macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie jestem do końca przekonany.
Francja ok - może to być drużyna przyszłości, ale w PSG tego za bardzo nie widzę.
Tak czy siak na razie obie te ekipy mają ze sobą coś wspólnego.
A Hiszpanie, czy Niemcy również mają przyszłościowych piłkarzy.
1
Jak dla mnie z Francją jest trochę jak z PSG. Na papierze kapitalny skład, a w rzeczywistości czegoś brakuje i nie jest to aż tak świetne jakby się mogło wydawać.
0
Aaa! Ok :)
Teraz jest to dla mnie jasne.
Wybacz, źle zrozumiałem po prostu ;)
2
A masz pewność, że to nie jest prawda?
Kościół wielokrotnie udowadniał, że takie akcje nie są dalekie od środowiska kościelnego. W zasadzie na każdym kroku mamy jakieś akcje... Dlatego moim zdaniem jest większe podobieństwo, że jest to prawda, aniżeli że jest to wyssane z palca.
5
Niestety tak. Smutne i prawdziwe.
Niedawno pojawił się wywiad z Jagodą Szelc, reżyserką podobno świetnego filmu "Wieża Jaskółki". Cytuję:
"Kościół nie wyrabia na zakręcie. Jest tam taki poziom arogancji i braku miłości do człowieka, że bardziej bym się spodziewała tego po innych instytucjach, ale nie po nim, bo postuluje coś przeciwnego."
67
Człowieka szlag trafia jak widzi coś takiego...
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/29496196_782209135308406_611520516178447230_n.jpg?_nc_cat=0&oh=3dbc205949e28d550544c65f897894b4&oe=5B73AB76
1
Także ten...
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,23189535,chce-udowodnic-wszystkim-ze-ziemia-jest-plaska.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta
5
Ponad 95% jakichkolwiek show, programów jest przerażająco mało inteligentna. Jest stworzona dla debili, dosłownie. Niestety średnio to świadczy o naszym społeczeństwie, ale takie programy najczęściej się ogląda. A takich programów jak "1 z 10" jest bardzo mało...
3
A ja jako jeden z niewielu bardzo lubię surowe, takie górskie klimaty, niż 30+, palemki etc. :)
Czasem też lubię jak jest ciepło, świeci słońce etc, ale jednak bardziej wolę taką skandynawską pogodę.
Poza tym jak jest pochmurnie to mi się lepiej pracuje. Jak świeci słońce, to mi wali wszędzie na monitor i rolety nie dają rady tego światła zatrzymać... :/
46
Genialny rysunek.
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29497839_748027772068739_4064785477854100171_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeF6HbuQjSp-2mZe8SxW9G8dzSmOJqD19KSe2CXZWqUxBNKKLxLUBeEsOsEwBIx0YCwQ6jdILJH7PEp7yFBKgkEyiuCizlAAK7GmGQVKGO2IDQ&oh=fb96ed8320cba1cd096005f6f18738ef&oe=5B329998
1
Git, dzięki!
0
Ile czekałeś? Jaki koszt przesyłki, jeśli mogę wiedzieć? ;)
0
Wiecie może gdzie można by kupić koszulkę z Johanem Cruyffem, najlepiej z jakimś Jego cytatem?
Czy lepiej samemu zaprojektować i zlecić to jakiejś drukarni?
2
Wiedźmin 3 jest grą wybitną, ale cała lista jest dość... śmieszna. Gdzie Half-Life 2? Gdzie Portal? Gdzie Heroes 3, który zrewolucjonizował strategie? Gdzie jakiekolwiek GTA?
PS. O właśnie... i Diablo...
6
"CDP potwierdziło, że materiały z gry zostaną pokazane podczas targów E3 2018, które odbędą się w dniach 12-14 czerwca 2018 w Los Angeles." !
https://www.antyradio.pl/Technologia/Gry/Poznalismy-pierwsze-oficjalne-informacje-o-Cyberpunku-2077-21318
0
Taktyczny.
