lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77
bez urazy ale 2600 czy 3000 nie robi na mnie żadnego wrażenia, ale cieszę się że jesteś pracowity
z tego co widzę to nie siedzisz w liczbach i nie wiesz jak na prawdę jest z zakładem może to tylko bajka którą ci opowiadają przełożeni, właściciele
swoją drogą popatrz 2600 brutto czyli teraz ta min. to nie jest kosmos 1800 z hakiem na reke, jak ktoś nie ma mieszkania albo nie mieszka z rodzicami to cieżko, a przed podwyżka było jeszcze gorzej, nie jestem za dera stycznym podnoszeniem min. ale ludzie musza tez jakoś żyć
może na was przypadek powinni inaczje spojrzec i powinniście dostawać wyższe dotacje, albo powinniście lekko podnies cene
ale bez spojrzenia na liczby to możemy dywagować bo nic konkretnie nie wiemy
1
@norbi77
Rzeczywiście jak dla takiej firmy podniesienie min.to problem to problemem są tam w ogóle płacę. 70 tyś. Miesięcznie to nie pieniądz dla normalnych firm.
No rzeczywiście pewnie nie narzekasz na kasę jak mają wszyscy prawie na minimalnej.
Też nie jestem za sojowym podnoszeniem min. Ale 2 600 to nie powinien być kosmos dla firm.
Chyba że lubią wykorzystywać innych.
Żeby nie było 4 tyś. za 2 czy tam 3 lata uważam za chory pomysł.
0
@Mesi12
A lebron?
0
@nuter27
Dokładnie śmiech na sali:), Wielka firma:-p
0
@Triv44
Ale gdybyśmy czy podajemy stan faktyczny teraz ma 2 po 6 meczach
Ale pewnie z lyonem sobie nabije:-p
2
@Janiama
Koleś może nie kozacz bo jest kilka osób na stronie co ma więcej kasy niż ty A gwiazdorzysz strasznie
Wielki mi pilkarz się znalazl:-p
1
@Triv44
Dodaj że w LM w tym sezonie 2 bramki:)
1
@Bobo25
ale ty się czepiasz
użyłem dużego skrótu myślowego ale może tego nie ogarnąłeś
tak jak kolega azi napisał - była to walka o piłkę wybił ją lenglet i tyle a potem siłą rozpędu uderzył w udo varane ale nie było to jego zamiarem ale wypadkową wybicia piłki i tego ze varane tam stał,
reasumując odbiór/wybicie piłki było czyste
0
@Azi
wreszcie jedyny rozsądny - brawo:) najpierw wybił piłkę i to się głównie liczy:)
0
@MarioVeB!
dokładnie ja widziałem tylko chaos- wrzutki i strzały z daleka:)
ciężko nazwać to sytuacjami ale ludzie sie pod jarali neiktórzy tym:-p
0
@Tasde
no tak tylko że to ciągle strzał z daleka a nie setka czy wypracowana groźna okazja, tylko strzał po prostu aby oddać strzał i zrobić efekt albo trafić panu bogu w okno
ciężko wymagać aby nasi zawodnicy zabraniali również przeciwnikowi strzelać w ogóle, a co niektórzy widzę tutaj chyba tego wymagają:-p
paranoja
0
@Tasde
dokładnie w punkt:)
ale lepiej narzekać jak kolega powyżej
0
@reliawan
a sędzia odgwizdał to?
