malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Karzel w punkt, bardzo trafne!
17
Pragne doczekac czasow, w ktorych wszyscy spotkamy sie gdzies posrodku. W tym kraju dlugo nie bedzie dobrze, o ile w ogole nadejda kiedys dobre czasy. Wiecie co moim zdanie zgubilo ten narod? To, ze mamy same skrajnosci, z jednej strony totalne lewactwo i chorobliwa chec dazenia do nowoczesnosci, ktora nie na kazdej plaszczyznie jest zawsze dobra, z drugie strony wrecz dyktatura i skrajne myslenie z druga strone. Jak moze byc dobrze w takim kraju? Prawda jest taka, ze w Polsce nie ma zadnej partii, ktora moglaby madrze rzadzic i to jest nie do pomyslenia. Glownym problemem jest to, ze nikt nie potrafi dostrzec innycj barw niz biale i czarne a nie wszystko przeciez takim jest. Dopoki rozne strony nie spotkaja sie gdzies posrodku ze swoimi pogladami, dopoki jedni nie zrozumieja drugich, zawsze bedziemy miec takie podzialy, nienawisc i skrajne decyzje zle dla ludzi. Czy to jest takie trudne? Czy niemozliwym jest dojscie do pewnych kompromisow tak, zeby chociaz po czesc cala spolecznosc byla zadowolona? Dopoki w tym narodzie nie bedzie myslenia na szerszych plaszczyznach nigdy nie bedzie nam samym dobrze. W glowie sie nie miesci zeby w niemal 40 mln kraju nie bylo partii, ktora potrafi polaczyc Polakow swoimi rzadami, ktore opieraja sie na empatii i zrozumieniu obu stron. To jest kwestia checi i odpowiedniego podejscia do roznych tematow, wszystko mozna przeciez odpowiednio wywazyc by kazdy czul, ze cos jest robione dla jego dobra
5
@Michael24 zdecydowanie wiecej plusow, aczkolwiek powaznym minusem jest uciecie kontaktow miedzyludzkich w czasie pracy. Jesli ktos lubi samotnosc i malo mowi to nie bedzie mu to przeszkadzalo ale jesli ktos jest towarzyski i potrzebuje byc miedzy ludzmi to szybko robi sie z tego duzy minus :) ale mimo wszystko wiecej przemawia na plus
1
@Mario96w obie ladne ale zgadzam sie, ta z lewej taka rasowa :D
0
@Vhaeraun mysle, ze to inni nie mieliby gdzie grac :D
1
@horang zeby Griezmann tak sie skladal do strzalow i strzelal w srodek ;)
0
@IronSanHybrid kwestia jest taka, ze idac do sklepu ok, jadac komuniakacja ok, stajac gdzies w zatloczonym miejscu ok. Jednak idac gdzies dluzej gdzie nie ma wokol Ciebie ludzi jest to chore. Powodujesz sobie niedotlenienie organizmu, ktore niesie za soba nieodwracalne skutki szczegolnie gdy idziesz szybszym krokiem i masz przyspieszony oddech, wdychasz mnostwo szkodliwych bakterii, zdajesz sobie sprawe, ze miliony osob cierpia na przewlekle zapalenie zatok? Wiesz co znajduje sie w tych zatokach? Sam sobie stwarzasz chorobe wdychajac to raz jeszcze. Sam cierpie na ten przypadek i mam juz duza wiedze w tym temacie bo rozmawialem z niejednym lekarzem i przechodzilem szereg badan. Zdajesz sobie sprawe, jak wiele osob ma problem z przegroda nosowa? Gdy pracuje Ci przez wiekszosc czasu jeden kanal nosowy? Majac zalozona maske masz prawie odciecie. Jest caly szereg powodow, ktore swiadcza o tym, ze wiecej szkody mozna sobie narobic tym niz pomoc. I nie, nie jestem zadnych antycovidowcem i nie podwazam tego, ze wirus istnieje. Po prostu wszystko powinno byc przemyslane z glowa. Gdzies lezy granica. Dzisiaj czytalem artykul, ze nie mozna pic i jesc na dworze? Gdzie lezy granica wolnisci? Jezeli bedziemy zgadzali sie na wszystko dojdzie do tego, ze beda nam mowic gdzie i kiedy mozemy w ogole oddychac. Nie mam zamiaru zeby ktos decydowal o moim zdrowiu i samopoczuciu. Oczywiscie odczuwam empatie i jak pisalem nie mam problemu z zalozeniem maski w miejscach tlocznych itd ale jest granica tego.