0
O kurde... trochę jestem zaskoczony tą informacją. Jeśli będzie prawdziwa, to bardzo ciekawe skąd pomysł z nowymi wyborami. Wszystkie sprawy ucichły poprzez dobre wyniki, taki Paulinho dobrze się sprawuje, więc zdziwiłbym się gdyby Bartomeu nagle chciał zwołać wybory...
0
Marca ma fantastyczne te okładki.
0
Też mi się tak wydaje, że Sampaoli trochę za bardzo jara się Messim, ale... Guardiola też się jarał :)
0
Nie. Z danych z 2017 roku wynika, że na pierwszym miejscu jest Litwa, potem Korea Płd., a na trzecim jest Surinam. Japonia jest również bardzo wysoko i Rosja.
Ale nie mogę znaleźć jakiegoś aktualnego rankingu (2018), jednak poszukam jak będę mieć chwilę.
3
Myślę, że z wielu tych krajów moglibyśmy się sporo nauczyć. Podejścia do drugiego człowieka, tego jak niektóre kraje kształcą młodych etc.
Ale nie -> Bo Polakowi duma nie pozwala! :/
2
Ciekawe zestawienie :)
"W World Happiness Report, corocznym rankingu ONZ, określa się średni dobrobyt kraju na podstawie przychodów, prognozowanej długości życia mieszkańców, wsparcia socjalnego, wolności, zaufania i hojności."
Polska jest na 42 miejscu, za Nikaraguą, Salwadorem i Słowacją...
https://pbs.twimg.com/media/DYQWYIkXcAAXKvc.jpg:large
0
Ech, jak ja uwielbiam futbol Guardioli...
4
Małżeństwa są głównie przez religie, dla samego człowieka małżeństwa nie są aż tak bardzo potrzebne, chyba że chodzi o jakieś prawne skutki etc. Ale wszystko się zaczęło od religii. Małżeństwo nie tylko przed sobą samym zawieramy, ale również (albo i głównie?) przed Bogiem.
Pochodzę z chrześcijańskiego środowiska, większość mojej rodziny to katolicy, ja zaś sam mam poglądy bardziej protestanckie i wszędzie jest bardzo duży nacisk na małżeństwo. Niedawno mój znajomy poznał dziewczynę i po 2 miesiącach już byli zaręczeni. Moim zdaniem to głupota -> nie można przez 2 miechy dobrze poznać osoby, a co dopiero na tyle by się zaręczyć. Ale oczywiście duża większość jest zachwycona że tak wcześnie...
Ech, sam wierze, staram się modlić, ale uważam że religia bardzo często wypiera rozsądek. Ludzie głupieją, dosłownie.
14
Myślę, że FIFA powinna rozważyć to by Cristiano już do końca kariery otrzymywał Złote Piłki, "FIFA the best" itp za to że jest po prostu aż tak cholernie za**bisty.
Ewentualnie stworzyć specjalnie dla Niego nagrodę. Wzór już mamy:
http://wf2.xcdn.pl/files/17/03/30/859220_3muj_midepa05877450_83.jpg
0
Cristiano ma świetnych ludzi od wizerunku etc, jednych z najlepszych w swej dziedzinie, nawet pomimo Jego kontrowersyjnych wypowiedzi.
Dlatego minie parę dni i sprawa ucichnie, jestem pewien.
6
Chciałbym by na Eleven kiedyś choć trochę rozwinęli wątek tego, dlaczego uważają tę stronę za Polską najlepszą o zagraniczną klubie... Nie wiem mają jakąś umowę? Mirosławski kazał? :P
To jest bardzo zabawne -> człowiek zastanawia się po prostu dlaczego niektórzy tak uważają, rozważa wszystkie "za" i "przeciw", a później czyta takie pierdoły na tejże właśnie stronie która uważana jest za tak świetną, napisanych przez jakichś rozwydrzonych wycieruchów, którzy słowo "profesjonalizm" widzieli tylko w słowniku...
23
Ach ten cudowny, dojrzały i inteligentny profesjonalizm :)
38
Mamy marzec...
0
Chodzi o to, że jak wygra LM, to będzie mieć na to okazje...