0

Viaplay będzie w ofercie UPC Polska podobno 34 złote za miesiac

1

@AlicjaFCB pokazałem film córce 10 lat heheheh i mnie wybrechtała i do mnie a kto to ten typek jest heheheh

0

@fart ogień nie z tej ziemi jest po dobrym kebsie

0

@Culer_1906 Ta poprzeczka to najlepsze co zrobił dla Barcelony xd

0

@Roobo jeżeli chłop nie potrafi sobie ogarnąć managera to nie spierd... Takich jak on młodych talentów co nie pokazali jeszce nic wielkiego jak robaków

0

@Maker0 chuj ze strojami aby tylko pięknie grali chociaż przyzwoicie

0

@SkilledHydra16 Ten filM TO PIEKNE DZIEŁO NOLANA!!!!!!

1

@betonito i we wszystko wierzysz co przeczytasz

3

@fifek Trudno doszukiwać się pozytywów jak w kasie długów jak ch..

0

@VenoM Jeden gniewny człowiek

0

@Abominacja to widocznie mało widziałeś

0

@Kgorecki2500 Eriksen to niech zakończy karierę i zajmie się zdrowiem i rodziną

0

@sergio5 człowiek za dzieciaka skakał po dachach wchodził na drzewa skakał z nich a gościu jeden podskok i dupa heheh masakra co to za szklanki

0

@DonMatteo901 A ludzie narzekają na Barcelony

1

@MesQueUnClub96 Nie nie będę

0

@sergio5 ale co tu płakać czy mu się spieszyło czy nie wolał PSG i chu. Bez żalu i jakiegoś smutku

0

Komentarz usunięty

0

@Yosemite Młody zdolny piłkarz Xd

1

@FafitFCB jak po dobrym melanżu

0

@Aneurysm w się trochę racji

0

@MarianoItalianoVero tak jak Barca by zaprosiła Douglasa hahahah jako legendę

0

@tristan87 a jaka to legenda Realu ??

0

0

@Bobo25 albo może jakaś aplikacje zainstalowałeś co się gryzie już nie wiem ja miałem przypadek taki kiedyś że aplikacje ząbki zainstalowałem i nie miałem dźwięku ale wtedy tylko już tylko UF pomogły

0

@Bobo25 może ustawienia fabryczne by pomogły

0

@escarabajo Pogba już odpala z jakieś 6 lat xd

0

@Bobo25 żona miała podobny przypadek w Motoroli i okazało się że głośnik szlak trafił na szczęście fon był na gwarancji

0

@Coronado Wiadomo że dużo lepszy

0

@Bogan Gościu albo ma takiego managera je...albo za dużo gwiazdorzy a Barcelonie takich piłkarzy nie trzeba już była taka gwiazdeczka co teraz pyka w PSG

0

@Maciasek Wiadomo że 1 nie przeskoczy ale dzieciaki z kina zadowolone wyszły a to najwazniejsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?