0

@Tomo1989 o Suarezie tez wiele osob tak pisalo :)

0

Majac do wyboru Haalanda i Kane'a kogo byscie wybrali na 9 i dlaczego?

21

Nigdzie. Przyszla lepsza liga i odeszly bramki. Tyle, nie ma co rozstrzasac :)

1

@Ojciec5tkidzieci dzwiek odkurzacza, ewentualnie pralki :D bialy szum jest swietny :D

0

@chosenone zeby byla jasnosc, nie jestem antycovidowcem i nie neguje tego, ze umieraja nie niego ludzie, nie twiwrdze tez, ze szczepionki z reguly sa zle. Tutaj piszs tylko i wylacznie o tej szczepionce, o ktorej bardzo malo wiedza nawet jej tworcy.

0

@chosenone nie wiem, mnostwo osob z mojego otoczenia przeszlo covid i nikt powiklan nie ma, zrzekanie sie w pierwszej kolejnosci odpowiedzialnosci jest niepowazne. W ciagu pierwszej dobry juz sa przypadki, gdzie ludzie dostali wstrzasu wiec o czym w ogole mowa.. ale jeszcze raz zadam pytanie, jak mozna podac komus cos co nie jest w zaden sposob zbadane, jesli chodzi o interakcje z innymi lekami? To jest podstawa. Kazdy nawet lek, nie wspominajac o szczepionkach ma cala game wypisanych interakcji i jest zbadany pod tym katem.

0

@chosenone gdzie zrobili testy na alergeny, ktore podali w szczepionce w Wielkiej Brytanii?

0

@chosenone firma farmaceutyczna pierwsze co zrobila to zrzekla sie odpowiedzialnosci ;)

1

@chosenone a co zbadali i sprawdzili skoro nawet nie ma podanej i zbadanej interakcji z innymi lekami co jest oczywista podstawa?

0

@DLFCB uuu psychika siadla, ogolnie chyba kolor czarny powinien zostac wykluczony z palety barw xD

3

@chavez mnie nazwali jak bylem blady. Ty i nawet sie nie obrazilem ;)

6

@Barca1992 nie bo biały jest zły i najgorszy a czarny jest biedny i dobry xD i bialy jest bialy a czarny jest bialy. I pamietaj zeby nigdy nie mowic, ze masz czarne buty bo pojdziesz do wiezienia. Jak cos to sa one afroamerykanskie ;)

0

@Fenelon dzieki! Chociaz malo zauwazylem na tym filmiku, cos musial powiedziec ale nie wylapalem

1

Co tam w Paryzu sie odwalilo, ze druzyny zeszly z boiska??

0

Z Wegrami mozemy sobie pograc i to by bylo na tyle

0

@maroon no chore to jest :)

0

@Batys nad od dawna dyma każdy kto tylko ma jakieś większe chęci

0

@HERORICH2 No chyba nie :D

0

@maroon ale kogo interesuje biurokracja? Jest zdrowym czlowiekiem wiec z jakiej racji ma siedziec pod przymusem w domu? Jego jako czlowieka to nie interesuje. Jak mial w tym dniu zaplanowany gdzies wyjazd to dlaczego ma z niego rezygnowac? Nie martw sie o moje ogarniecie, raczej ogarnij bezsens takiej biurokracji. Zatrzymuje go ktos, podaje wynik i nie ma tematu.

0

@Nihas dokladnie to samo odczucie mam

0

@pt9 nie zrazaj sie, ona sie pozniej rozkreci i nie odejdziesz od niej. Tez tak mialem. W pierwsza czesc nie gralem ale druga czesc to historia sprzed pierwszej czesci. Daj jej szanse, nie pozalujesz :) dla mnie to obok TLOU2 gra generacji i top 3 w historii

1

@D44H ale jak masz negatywny to niby dlaczego nie mozesz wyjsc? dzisiaj moze sie zmienic w pozytywny a jutro znowu negatywny? XD

1

@Fawrf klasa moze byc inna, ale temperament i darcie mordy nie definiuja okreslenia swietny kapitan :) nie ma co nawet gadac, Ramos jest swietnym kapitanem z cojones i potrafi natchnac zespol do walki, wrecz wyrwac zwyciestwo w przegranym na pierwszy rzut oka meczu. Juz ta jego mentalnosc i wplyw na zespol robia z niego swietnego kapitana. Klasa to inna sprawa i tej bardzo mu brakuje :)

0

@MarioVeB! No wlasnie, mamy XXI wiek - swiat zbudowany na jednym wielkim klamstwie na wszystkich plaszczyznach. Dlatego wlasnie jest sie czego bac ;)

0

@AlexDark00 rozumiem, ze panstwo zaplaci kazdemu za prywatny test te 5 stowek? ;)

5

@messi564 Mingueza dzisiaj 2 koszmarne bledy. Pierwszy lepszy mocniejszy rywal moze pokazac jego slabosci. Ale trzymam kciuki za jego rozwoj

1

@norbi77 no tak, pewnie przez to, ze to rodak i nie mozna zlego slowa powiedziec co jest oczywiscie smieszne, ale w zasadzie kto by nie komentowal na polskich stacjach to zawsze brzmi to tak samo

0

@norbi77 taka roznica, Lewy na 10 razy strzela 9 bramek i raz trafia w slupek, Griezmann 9 razy strzela obok bramki, raz strzela gola ;)

13

Kazde dotkniecie pilki przez Puiga jest magiczne

0

@leonek160 jak tak dalej pojdzie to nie bedzie Ligi Europy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?