1

@janbuzd hahahahha zrobiles mi wieczor xD

1

@ranger3120 drugiej juz nie powachasz jak na wstepie piszesz, ze to zaszczyt jak Ci odpisze :D nigdy, przenigdy takich tekstow bo od razu jest sie przegranym ;p

0

@BarcaInfo robil miejsce innym na fotelu i nie zdazyl xD

0

Byc moze sie myle ale naprawde nie rozumiem fenomenu tego zawodnika.

2

Nie wiem co Soldic robi w ksw. Zdecydowanie jego miejsce jest w ufc. Niemozliwy jest ten terminator. Materla to uznany zawodnik w Europie a Roberto zawalczym z nim jak z pionkiem...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Fenelon dokladnie, wbrew pozorom wlasnie takie 15-20 min rozbudza i daje najlepszy efekt. Jak drzemie sie dlugo to potem jest jeszcze gorzej

0

@DaPi nigdy w weekend, czesto w tygodniu po pracy i po obiedzie, wystarczy mi 15-20 min i czuje sie jak nowonarodzony :D

1

@Yosemite Suarez, Ibra i Cavani to bestie :)

4

@Shapiro dokladnie, ten film jest i bedzie wiecznie zywy. Tez ze 100 razy ogladalem :D rok temu bylem na koncercie muzyki filmowej H. Zimmera i ponad 100 osob zagralo muzyke z Gladiatora... wlosy deba stanely i lzy w oczach z emocji :D

4

@Chakalaka to Tusk by nigdy na wizji nie wystapil xD

1

@Ascend no dokladnie, oczywistym jest, ze szczepionki przechodza kilka dobrych lat badan a niecaly rok nie mowi nic o skutkach ubocznych. One moga wyjsc po 3, 5, 8 latach. Dla mnie osobiscie rowniez nie ma opcji zeby wrzucic w swoj organizm, o ktory staram sie dbac cos zupelnie niewiadomego

0

@l0Messini no wlasnie nie kazdy bo glupi homo glupiemu homo nie zrobi ;)

0

@Ascend równie dobrze można powiedzieć, pogadamy za 5 lat, selekcja naturalna ;)

0

@IronSanHybrid jaki kolor taka gra ;p

0

@Tomo1989 to moze powinnismy w koncu zaczac grac szybko? ;)

0

@messiiiiik mialem wiele razy ps, raz skusilem sie na xboxa i po pol roku go sprzedalem. Nigdy wiecej nie kupie :) obecnie ciesze sie ps4 i niedlugo na pewno kupie ps5. Gry na xa w ogole mnie nie ciesza. Exy na ps nieporywnywalnie fajniejsze.

0

@norbi77 obowiazek zainstalowania aplikacji xD

0

@Krisgum prawde mowiac mamy troche sytuacje bez dobrej drogi. Prawde mowiac ktokolwiek rzadzilby w Polsce to i tak mielisbysmy identyczna sytuacje. Nikt nie wie jak nalezy postapic wlasciwie. Zapasc gospodarki jest okrutna ale czy jeszcze bardziej okrutne nie jest nic nie robienie i skazywanie ludzi na smierc? Ktos powie - ok 50, 100, 200 osob dziennie umrze przez covid, nic sie nie stanie. Otoz stanie sie, nikt tego nie odczuwa dopoki ktos bliski nie umrze. Nalezy zadac sobie pytanie co bym zrobil gdyby dotyczylo to kogos najblizszego dla mnie? I wtedy jednak postrzeganie sie zmienia. Rozumiem wszystkie strony opowiadajace sie i z gospodarka i za zyciem. Mam na tyle empatii, ze doskonalem rozumiem tok myslenia jednych i drugich, co wiecej uwazam, ze jedni i drudzy maja racje i jednoczesnie jej nie maja. To jest bardzo trudny temat do kierowania tym wszystkim. To troche taki wybor pomiedzy ubostwem a zyciem. Jednak myslac, na ile bylbym w stanie sie poswiecic aby ocalic bliskich zapala mi sie lampka, ze zrobilbym wszystko aby mogli zyc, wiec mimo swiadomosci czym skutkuje zapasc gospodarcza dla mnie najwazniejsza wartoscia jest zycie, chocbym nie wiem jak mial pozniej kombinowac. W sytuacji kryzysowej nawet bym sie nie zastanawial znajac negatywne skutki tego drugiego. Ale ilu ludzi tyle opinii i zdan.

0

@Krisgum wszystko fajnie, ale szkoda, ze niewielu odczuwa empatie w kierunku tych umierajacych.
Smierc jednego czlowieka to tragedia, smierc tysiecy to statystyka - J. Stalin

0

@kuba1308VeB dokladnie, juz nawet lepiej do skarpety odkladac bo wiesz, ze co odlozysz bedzie Twoje w przyszlosci i nikt Ci tego nie zabierze

0

@kuba1308VeB ja zrezygnowalem. Nie chce powtorki z ofe ;)

0

@tobiasson92 polaczenie z covidem i niestety smierc :( chlopak chodzil ze mna do szkoly

5

https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=R1m8NOVmalk#dialog
Słoń idealnie podsumował tym kawałkiem. Mistrz.

0

@normasubiektywna spokojnie, znajda i na to czas, zawsze to okazja zeby sie powyzywac, popatrzec na siebie spod byka, dogryzc itd, ludzie tego nie przepuszcza bo juz im to w krew weszlo ( oczywiscie sa jakies wyjatki ) :)

9

Juz jutro kolejna wojna miedzy ludzmi, kolejni beda chcieli wbic sobie noz w plecy: halloweenowcy vs antyhalloweenowcy xD

0

@Krisgum ja tez poprosze :)

0

Mlodziki leja przescieradla a u nas jak byla trupiarnia tak dalej jest

1

@Ryjewski brawo, plus za chec wytlumaczenia, mi sie nawet juz nie chcialo :)

0

@Karzel w punkt, bardzo trafne!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?