zdobyć tam 3 pkt. podobnym stadionem w la lidze jest dla nas vigo, czy grali źle czy dobrze zawsze było tam ciężko
narzekać można po takich meczach jak z granada, levante czy osasuna gdzie nie powinnimsy pogubuc punktów
ale ważen jest przede wszystkim aby dobrze zaprezentowac sie w LM, nie wiem czy wygramy czy odpadniemy np. 2 1/2 finału ale po zacietm boju bez utarty takiej przewagi jak w ostatnich 2 latach
patrząc jednak obeiktywneie na europe sądze ze jestesmy w grinie 4-6 faworytów- barcelona, real, liverpool, city, juve, bayern - kolejnosc przypadkowa zeby nie było:)
ciągle narzekania a my stukamy punkty i grupy wygrywamy:)
0
@FDJ
a ja sądzę jednak że masz problemy w życiu a narzekanie jest dla ciebie normalną sprawa:-p
skoro trzeźwo oceniasz sytuacje to może powtórz podstawy matematyki bo 1 ot najwyższe miejsce w tabeli, trochę odwrotnie a że espanyol jest 20 nie znaczy że jest najlepszy:-p
to tak trochę z żartem
żegnam już bo szkoda klawiatury
0
@FDJ
koleś nigdy w życiu nie oglądałęm gumisiów bo wolałem muminki:)
1 miejsce w LM przed Interem i BVB:) 1 miejsce w lidze:)
dziękuję do widzenia!
i jeszcze raz ci współczuję bo najczęściej nadmierny pesymizm wynika z życia, dlatego z drugiej strony życzę ci znalezienia szczęścia w życiu:)
0
@FDJ
a jak wygrywamy bez leo to też nas leo ratuje?
skończ już to narzekanie bo ostatnio jakoś wybiegane atletico nas nie zmiażdżyło, wybiegane bvb też nas nie zmiadżyło ale lepiej zakałmywuać rzeczywistośc i narzekać jak to jest źle:-p
jak chcesz poooglądać zespół bez problemów to może przesiadź się na liverpool:)
tam z napoli czy salzburgiem nie mieli problemów:)
osobiście ci współczuję i żegnam bo szkoda czasu na wiecznych malkontentów:-p
2
@FDJ
równie dobrze mogę napisać że z mocarnym Interem wygraliśmy oba mecze 2-1, z BVB wygralismy 3-1, ze sevilla 4-0, z atletico 0-1, z valencia 5-2 it itd.
ale też najwięcej strzelonych w lidze, a slavia to sprawiałą porblemy każdmeu w lidze mistrzów, a mocarny liverpoool nie miał problemów w LM? salzburg u nich wpakował im 3 bramki słownie:) a jakby zagrali dwumecz z napoli w fazie pucharowej dawno już by ich nie było w LM z takimi wynikami jak w grupie:) city potraciło punkty w słabej grupie, real się męczył mimo tego ze grał w gupie z brugge i galatasaray, juve tez nie zablysnelo a w lidze ostatio przegrali z lazio, bayern dobrze szedł w LM ale w lidze w ważnych meczach poprzegrywał
na każdy zespół w Europie można coś napisać, ale najpeliej być malkontentem i pomimo 1 miejsce w ciezkie jgupie i prowadzeni w lidze narzakac:-p
macie takie słąbe życie że jesteście takimi malkontentami czy co bo nie rozumiem tego:_P
2
@Bulos11
ale gdby nie sędzia to poradzilibyśmy sobie z sociedad, dostali karnego z rekawa a am nie podyktowali karnego, poza tym zapominasz chyba ze puchary to dwumecz, grasz też u siebie
ale z sociedad nie wygladało to źle bo pomimo ich ataków zagrożenia z tego nie było żadnego a tam nam sie źle grało zawsze
patrze też na mecz na wanda i po tych dwóch meczach widzę duża poprawe w porównaniu z początkiem sezonu
a ja jestem optymistą, nie wiem gdzie zajdziemy ale wydaje mi się że bedzie lepiej niż w osatnich sezonach, obecnie w europie nikt nei gra z nut wiec wszystko wsórd 4-5 zespołów najlpszych może sie wydarzyć a mecze dopiero na wiosnę
0
@Borneo
dopóki więcej strzelamy niż tracimy jest oki:) no sorry ale napoli nie jest to rywal którego się obawiam, sądzę że z formą czy bez spokojnie jesteśmy w TOP5 najlepszych klubów Europy i mimo valverde wydaje mi się że będzie dobrze w tym sezonie.
