mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@YeastMoss niby tak ale patrząc na gościa który mógł zdobyć coś więcej niż w Napoli to raczej ma wyjebane na puchary i osiągnięcia....
0
@Transu96 kasa ,kasa jeszce raz kasa
0
@MysticCat Tvp taktycznie zjadł TVN przewidzieli że nasi nie będą skakać i mieli wyjebke na skoki bo nie będzie oglądał ości xd z żartem oczywiscie
0
@Adey Nie mówię że nie jest ale to jest kret gdzie nie pójdzie to afery a tego Barcelonie więcej już nie trzeba
0
@Magicc89PL wstyd to pisać taki komentarz oni po prostu robią co mogą
1
@Vintee Barcelonie ciężko jest zarejestrować do grania Torresa i Alvesa a ludzie tutaj życzenia mają jak z bajki śmiech na sali Barcelona ledwo oddycha a zarząd robi co się da a wy szukacie miodu wiadomo gdzie
0
@Adey icardi?? Serio przecież to jest dopiero dzban nad dzbanabi
0
@zeko0 Ale Barca już nie jest top i dla Barcy taki Morata to drugi oddech
2
@Herato ilu ludzi tyle opini
0
@Woland10 A Setien??
0
@abram3k David Villa ależ to był piłkarz do kontuzji oczywiscie
0
@zakazskretuwlewo bardziej Zielińskiego
0
@ranger3120 Tom Hardy na Bonda
1
@Zoker Zibi Top
2
Człowiek wstaje na rano do pracy a lider mówi że jak masz urlop to wypisuj i do domu odrazu cały tydzień pięknie się zapowiada
0
@NismoFCB premier league od nowego sezonu będzie w viaplay za dodatkową opłatą 34 zł miesiecznie
0
@betonito Co roku to samo
0
@Joe_Pesci Ja piłem dziś Watahę i te dobra jak na czystą
9
Zaraz wyjdzie że ma 35 lat taki o tajemniczy jest Chłop
0
@kejdzi święta prawda
1
@Comfortable_ złoto :)
2
@Agonus to dobre jest xd
0
@masq Pep chciał tylko przetrzymać nam Ferrana
0
@Rewolucja123 Przeciętny
1
Bardzo dobry występ Barcelony lecimy ciągle naprzód
0
@AdiKingu96 Do podziału mieli 4 miliony złotych już wiadomo po co bylo
1
@kaamil1910 Mamed mało Lena nie stracil szok jaka ma siłę soldic
0
@Chudyy Bo jest słaby :)
1
Ależ nerwy hehe żona się że mnie śmiała ale czułem się bo bramce na 3 jak by wygrali finał
0
@kaamil1910 Dokladnie 2 bramka należy się Araujo