@Radko1976 Ale gdzie tu widzisz kłótnię? Po prostu dyskutujemy. Jak oceniasz przykład który podałem w poprzednim poście? Twój tata by zyskał czy stracił w takim przypadku?
@Radko1976 No widzisz - twój tata kupił za 100 zł, a teraz sa warte 5 zł. Jesli nie podrozeja i nie ma na to szans to jest tu strata. W tym przypadku on nie kupił ich po cenie z 1 stycznia, więc z jakiej racji ktos tu liczy stratę od tej ceny? Jakby twój tata kupił za 100 zł, po pół roku by podrozały do 150 zł, a za rok sprzedał je po 120 zł, to jak to ocenisz - stracił czy zyskał?
@Radko1976 W jaki sposób niby stracił? Miał te swoje akcje i nadal ma swoje akcje. Straciłby w momencie gdyby chciał je sprzedać,ale i tak byłaby to strata tylko teoretyczna, bo przecież nie wszedł w posiadanie tych akcji 1 stycznia po tamtej wycenie. Jak już tak liczysz te teoretyczne straty to policz sobie też ile "zyskał" od 1 listopada do tego 1 stycznia.
@Radko1976 Nie wiem kto jest najbogatszy i czy on nim był,bo tego nie śledzę. To tylko taki symboliczny wyznacznik. Wczoraj urosło, dziś spadło, a jutro znowu urośnie i tak w koło Macieju.
@Radko1976 No i gdzie tu strata? Strata by nastąpiła dopiero w momencie gdyby chcieli się tych akcji pozbyć. Poza tym od momentu gdy poznaliśmy zwycięzcę wyborów prezydenckich te akcje rosły - teraz spadły poniżej tamtego poziomu, no ale gdyby o tym wspomniano to nie byłoby tych clickbaitowych tytułów.
@arasz1819 Ale to jest chyba tylko wycena akcji ich firm. Skoro oni się nie pozbywają tych akcji to o jakiej stracie mowa? Czy piszesz stricte o stratach jakie poniosły i wykazały podczas działalnosci ich firmy?
@Kgorecki2500 Jaki to jest słaba kandydatura, też mało rozpoznawalna, Tarczyński - też mało rozpoznawalny, trochę się wycofał z krajowej polityki, Czarnek pewnie najbardziej znany ale ze sporym elektoratem negatywnym, Bogucki - pierwsze słyszę to nazwisko.
@michal26 "Jak wymienią, to kogo by nie dali, to zaraz będzie 30%" - no raczej tak to na pewno nie będzie, że z miejsca te 30%. Przede wszystkim kogo mieliby tam dać? Nie widzę tam nikogo z takim nazwiskiem aby miał na starcie takie poparcie. A nołnejma już wystawili i nie pykło - teraz za mało czasu aby wypromować nowego.
@ali3gator A czy na świecie ten Dzień Kobiet też jest tak obchodzony? Bo w Polsce to mi się wydaje że to nawet nie tyle zasługa feminizacji, tylko to taki popeerelowski relikt do którego przywykliśmy.
@Comentateiro To tak nie zadziała - czytałem że w USA w jakimś mieście Kreml sponsorował dwie grupy o odmiennych poglądach. I ustawił ich manifestacje w ten sposób aby się spotkali i by były z tego powodu zamieszki.
@BorzyKrzys@lithotripter Każdy podatek i tak finalnie zapłaci ten na dole łańcucha pokarmowego. Dyskusję można toczyć jedynie w jakiej wysokości to się procentowo rozłoży na wszystkich uczestników tego systemu.
@Zoker No tu akurat mówi konkretnie o co chodzi - o jakieś rady kobiet działające przy samorządach. Co prawda sam nie wiem co to za twór, ale jednak jest to jakiś konkret w tej wypowiedzi. Można sobie doszukać co to jest
@ranger3120 Pomysłowy sposób,ale raczej nie zadziała, bo gorące spaliny nie wejdą do szczurzych nor. Musieliby naprawdę dobrze uszczelnić, aby po ostygnięciu spaliny wydostawały się jedynie przez te nory. Raczej niewykonalne.
@mekston No tu akurat nie było przejęzyczenie, tylko taki drętwy suchar. Ogólnie trochę przypomina Dudę z tym poczuciem humoru. Racja - odpisałem tak ogólnie a nie bezpośrednio założycielowi tematu, bo ogólna atmosfera w wypowiedziach przedmówców była taka,ze kazdy z krytyką ruszył za te w sumie niewinne wystapienie.
0
Ależ Bayern zgniótł Bayer w tym dwumeczu
1
@Gibbon_FCB Oba kluby to rak futbolu - do zaorania.
0
@Radko1976 Ale gdzie tu widzisz kłótnię? Po prostu dyskutujemy. Jak oceniasz przykład który podałem w poprzednim poście? Twój tata by zyskał czy stracił w takim przypadku?
0
@Radko1976 No widzisz - twój tata kupił za 100 zł, a teraz sa warte 5 zł. Jesli nie podrozeja i nie ma na to szans to jest tu strata. W tym przypadku on nie kupił ich po cenie z 1 stycznia, więc z jakiej racji ktos tu liczy stratę od tej ceny? Jakby twój tata kupił za 100 zł, po pół roku by podrozały do 150 zł, a za rok sprzedał je po 120 zł, to jak to ocenisz - stracił czy zyskał?
