lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@IAmBackCules
komentarz o tragedii ludzkiej, ale jak zwykle dobrze komuś spróbować przywalić - katolicy, pis, po, lewaki, wpisz dowolne - zależy kto cię denerwuje. niezłą niektórzy mają tu mentalność
9
@AmigoBlancos
ale mi zaimponował burmistrz Salamanki:) brawo:)
0
@Borneo
oby wrócił szybciej:) w tym sezonie gra na prawdę bardzo dobrze, w tym w LM wreszcie zaczął grać dobrze:)
1
@kamiVeB
co to było:-p nie moge:)
1
@barcelonaLM
tylko Lewandowski, nikt inny się nie nadaje do nas, nie ten poziom, nawet na łąwkę
0
@amanter
jak zremisujesz 2 mecze z rzędu to masz 2 pkt., wygrywając jeden i przegyrwajać drugi masz 3 pkt:) sorry ale wolę to drugie:)
0
@LuisSalvano
ja to wiem:) ja liczę natomiast na jego rozwój, tak samo jak rozwój puig
i chociaż neymar jest piłkarzem świetnym to wolałbym kasę przeznaczyć na latauro bo ktoś za suareza jest nam potrzebny już teraz
a dembele jak będzie gral i nie będzie miał kontuzji to z ansu na skrzydłdach dadzą rade:)
0
@LuisSalvano
zobaczymy co pokaże teraz:) ja mu daje szansę, jest nowy trener:) a on jak jest zdrowy jest piłkarzem którego często nam brakuje- z nutką szaleństwa, nieprzewidywalności:)
1
@LuisSalvano
demebel jest na już:) wg mnie z nowym terenerem będzie lepeij, w BVB przecież w ogóle się nie łamał, ale jak valverde mówił że nie przykłada uwagi do przygotowanai fizycznego:-p to czego oczekiwać:)
1
@Ronin47
ten sezon w ogóle wyglada ciekawie:) warto obejrzeć:)
ciekaw jestem jak długo formę życia utrzyma kubacki, bo forme ma bardzo dobrą, ryoyu po mega słabych 4 zawodach powrócił i nie wiem do dziś jak wczoraj mógł przegrać lądując w sumie aż o 4,5 metra dalej:)
kraft jak wzykle równo dobrze ale jeszcze bez błysku w tym sezonie, geiger miał błysk tyzień temu:)
wydaje sie ogólnie że ten sezon to będzie wyścig 3-4 gaiger, kraft, ryoyu i kubacki:)
0
@ViscaBarca123
też usłyszałem dzisiaj o tym i też się zastanowiłem:)
dembele - ja kw niego wierze pod wodzą nowego trenera:) jest też ansu, i od biedy carles perez
zastanawiajace jest też to że pedro w tym sezonie prawie nie grał- kontuzja:)
ja liczę na dembele osobiście, a z napastników bardziej przydałby się ktoś typu giroud/llorente bo na transfer latauro, aguero, wernera czy gabriela jesusa nei liczę w to okienko
a na pół sezonu do końca rundy wg mnie taki napastnik wysoki jest nam potrzebny, bo nie oszukujmy się suarez do końca sezonu już nie wróci
można się z niego wyśmiewać ale w tym sezonie gra dobrze i szkoda go
0
@DonMatteo901
haha czyli służba zdrowia po Polsku:)
0
@ShawnC
ja ci piszę co widziałem, puig- wychodzenie do piłki, gra na jeden kontakt, gra z obrońca na plecach, rozciąganie piłki, bieg z piłką i rozgrywanie
u rakiticia tego nie widziałem
więc sorry tak dla mnie rakitic zagrał słabo i puig powinien czesciej grać jego kosztem
0
@LoveValverde
mi się tam podoba każdej strony:) wiadomo to zawsze kwestia gustu
wg mnie jest bardzo ładna i w środku też zrobili kosmos
0
@Janiama
ogólnie bardzo poprawili tył samochodu, bardzo podobny do superba:)
środek też dużo ładniejszy, jak na ta klase samochodu to się bardzo postarali
0
@Janiama
sedan tez:) obecnie mam sedana i jestem przyzwyczajony do takiego typu samochodu:) ogólnie bardzo podoba mi się wizualnie nowa octavia i sedna i kombi:) duży skok do przodu w porównaniu z Octavia III
nie ukrywam że samochód będzie na razie dla żony a jak się przeprowadzę to pewnie sprzedam obecny samochód, tą skode wezmę dla siebie a jej kupię volvo o jakim marzy:) mi osobiście bardzo podoba sie ta skoda i lubie sedan:) zresztą ona też już wstępnie zaakceptował wybór:)
1
jakiś czas temu pisałęm o koniecznosci zakupu drugiego auta
zastanawiałem sie nad nowa toyota corolla kombi, focus był też brany pod uwagę
