@tomek8756@mekston Pewnie że tak - tyle że po prostu to już takie dosrywanie się o jakieś przejęzyczenia, o jakieś suchary. No z jednej strony to funkcja reprezentacyjna i podobne wpadki też rzutują na obraz kandydata, ale już naprawdę czepiajmy się poważniejszych rzeczy a nie podobnych detali. Owszem - można się zaśmiać ,ale tu już w komentarzu ktoś wyzywa od debili. Ta wypowiedź ma świadczyć o tym że on jest debilem? No sorry. Zachowajmy umiar
@tomek8756 Głupie gadanie. Jeden idzie do burdelu,drugi pali fajki, trzeci leci do Barcelony na mecz, a czwarty wyjdzie i powie że to idioci bo czemu nie dają na chore dzieci? Każdy niech robi to co uważa z kasą. Bo rozumiem,że nie oceniasz tu stricte pogladów bo dodałes dopisek że oceniasz tak wspieranie obojętnie jakiego polityka.
@Mitch_Atleta Skoro sam podajesz przykłady, że pracownicy dają się wyzyskiwać w czasie wolnym to co to zmieni, że wprowadzisz więcej tego czasu wolnego?
@michaleu Trzeba lubić cygańskie życie. Nie każdy jest do tego stworzony. No chyba ,że mówimy o krótkich trasach,że człowiek codzień nocuje w domu. To wtedy inna bajka.
@Mitch_Atleta Nie to że się woli, tylko moze wtedy bardziej bym się identyfikował z jakimś klubem. Obecnie żaden mecz klubowy nie daje mi tyle emocji co mecz reprezentacji.
@Matheu12 Często nie chodzi stricte o kasę, tylko o inne czynniki. Głownie o papierologię,chęci i odpowiedzialność. Tam różnoraki sprzęt leży w magazynach ,bo część żołnierzy woli sobie na własna rękę coś kupić niż użerać się papierkami aby coś pobrać, a potem z kolejnymi gdy coś się z tym sprzętem stanie.
@QQL5 Fajnie rozpoczynasz dyskusję od personalnych wycieczek. Skoro są takie badania które wskazują pozytywny wpływ takiego rozwiązania, to dlaczego firmy nie stosują takich rozwiązań? Może dlatego, że to przede wszystkim zależy od branży? Może w pewnych branżach zalety nie przeważają nad wadami? Dlatego jestem zdania, że takie odgórne narzucanie podobnych rozwiązań na wszystkie podmioty nie powinno mieć miejsca.
@Mitch_Atleta To twoje subiektywne zdanie. Dla mnie mecze reprezentacji to sól futbolu i reprezentacja jest ponad każdym klubem. Może dlatego,że nie mieszkam w miescie z wielkim klubem. Może wtedy bym miał inne spojrzenie na ten temat.
@Mitch_Atleta A dlaczego to ma działac tylko w jedna stronę? Czemu nie zmniejszyc rozgrywek ligowych czy pucharowych? Oczywiscie do tego nie dojdzie, bo UEFA czy federacje państwowe licza tylko na hajs
@Safrani "piszesz, żeby wypowiedzieć ETS. Ciekawe jak Konfederacja chce to zrobić?"Z tego co podają media to Słowacja podobno nie płaci,ale nie wiem czy mają jakies sankcje z tego powodu. I Włochy mają podobno rozważać odejście od tego systemu,czyli chyba sa na to jakieś sposoby.
@Krzyszt8f_xd Myślę, że takie rzeczy reguluje prawo i to nie jest kwestia , że ktoś może czy powinien zaoferować coś w zamian, tylko po prostu musi i tyle. Przynajmniej w Polsce tak jest.
@Majkmajki Ja to rozumiem i się zgadzam- tylko nie o tym piszę. Przeżycie takiej śmierci rozbija psychicznie i siedzi w głowie. To czym się zajmujesz schodzi na dalszy plan i jeśli musisz to robisz swoje czynności automatycznie. Pełna zgoda. Ale piszesz o tym, że "życie ludzkie najważniejsze" - a w tej kwestii rozegranie czy nie rozegranie meczu już nic nie zmienia. Tak można by powiedzieć gdyby na przykład drużyna musiała zmienić swoje plany aby ratować czyjeś życie. Tylko o to mi chodziło.