no właśnie to ty nie bądź malkontentem bo real też nie zrobił nic sensownego aby strzelić bramkę więc to nie cud że zakończyło się 0:0
poza tym- setka alby, setka messiego gdzie ramos wybił piłkę z bramki, czy choćby zablokowany strzał suareza w drugiej połowie w ostatneij chwili przez ramosa, czy strzał suareza po podaniu vidala- to tylko niektóre setki i dobre okazje
to ty nie bądź malkontentem jak większość Polaków
1
@FanLuisaSalvano
ale tu akurat zespół idalnie się ustawił i mendy był na spalonym wieć po się się niepotrzebnie czepiasz
0
@barteq
czemu paradoksalnie real gra na chaos - wrzutki i strzały z każdej pozycji to ich styl
w efekcie dla oka duże zamieszanie ale jak się przyjrzysz nic z tegoi groźnego oprócz główki varane nie było
5
@FanLuisaSalvano
ale spalony był- czyli nie było okazji, nie przesadzaj bo sam griezmann jedna setke messiemu wypracował
i takei są obiektywne fakty że to my mieliśmy więcej okazji w tym meczu
3
@Croocers
no właśnie tu pytanie czy strzały z dystansu i wrzutki to okazje - no nie
także tak real wczoraj miał więcej strzałów i wrzutek ale okazji nie miał praktycznei żadnych oprócz strzału głową varane i tyle
my mieliśmy natomiast 3 setki i to fakt
ale tak jak mówisz zabrakło nam wczoraj agresji
0
@eltores
a to był setka? groźna sytuacja po rożnym, ale nie setka, tak samo nie wspomniałem o wybiciu z linii bramkowej piłki po strzale messsiego w pierwszej połowie
ale jeśli chcesz tak liczyć to tak było 3-1 w setkach dla nas:) pasuje ci już:)
real jak to real dużo strzałów z każdej piłki, wrzutek i dużo szumu i agresywnej gry, szkoda tylko że wciągnęliśmy się wczoraj w ten styl chaosu
1
@Mario96w
jedyny co słusznie gada tutaj:)
dodam nawet że Real nie miał ŻADNEJ 100% sytuacji w tym meczu, my mieliśmy natomiast 2 100%- alba i Messi
Real robił dużo szumu, był agresywny i tyle, ale zagrożenia nie stworzył praktycznie żadnego,
mecz był bardzo agresywny i widać było że jedni i drudzy nie chcą przede wszystkim przegrać
ja tam się przyzwyczaiłem że na tej stronie są głównie malkontenci:-p
taka rada dla was- znajdźcie sobie jakiś cel w życiu, jakieś szczęście a nie przeżywajcie meczów jakby to był koniec życia:) bo 0-0 to nie kompromitacja ani koniec życia:)
0
ale o co wam chodzi, zagrali słabo, ale real też zagrał słabo ile miał setek w tym meczu- odpowiedź żadnej, my mieliśmy 2 -alba, messi i można powiedzieć że jeszcze messi w pierwszej połowie
na pewno do poprawy gra ale oba zespoły zagrały poniżej oczekiwań a mecz był dość brutalny o czym świadczy ilość żółtych kartek i fauli- szczególnie ze strony realu
0
@markus1992
odegraliśmy się za di stefano:)
2
@Tom0VeB
brawo:) pewnie chodzi ci o les corts:)
0
@pride98
spoko:) i tak dużo wiesz widzę:)
2) 1957 a dokładnie 24 września po 3 latach budowy, oficjalnie przeciwnikiem była reprezentacja Warszawy:)
1) chodziło głównie o pierwszych biednych kibiców których nie było stać na bilet na mecz i oglądali mecz siedząc na murze stadionu, a ponieważ od tego bolał ich tyłek stad ta nazwa pierwszych wiernych kibiców,
socios- to też przeciwieństwo cules - bogaci, których stać było na karnet, bilet na mecz, szczeóglnie dużą różnicę było widać w pierwszej połowie XX wieku gdzie Barcelona nie była tak rozwinięta:)
5
to na rozgrzewkę quiz dla prawdziwych fanów FC Barcelony:)
1) od czego pochodzi nazwa "cules" i czym się różni od socios?
2) kiedy zostało otwarte camp nou, z kim był pierwszy mecz?
3) jak się nazywa najbardziej zagorzał grupa kibiców/ultrasów FC Barcelony?
4) ile stadionów miała w swojej historii Barcelona
5) komu został podkradziony Kubala i w jakich okolicznościach?
ciekaw jest ile osób zna odpowiedź na te pytania:)
0
@juliacicha
a propo poprawnego sformułowania el clasico:)
zagadka do wszystkich od czego pochodzi słowo cules? i czym się różni od socios?
ciekaw jestem jak dużo osób na tej stronie to wie:)
0
@juliacicha
oki dzięki, zgadza się tylko w przypadku sformułowania derbi de europa pasowałoby to do wszystkich meczów pomiędzy zespołami europejskimi
0
@Katalończyk 99
też włąsnei kiedyś słyszałem to określenie, czy to też właściwa foma? czy w hiszpanii używali kiedyś takiego określenia? - julia cicha pytanie do ciebie
0
@Ramos9248
ale to tak jak mówię to zależy jaka praca - popatrz zarobki dla programistów, kontrolerów finansowych albo jeszcze pewnie kilka innych zawodów tam masz zarobki często 10+ nierzadko 15+ w zależności od doświadczenia i miasta, to już czyby są fajne zarobki
1
@dawo17
Nie rozumiem czego większość tu nie rozumie. To są ceny z transfermarkt gdzie bierze się pod uwagę też wiek. Stąd takie wyceny suarez czy Ramos. Z drugiej strony nikogo nie bulwersuje cena albo 50 A mendyaz 40.
Wg mnie ceny idealnie oddają różnice wyjściowych jedenastej obu zespolow:)
0
@Hanok
też czuję w kościach taki wynik, oby ci wszedło:)