0

@Aleks27 7.0 albo 7.1 :)

3

@Salchent zrobil miejsce xD

2

@Uukasz_93 zaraz Ci niektorzy przytocza analize z dyskusji xD tyle, ze taka analize mozna zrobic dla kazdego zawodnika. Ile razy Semedo wybiegal komus do podania i nie dostawal pilki? Ale Semedo juz byl slaby, Griezmann jak wybiega to jest crackiem ;)

1

@SuperPatsonFCB az mi sie lza zakrecila w oku... wyrazy wspolczucia i duzo sily Ci zycze. Wspaniali sa tacy rodzice. Twoja mama pojdzie z Toba na niejeden mecz i zawsze bedzie przy Tobie. Trzymaj sie mocno

0

@kiper09 niedoczekanie ;) ale przeciez robi miejsce kolegom, w zadnym wypadku jego zadaniami nie sa asysty, bramki czy drybling na skrzydle... pamietaj nasz atakujacy ma bronic i robic miejsce xD

3

@busquets5 a na co ma patrzec? Na to, ze na skrzydle broni? Czy robi miejsce? Bez jaj. Na lewej gra slabo, na 9 gra tragicznie, na prawej tez slabo. Po prostu nie ma tu dla niego miejsca i nie ma co szukac na sile argumentow, ktore by za nim przemawialy.

0

@ShawnC griezmann busi

0

@barcelonaLM tak :)

0

To nie jest kwestia Suareza a kilku zmian ;) z walczaca i biegajaca druzyna, ze skrzydlowymi, Messim z przodu rowniez by strzelal na zawolanie, zreszta i tak strzelal. Wystarczylo kilka zmian zeby z Suarezem na czele strzelac jak z armaty

1

@Nihas no dla mnie tez beznadziejny jest. To, ze robi miejsce czyni go wielkim w tym meczu? Prawie nie uczestniczy w grze

0

@Xxxbarca4ever Może dlatego, że gra na szpicy? I Nie jest głównym rozgrywającym jak to było do tej pory.

5

Macie swojego grubego, slabego Suareza ;) Depay lepszy bo taki ruchliwy...

0

@tomasz.s94 mielismy, udzial przy niemal 40 bramkach w bodajze 36 meczach to poziom swiatowy :D

0

@Cwaniak4 a ja chce 9 klasy swiatowej skoro taka odeszla

2

@dawidw4 jak u nas nikt nie potrafi posłać takiego podania więc od tego zacznijmy. Tylko Messi

1

@busquets5 i napisal to Busquets... xD

2

@betonito jaki zalosny? Zwyczajnie szkoda, ze odchodzi tak lubiany i swietny zawodnik. Jak widac zdobyl wielka sympatie kibicow. Jeden z nielicznych charakternych zawodnikow z jajami a nie jakas panienka w kitce. Zawodnik, ktory na stale zapisal sie w historii, dal mnostwo radosci i emocji. Mimo spadku formy nadal dawal duzo stad ten zrozumialy lament. Jesli trzeba bylo schodzic z kontraktow to byli inny, ktorych powinno sie pogonic w pierwszej kolejnosci.

1

@Kismeth no chyba nie.

1

@MessiUltras a to on powinien isc na odstrzal

1

@cyron1 nikt, a na pewno nikt kogo mozemy sciagnac

0

@Alcazar problem z tym, ze Suarez potrafil mimo wszystko wiele dorzucic od siebie mimo regresu. Busi jak dla mnie nie nadaje sie do topowego klubu od 3 lat. Chlop daje okragle 0 druzynie.

1

@Alcazar nie no bez jaj, roznica polega na tym, ze Busi jest czlapiacym anemikiem a Suarez napastnikiem, ktory w swoim najgorszym sezonie mial udzial przy prawie 40 bramkach.

0

@Kgorecki2500 jak to jakie? Pewnie z 12 mln na dzien dobry xD

0

@socha dokladnie, to samo wczoraj pisalem... i nie zmieni tego obrazu przyjscie Desta czy Depaya a tym bardziej Erika..

0

@tomasz.s94 oczywiscie, ze tak - podobna cena a przydatnosc nieporownywalna. Byl tez Sane za 40? mln , rowniez fenomenalny skrzydlowy

0

@bartoszekkk Tak ;) i nadal twierdze, że jest za słaby na Barcelonę i da duzo mniej niz Suarez. Nie przekonales mnie sorry

0

@tomasz.s94 czyli jak na dłoni widac, ze stary kreci lepsze liczby niz "mlody" ;) te 120 mln za gryzonia bylo ogromna pomylka. Kompletnie niepotrzebny zawodnik.

0

@bartoszekkk i po co? Zadne to wzmocnienia, ten Depay polowy liczb Suareza nie wykreci

8

Fajna ta rewolucja. Nadal ten sam sklad z malymi zmianami - na 9 kopiacy sie po czole Griez zamiast napastnika, ktory wykreca 40 udzialow przy bramkach, wieczny talent zapchajdziura Roberto za Semedo. Mozna wlaczyc Premier League ;)

0

@Deny06 dokladnie, jestem tego samego zdania, chcialbym zeby w takiej sytuacji po prostu zostal i wchodzac z lawki strzelil jeszcze niejedna bramke a na koncu zosta godnie pozegnany :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?