@Majkmajki No tak pamiętam. Tylko co rozumiesz pod tym pojęciem - "życie jest najważniejsze" - no owszem jest. Ale czy rozegranie meczu cokolwiek zmieni w tej kwestii? Tu bardziej chodzi o to jak taka śmierć wpływa na jej świadków czy na osoby blisko z tą osobą związane.
@Majkmajki "Życie ludzkie ważniejsze." - wszystko spoko, tylko że tu już nic mu tego życia nie zwróci. A szacunek można by też okazać na boisku czy na setki innych sposobów. Tu raczej jest istotna kwestia czy drużyna byłaby zdolna do rozegrania meczu.
@Kgorecki2500 Ogólnie Konfa będzie mieć problem aby z tego wybrnąć. Z jednej strony właśnie mieli przekaz, że szkolenia sa ok, ze trzeba się przygotowywać, ale z drugiej nawet ich elektorat ma to raczej gdzieś.
0
@tomek8756 @mekston Pewnie że tak - tyle że po prostu to już takie dosrywanie się o jakieś przejęzyczenia, o jakieś suchary. No z jednej strony to funkcja reprezentacyjna i podobne wpadki też rzutują na obraz kandydata, ale już naprawdę czepiajmy się poważniejszych rzeczy a nie podobnych detali. Owszem - można się zaśmiać ,ale tu już w komentarzu ktoś wyzywa od debili. Ta wypowiedź ma świadczyć o tym że on jest debilem? No sorry. Zachowajmy umiar
0
@Kondziubarca Co jak co,ale żeby takimi pierdołami się zajmować podczas oceny kandydatów?
1
@RosjaninBut Bodajże Turcja sama przerabia mysliwce z USA aby byc niezależną
2
@tomek8756 Głupie gadanie. Jeden idzie do burdelu,drugi pali fajki, trzeci leci do Barcelony na mecz, a czwarty wyjdzie i powie że to idioci bo czemu nie dają na chore dzieci? Każdy niech robi to co uważa z kasą. Bo rozumiem,że nie oceniasz tu stricte pogladów bo dodałes dopisek że oceniasz tak wspieranie obojętnie jakiego polityka.
0
@barcelonaLM No i legancko.
1
@Mitch_Atleta No tak - ale przepisami nie wymusisz tego ogarnięcia. A same przepisy nic nie zmienią. Tu trzeba by zacząć od tej pierwszej kwestii
1
@Mitch_Atleta Skoro sam podajesz przykłady, że pracownicy dają się wyzyskiwać w czasie wolnym to co to zmieni, że wprowadzisz więcej tego czasu wolnego?
0
@tadzik447 "Kolega jeździ tymi pojazdami i nienawidzi gdy na ciężarówkę mówi się "tir"" Czemu? To jakieś pejoratywne okreslenie czy o co chodzi?
5
@michaleu Trzeba lubić cygańskie życie. Nie każdy jest do tego stworzony. No chyba ,że mówimy o krótkich trasach,że człowiek codzień nocuje w domu. To wtedy inna bajka.
0
@Mitch_Atleta Nie to że się woli, tylko moze wtedy bardziej bym się identyfikował z jakimś klubem. Obecnie żaden mecz klubowy nie daje mi tyle emocji co mecz reprezentacji.
0
@Matheu12 Często nie chodzi stricte o kasę, tylko o inne czynniki. Głownie o papierologię,chęci i odpowiedzialność. Tam różnoraki sprzęt leży w magazynach ,bo część żołnierzy woli sobie na własna rękę coś kupić niż użerać się papierkami aby coś pobrać, a potem z kolejnymi gdy coś się z tym sprzętem stanie.
0
@Sulimo Wystarczy nie oglądać i pozostać przy oryginałach.