0
@Radko1976 W jaki sposób niby stracił? Miał te swoje akcje i nadal ma swoje akcje. Straciłby w momencie gdyby chciał je sprzedać,ale i tak byłaby to strata tylko teoretyczna, bo przecież nie wszedł w posiadanie tych akcji 1 stycznia po tamtej wycenie. Jak już tak liczysz te teoretyczne straty to policz sobie też ile "zyskał" od 1 listopada do tego 1 stycznia.
0
@Radko1976 Nie wiem kto jest najbogatszy i czy on nim był,bo tego nie śledzę. To tylko taki symboliczny wyznacznik. Wczoraj urosło, dziś spadło, a jutro znowu urośnie i tak w koło Macieju.
0
@Radko1976 No i gdzie tu strata? Strata by nastąpiła dopiero w momencie gdyby chcieli się tych akcji pozbyć. Poza tym od momentu gdy poznaliśmy zwycięzcę wyborów prezydenckich te akcje rosły - teraz spadły poniżej tamtego poziomu, no ale gdyby o tym wspomniano to nie byłoby tych clickbaitowych tytułów.
0
@Radko1976 Na czym ta strata polega?
3
@Hosh To ci Angole nie mają już z Premier League kogo powołać, skoro sięgają po Ekstraklasę?
0
@arasz1819 Ale to jest chyba tylko wycena akcji ich firm. Skoro oni się nie pozbywają tych akcji to o jakiej stracie mowa? Czy piszesz stricte o stratach jakie poniosły i wykazały podczas działalnosci ich firmy?
3
@fart W stanie stałym już nie jest.
0
@Kgorecki2500 Jaki to jest słaba kandydatura, też mało rozpoznawalna, Tarczyński - też mało rozpoznawalny, trochę się wycofał z krajowej polityki, Czarnek pewnie najbardziej znany ale ze sporym elektoratem negatywnym, Bogucki - pierwsze słyszę to nazwisko.
0
@michal26 "Jak wymienią, to kogo by nie dali, to zaraz będzie 30%" - no raczej tak to na pewno nie będzie, że z miejsca te 30%. Przede wszystkim kogo mieliby tam dać? Nie widzę tam nikogo z takim nazwiskiem aby miał na starcie takie poparcie. A nołnejma już wystawili i nie pykło - teraz za mało czasu aby wypromować nowego.
0
@ali3gator A czy na świecie ten Dzień Kobiet też jest tak obchodzony? Bo w Polsce to mi się wydaje że to nawet nie tyle zasługa feminizacji, tylko to taki popeerelowski relikt do którego przywykliśmy.
0
@KamQiX Nie wiem - ja bym tam nawet takich rzeczy nie zauważył, nawet jakbym wlazł na ten potykacz.
0
@Borneo Oj chyba niekoniecznie tak to działa....
0
@mekston Zapomniałeś się przelogować.
0
@KamQiX " Tak serio to mnie to nie rusza" - tak cię to nie rusza, że aż piszesz o tym post.
0
@Comentateiro To tak nie zadziała - czytałem że w USA w jakimś mieście Kreml sponsorował dwie grupy o odmiennych poglądach. I ustawił ich manifestacje w ten sposób aby się spotkali i by były z tego powodu zamieszki.
0
@BorzyKrzys @lithotripter Każdy podatek i tak finalnie zapłaci ten na dole łańcucha pokarmowego. Dyskusję można toczyć jedynie w jakiej wysokości to się procentowo rozłoży na wszystkich uczestników tego systemu.
0
@Borneo Pochwal się lepiej jak tam twój biznes hula...
0
@Zoker No tu akurat mówi konkretnie o co chodzi - o jakieś rady kobiet działające przy samorządach. Co prawda sam nie wiem co to za twór, ale jednak jest to jakiś konkret w tej wypowiedzi. Można sobie doszukać co to jest
0
@parpe Jeśli wyborcy o tym wiedzą,a mimo to chcą na niego oddać głos to w czym problem? U nas też Tusk mial zdjęcia z Putinem, a wygrał.
1
@Kgorecki2500 Nowy gubernator....
1
@ikar34 Sąd niech zbada i oceni. Jak winny to ukarać - proste.
5
@barcanawieki Ojej. Skończyło się bezwarunkowe dojenie wszystkich wokoło.
3
@BezglutenowyPedri Morawiecki? No co ty gadasz. Skompromitowany premier ma tak wielki elektorat negatywny że nie ma mowy o jakichkolwiek szansach.
1
@ranger3120 Pomysłowy sposób,ale raczej nie zadziała, bo gorące spaliny nie wejdą do szczurzych nor. Musieliby naprawdę dobrze uszczelnić, aby po ostygnięciu spaliny wydostawały się jedynie przez te nory. Raczej niewykonalne.
0
@4drian0 Czyli on pewnie nie wiedział,że jest uwazany za zagubionego i nie wymagał pomocy?
1
@mekston No tu akurat nie było przejęzyczenie, tylko taki drętwy suchar. Ogólnie trochę przypomina Dudę z tym poczuciem humoru.
Racja - odpisałem tak ogólnie a nie bezpośrednio założycielowi tematu, bo ogólna atmosfera w wypowiedziach przedmówców była taka,ze kazdy z krytyką ruszył za te w sumie niewinne wystapienie.