mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Viaplay będzie w ofercie UPC Polska podobno 34 złote za miesiac
1
@AlicjaFCB pokazałem film córce 10 lat heheheh i mnie wybrechtała i do mnie a kto to ten typek jest heheheh
0
@fart ogień nie z tej ziemi jest po dobrym kebsie
0
@Culer_1906 Ta poprzeczka to najlepsze co zrobił dla Barcelony xd
0
@Roobo jeżeli chłop nie potrafi sobie ogarnąć managera to nie spierd... Takich jak on młodych talentów co nie pokazali jeszce nic wielkiego jak robaków
0
@Maker0 chuj ze strojami aby tylko pięknie grali chociaż przyzwoicie
0
@SkilledHydra16 Ten filM TO PIEKNE DZIEŁO NOLANA!!!!!!
1
@betonito i we wszystko wierzysz co przeczytasz
3
@fifek Trudno doszukiwać się pozytywów jak w kasie długów jak ch..
0
@VenoM Jeden gniewny człowiek
0
@Abominacja to widocznie mało widziałeś
0
@Kgorecki2500 Eriksen to niech zakończy karierę i zajmie się zdrowiem i rodziną
0
@sergio5 człowiek za dzieciaka skakał po dachach wchodził na drzewa skakał z nich a gościu jeden podskok i dupa heheh masakra co to za szklanki
0
@DonMatteo901 A ludzie narzekają na Barcelony
1
@MesQueUnClub96 Nie nie będę
0
@sergio5 ale co tu płakać czy mu się spieszyło czy nie wolał PSG i chu. Bez żalu i jakiegoś smutku
0
Komentarz usunięty
0
@Yosemite Młody zdolny piłkarz Xd
1
@FafitFCB jak po dobrym melanżu
0
@Aneurysm w się trochę racji
0
@MarianoItalianoVero tak jak Barca by zaprosiła Douglasa hahahah jako legendę
0
@tristan87 a jaka to legenda Realu ??
0
@adambądkowski93 XD
0
@Bobo25 albo może jakaś aplikacje zainstalowałeś co się gryzie już nie wiem ja miałem przypadek taki kiedyś że aplikacje ząbki zainstalowałem i nie miałem dźwięku ale wtedy tylko już tylko UF pomogły
0
@Bobo25 może ustawienia fabryczne by pomogły
0
@escarabajo Pogba już odpala z jakieś 6 lat xd
0
@Bobo25 żona miała podobny przypadek w Motoroli i okazało się że głośnik szlak trafił na szczęście fon był na gwarancji
0
@Coronado Wiadomo że dużo lepszy
0
@Bogan Gościu albo ma takiego managera je...albo za dużo gwiazdorzy a Barcelonie takich piłkarzy nie trzeba już była taka gwiazdeczka co teraz pyka w PSG
0
@Maciasek Wiadomo że 1 nie przeskoczy ale dzieciaki z kina zadowolone wyszły a to najwazniejsze