1
@QQL5 Fajnie rozpoczynasz dyskusję od personalnych wycieczek. Skoro są takie badania które wskazują pozytywny wpływ takiego rozwiązania, to dlaczego firmy nie stosują takich rozwiązań? Może dlatego, że to przede wszystkim zależy od branży? Może w pewnych branżach zalety nie przeważają nad wadami? Dlatego jestem zdania, że takie odgórne narzucanie podobnych rozwiązań na wszystkie podmioty nie powinno mieć miejsca.
0
@QQL5 Po co i komu to miałoby służyć?
0
@Mitch_Atleta To twoje subiektywne zdanie. Dla mnie mecze reprezentacji to sól futbolu i reprezentacja jest ponad każdym klubem. Może dlatego,że nie mieszkam w miescie z wielkim klubem. Może wtedy bym miał inne spojrzenie na ten temat.
0
@Mitch_Atleta A dlaczego to ma działac tylko w jedna stronę? Czemu nie zmniejszyc rozgrywek ligowych czy pucharowych? Oczywiscie do tego nie dojdzie, bo UEFA czy federacje państwowe licza tylko na hajs
0
@Greenalley Rozumiem. Ale szacunek można wyrazić na wiele sposobów. Dla mnie główny czynnik tej decyzji to taki, że własnie śmierć wpływa na ludzi.
0
@Safrani "piszesz, żeby wypowiedzieć ETS. Ciekawe jak Konfederacja chce to zrobić?"Z tego co podają media to Słowacja podobno nie płaci,ale nie wiem czy mają jakies sankcje z tego powodu. I Włochy mają podobno rozważać odejście od tego systemu,czyli chyba sa na to jakieś sposoby.
0
@pt9 Tak naprawdę to nie rok a dosłownie kilka miesięcy, bo decyzja musi się uprawomocnić do końca tego roku.
0
@Majkmajki No tak - w tym sensie tak.
1
@Krzyszt8f_xd Myślę, że takie rzeczy reguluje prawo i to nie jest kwestia , że ktoś może czy powinien zaoferować coś w zamian, tylko po prostu musi i tyle. Przynajmniej w Polsce tak jest.
0
@Majkmajki Ja to rozumiem i się zgadzam- tylko nie o tym piszę. Przeżycie takiej śmierci rozbija psychicznie i siedzi w głowie. To czym się zajmujesz schodzi na dalszy plan i jeśli musisz to robisz swoje czynności automatycznie. Pełna zgoda. Ale piszesz o tym, że "życie ludzkie najważniejsze" - a w tej kwestii rozegranie czy nie rozegranie meczu już nic nie zmienia. Tak można by powiedzieć gdyby na przykład drużyna musiała zmienić swoje plany aby ratować czyjeś życie. Tylko o to mi chodziło.
1
@Majkmajki No tak pamiętam. Tylko co rozumiesz pod tym pojęciem - "życie jest najważniejsze" - no owszem jest. Ale czy rozegranie meczu cokolwiek zmieni w tej kwestii? Tu bardziej chodzi o to jak taka śmierć wpływa na jej świadków czy na osoby blisko z tą osobą związane.
0
@Majkmajki "Życie ludzkie ważniejsze." - wszystko spoko, tylko że tu już nic mu tego życia nie zwróci. A szacunek można by też okazać na boisku czy na setki innych sposobów. Tu raczej jest istotna kwestia czy drużyna byłaby zdolna do rozegrania meczu.
0
@ACMaldini3 Taka prawda - po 40-tce to już co niby z tego życia zostało? Ta lepsza jego połowa już za sobą
1
Komentarz usunięty
0
@Bernard777 BVB to akurat cały sezon ma cos ciężko.
0
@MesQueUnClub_87 Przeciez oni mają 24 V swój dzień
0
@Kgorecki2500 Ogólnie Konfa będzie mieć problem aby z tego wybrnąć. Z jednej strony właśnie mieli przekaz, że szkolenia sa ok, ze trzeba się przygotowywać, ale z drugiej nawet ich elektorat ma to raczej gdzieś.
1
@Kgorecki2500 No i ciekawe na czyje zamówienie startuje. Bo wiadomo w czyj elektorat celuje.