mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcasub skyshow,Netflix,Amazon,Disney od znajomego i cp online
0
@Emhyr Sane wytatuował siebie na plecach
1
@MesQueUnClub96 Patrząc na statystki to Piątek jest odpowiednią osobą z którą go można porównać
2
@maroon Piątek też miał papiery na Wielkie granie i każdy wie jak jest teraz
0
@FcPortoFan1999 Ciekawe na ile Turcy ukrywali urazy młodego talentu realu
1
@Herato nie mógł iść bo Citi kupiło Grealish w tym samym okienku za ponad 100 mln
4
@mientusek1407 Girona pewnie spuchnie po jakimś czasie ale fakt grają bardzo ładnie za tydzień z Realem zobaczymy na ile groźna jest
4
Real ładnie zweryfikowany.Angol niewidoczny brak Napastnika widoczny , troszkę lepszy rywal i chuja pokazują brawo Atletico
0
@Medium przecież sprawdza
1
@bari_94 Nie jeden z nas był w takim stanie
0
@Antajbandaj Przecież to była całkiem inna drużyna w sensie nasza
1
@Sh4ky Gościu pewnie nie wie kto to Górski
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RanDiFCB A ingo pół roku u nas nie grał ?
0
@krol211 ja to bym całą 11 wymienił po co mają grać
3
@RanDiFCB A kogo takiego kupili ?
0
@Jonyx A taka że każdy stracony punkt przez real to uśmiech na twarzy
0
@Theodore_Bagwell Tak na TVP Trwam
2
@Gibbon_FCB Widzę tutaj przeżywacie utratę LM przez TVP jak bo oni puszczali wszystkie mecze Jprdl cyrk. To był 1 losowy mecz w środę heheheh
2
@Herato Bo chce i może puszczać gdzie mu się podoba ?
0
@Nazio_87 I tak wielki UJ pokazywali
1
Barcelonie co ty wyprawiasz
0
@LM10GOAT Barcelona. Siatkówki nie lubię ale życzę jak najbardziej wygranej
1
@cchesterr43 Też ten problem ale córka ma siatkę na motyle to chujka złapałem i ubilem butem
2
@Ricc Zjebal 100 sam na sam czekał na Bóg wie co zanim strzelac
0
@tristan87 Zajebiście niech strzela ile wlezie
0
@jaras121 Też problem online wyskakuje problem techniczny
0
@tristan87 Może Gmocha
0
@FcPortoFan1999 Kto by nie został i tak gówno z tego będzie
0
@Krystian1588 Szczerze koło chu.. mi to lata ich życie ich problemy