0
@koziar mysle, ze w swoim prime Memed na luzie moglby starac sie o mistrza ufc i mialby na to bardzo duze szanse. Technicznie nawet w ufc malo ktory zawodnik mu dorownuje
1
@FinNin nie, nie moga, sugeruje, ze szczepionka, ktora nie przeszla kilkuletnich testow nie ma prawa byc obowiazkiem. Bo nikt nie ma prawa byc zmuszonym do przyjecia do wlasnego organizmu czegos niewiadomego co moze miec rownie oplakane skutki w przyszlosci.
1
@FinNin co Ty w ogole piszesz, lek a szczepiibka to dwie zupelnie inne sprawy. Lek - leczy Twoje naruszone zdrowie, szczepionka? Ingeruje w Twoje nienaruszone zdrowie. Widzisz roznice?
3
@FinNin ok, to ja jestem za tym, ze kazdy zaszczepiony, ktory w przeciagu 10 lat zachoruje na raka badz inna chorobe bedaca skutkiem ubocznym nieprzebadanych szczepionek tez zostaje bez leczenia. Odjechany sposob myslenia... place skladki i zasranym obowiazkiem sluzby zdrowia jest leczyc chorych. Oczywiscie zdanie o chorych na raka jest tylko odwrotna analogia do tego co napisales, bo nigdy w zyciu nie przyszloby mi do glowy zeby kogokolwiek chorego nie leczyc tylko przez to, ze dokonal jakiegos wyboru decydujac o sobie w waznej kwestii..
2
@dreed93 a dlaczego mialby go nie miec i sie tym nie chwalic skoro to lubi?
1
@Ronnie1992 ewidentny karny, ewidentne nadepniecie i wykoszenie :)
1
Bez 9 z lepszymi druzynami bedziemy mieli ogromne problemy, wystawiajac od poczatku Grieza tracimy tylko cenne minuty, a Messi zaczyna cofac sie na polowe jak w poprzednich sezonach i od razu tak samo zaczyna wygladac gra. Trincao i Pedri? Czy Puig jest od nich tak bardzo gorszy? Oddanie Suareza odbije nam sie czkawka, podtrzymuje to.
1
@BarcaInfo niech oni dadza sobie spokoj z tym Garcia bo to nie jest zadne wzmocnienie na ta chwile. Jak chce przyjsc to niech za rok za darmo przyjdzie. Albo kogos konkretnego kupic albo odpuscic. Nawet w tego Depaya lepiej zainwestowac.
0
@Aleks27 7.0 albo 7.1 :)
3
@Salchent zrobil miejsce xD
2
@Uukasz_93 zaraz Ci niektorzy przytocza analize z dyskusji xD tyle, ze taka analize mozna zrobic dla kazdego zawodnika. Ile razy Semedo wybiegal komus do podania i nie dostawal pilki? Ale Semedo juz byl slaby, Griezmann jak wybiega to jest crackiem ;)
1
@SuperPatsonFCB az mi sie lza zakrecila w oku... wyrazy wspolczucia i duzo sily Ci zycze. Wspaniali sa tacy rodzice. Twoja mama pojdzie z Toba na niejeden mecz i zawsze bedzie przy Tobie. Trzymaj sie mocno
0
@kiper09 niedoczekanie ;) ale przeciez robi miejsce kolegom, w zadnym wypadku jego zadaniami nie sa asysty, bramki czy drybling na skrzydle... pamietaj nasz atakujacy ma bronic i robic miejsce xD
3
@busquets5 a na co ma patrzec? Na to, ze na skrzydle broni? Czy robi miejsce? Bez jaj. Na lewej gra slabo, na 9 gra tragicznie, na prawej tez slabo. Po prostu nie ma tu dla niego miejsca i nie ma co szukac na sile argumentow, ktore by za nim przemawialy.
0
@ShawnC griezmann busi
0
@barcelonaLM tak :)
0
To nie jest kwestia Suareza a kilku zmian ;) z walczaca i biegajaca druzyna, ze skrzydlowymi, Messim z przodu rowniez by strzelal na zawolanie, zreszta i tak strzelal. Wystarczylo kilka zmian zeby z Suarezem na czele strzelac jak z armaty
1
@Nihas no dla mnie tez beznadziejny jest. To, ze robi miejsce czyni go wielkim w tym meczu? Prawie nie uczestniczy w grze
0
@Xxxbarca4ever Może dlatego, że gra na szpicy? I Nie jest głównym rozgrywającym jak to było do tej pory.
5
Macie swojego grubego, slabego Suareza ;) Depay lepszy bo taki ruchliwy...
0
@tomasz.s94 mielismy, udzial przy niemal 40 bramkach w bodajze 36 meczach to poziom swiatowy :D
0
@Cwaniak4 a ja chce 9 klasy swiatowej skoro taka odeszla
2
@dawidw4 jak u nas nikt nie potrafi posłać takiego podania więc od tego zacznijmy. Tylko Messi