dziękuję tym co odpisali za opinię
po przejrzeniu ofert poczekam jednak na premierę nowej Octavii:)
i jeśli będzie wyglądała tak super jak na zdjęciach to chyba wybiorę ją
https://bednarek.com.pl/nowa-skoda-octavia-2020/
bagażnik duży więc spokojnie nada się do miasta dla mamy z dziećmi:)
0
@MesQueUnaPelota
mi się bardziej podoba puiq:) dlatego jemu daje to 5 miejsce, ale wiadomo wszystko zależy od formy i rotacji:) alena to wg mnie dobry piłkarz ale nigdy nie widziałem w nim talentu jaki ma puig
0
@ShawnC
to ty chyba meczu nie ogladałeś
cały czas był pod grą, wychodził do podań, grał z klepki, rzciągał gre, mimo filigranowej postawy nie bał sie brać przeciwnika na plecy
ale to włąsnei ta różnica, zaczął akcję bramkową a drugi raz pognał z piłka kilka dobrych metrów i wyłożył dobra piłke griezmannowi
raktić tego nie ma - to ta róznica między nimi:) dltagego jest 1:0 a ni np. 0:0
0
@MesQueUnaPelota
szczerze wolalbym alby raktic odszedł a został alena, ale uwazam że zarówno alena jak i raktić to powienien być nasz 6 zawodnik do gry w ustawieniu z 3 w środku:)
0
@ShawnC
a ja jak czytam tówj komentarz o rakiticiu to mi sie chce śmiać
cieakwe czemu wszędzie dostał najniższe oceny w zespole
podsumowująć rakitić to nigdy nie był pilkarz klasy de jonga, bo to holendra brakuje mu lat świetlnych, a do puig jeśli sie rozwinie jak teraz to go zje na śniadanie
tak puig zagrał wczoraj dużo lepiej niż rakitic- i gra po jego wejsciu sie polepszyła:)
0
@Chwytliwy
mam dokąłdnei takie same obeserwacje:) ile dało dobrego wejście puiga:)
ja widze w środku buis- de jong- vidal jako podstawa na ten sezon + z ławki arthur i puig, rakitić jak dla mnie może już odejść
1
@Janiama
też mi się wydaje że nie chodzi tu o wynik a o styl, była spora poprawa, gdby ansu strzelił w pierwszej połowie może byłoby lepiej z wynikiem
nie zapomnijmy też że:
1) granada broniła się w 11 praktycznie
2) jestesmy po cięzkich treningach i brak wg mnie swieżości u piłkarzy - zakładam że ona przyjdzie za jakieś 2-3 tygodnie
3) trener trenuje nas od ilu - tygodnia?, na spokojnie dajmy mu popracować
4) zauważmy że zespół musi uczyć sie gry pod nowym trenerem i bez suareza- na to potrzeba czasu
5) wróci de jong i dembele i będzie lepiej
6) w ani jednym momencie meczu nie czułem że granada nas przyciśnei i strzeli gola, za valverde po 1-0 pewnei bysmy sie cofnęli i bronili wyniku:)
0
@Triv44
Nie ma szans forma pewnie mu spadnie A ryoyu i Kraft pewnie jeszcze zlapia:)
0
@ForcaMilosz
byłoby super:)
1
@contowsky
o kurde to rozumiem skąd dezyfekcja
współczuje, ale rozumiem że ktoś ci pokryje te kosstzy?
nie ma to jak czynnik ludzki
pozdrawiam
0
@contowsky
o kurde az tak bardzo cie zalało? ekipa dezyfencyjna? ale ktoś cie zalał czy u ciebie coś wywaliło?
0
@AdrianStoku
pewnie więcej osób ci doradzi jak napiszesz do czego potrzebujesz- jesteś ustabilizowany życiowo, masz rodzinę?
czy raczej pierwsze auto dla młodej osoby?
ja ci mogę powiedzieć że im młodsze auto tym lepiej
a jak szukasz samochodu dla szpanu to w takim budżecie raczej nie zaszpanujesz
małe samochodu z dużym silnikiem często mają dobry zryw - kiedyś na studiach jeździłem z kumplem takim fiatem bravo przy małej masie i dużej mocy ten samochód aż szalał
z takich samochodów starszych mi osobiście się podobają stare BMW 3, mitshubishi lancer evo, subaru imprezy
ale każdy ma inny gust
6
@FC1899Barca
nikt nie napisał że musisz zebrać wszystkie kamyki:)
zbierz jeden kamyk z hektara i idź dalej:) i tak kolejny hektar
jeśli nikt nie opisał tego sensownie w opisie pracy to można właśnie tak zrobić - czyli płacą za spacer:)
0
@AdrianStoku
prawie pełnoletnie auto:-p stary nie bierz się za takie coś, za chwilę będziesz miał 20 letnie auto