no oczywiście ale jak wygramy oba mecze do końca roku to na nikogo nie musimy się oglądać tylko dalej grać swoje i martwić się tylko o siebie:)
jak na razie to hazard daje mniej realowi niż nam wyśmiewany tu przez większość Griezmann:) czy suarez:)
niby nic ale wpływ na zespół mają duży i coraz większy co cieszy niezmiernie:)
ja sądzę że będzie dobrze w tym sezonie:)
2
@pienaar
nie no rzeczywiście:) wyszliśmy z pierwszego miejsca w grupie z Interem i BVB, ostatni mecz grając o pietruszkę:) w lidze też jesteśmy liderami:)
ja pier.. co musiałby sie stać abyś sie nie obawiał? z legią chciałbyś grać w 1/8 LM? czy co?
w przed sezonie 2-1 i 4-0 dla nas w meczach z Napoli:) słaby prognostyk ale jakieś przetarcie z nimi juz mieliśmy i coś o nich wiemy.
dla mnie brzmisz jak malkontent:) też nie lubie valverde ale pakę mamy na prawdę mega dobrą a sama gra z tygodnia na tydzień coraz lepsza:)
2
@pienaar
tak jak inter i bvb piwiezło:-p w życiu też jesteś takim malkontentem?
0
@Borneo
zgadzam się że niektórzy jeszcze nie w formie, ale MSG już pomału sie deklaruje, a Griezmann ostatnie mecze gra wreszcie dobrze:) za dużo tracimy bramek to fakt, najbardziej boli że to bramki wynikajace z roluźnienia jak z Mallorca czy błedy sędziego- karny dla Sociedad
bez takich wręcz banalnych błędów mogliśmy spokojnie mieć 4-5 bramek mnie straconych na tym etapie sezonu
ale majać kryzys wyszliśmy z pierwszego miejsca w gupie LM w lidze prowadzimy:) nie jest tak źle a liczę że będzie coraz lepiej:)
0
@PatrykBarca
fajny tytuł:)
1
@Hiacynk
fc porto bayer leverkusen nie wiem czy bayer nie jest faworytem tutaj? wg mnie tak:)
2
@DonAndresFCB
nie ma to dla nich zanczenia:-p ostatnio pokazali bayern tottenham czyli mecz o nic zamaist atletico-lokomotiv- czyli mecz o awans z LM, albo chociaż leverkusen-juventus gdzie bayer tez teoretycznie walczył o awans
0
@Borneo
tak ale kiedyś szczęście musi się skończyć, ja obstawiam że prędzej czy później opuści szczęście liverpool
ale to Barcelona ma słabą formę? bo wg mnie źle nie jest i chłopaki zaczynją się rozkrecać, w osatnim meczu na słąbym dla nas stadionie zostaliśmy okradzeni przez sędziego i przy wyrównanym meczu wyszło jak wyszło, zamaist 3 pkt był 1
a gdyby sędzie gwizadał odwrotnei zamsiat 2-2 byłoby 1-3 dla nas:) jednak sędziowanei ma znaczenie, oczywiście ahstahując że inne interpretacje mają zawsze wpływ na przebieg meczu
do czego zmierzam że ostatnio gramy całkiem dobrze i forma jest całkiem ok się wydaje:)
0
@Witam
to się załóż:) o ile chcesz że Barcelona:)
0
@FafitFCB
ta a świstak siedzi i zawij je w te sreberka:)
0
@Borneo
a real jest w formie? też ciężko powiedzieć aby mega błyszczeli, ustabilizowali forme w obronie i jako tako to wygląda, ale dla mnie nie jest to zespół lepszy od City obecnie, zresztą czas pokaże, bo LM a liga to jednak trochę inna para kaloszy
no jakoś Liverpool męczył się z Napoli - jakby tak grali z nimi w pucharach to by odpadli, a wg mnie Atletico to lepszy zespół w obronie i ja bym ich nie stawiał na straconej pozycji, ancelotti w rewanżowym meczu w grupie zagrał troche tak jak atletico i przyniosło to świetny efekt bo liverpool nie wiele miał w tym meczu okazji, atletico to zespół który może namieszać wg mnie
0
wydaje się że ciekawe losowanie:)
na moje oko PSG, City, Valecnia, Atletico/Liverpool - tutaj na prawdę nie wiem, Liverpool może mieć podobne problemy jak z Napoli w Grupie - chodzi o styl gry Atletico
Bayern, Juventus, Tottenham, Barcelona:)
choć kilka par jest mega ciekawych i zdecyduje na pewno dyspozycja na wiosnę:)
osobiście nie mogę sie doczekać pary real-city oraz atletico-liverpool
bvb-psg też niczego sobie para:) bayern - chelsea to też może być hit:)
najsłabsza para atalanta- valencia oraz tottenham-rb lipsk, mam jakieś typy ale z drugiej strony może się wiele wydarzyć tam:)