mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano i zajebiscie
0
@ObiektywnyKibic121 pamiętajmy że Barcelona w ost latach słabo grała i wolno za Guardioli
0
@sergio5 Od kolesia kupowałem 2000 zł z 2 padami koleś zakupił pod koniec lutego w neonecie
0
@Joe_Barbaro działa na tych grach które koleś zostawił to wszystko ok bez problemu się gra w sumie narazie testuje konsole jak i pada
0
@IronSanHybrid pad jest genialny narazie ja poznaje ale już wrażenie mega
0
@tadzik447 od kolegi konsolka bez napędu z dodatkowym padem dalem 2000 konsola kupiona 25 lutego 2021 roku
2
Panowie i Panie ps5 zakupione ta konsola to majstersztyk
0
@Kamiloza91 w Niedzielę :)
0
@damiano996 A pisałem jakiś czas temu żeby nie było tego co z Milanem to mnie wyśmiali a tu może być dużo gorzej
1
@PJ777 Boli go że nie będzie przynajmniej na rok na 1 miejscu
0
@Magicc89PL Ta śmiesznie by to wyglądało Ramos,Messi i Ronaldo hehehe
0
@avexavi Koszuleczka zakupiona naprawdę fajne ceny
0
@kaczorra86 A jaki klub jest uwielbiany przez Barcelonę piszesz bzdury
0
@marcinbarca1984 A niech zdobędzie LM i przejdzie do historii ja tam jestem za sukces Leo oczywiście Barcelonę stawiam na 1 miejscu ale jak nie Barca to już nich Messi w Paryżu zdobędzie jak najwiecej
0
@Pressinho piękna to reakcja na koszulkę Realu
2
@Emhyr Barcelonę będę oglądać tak jak będę kicował Messiemu proste
0
@Mariusz85OL Chłopie nie spinaj się tak więcej luzu a po 2 co się może sp....lic bardziej i Laporta to zapewne wie tak jak z Messim zapewne wiedzieli to wcześniej jedna i druga strona
0
@Mariusz85OL i tak wie że Barcelona jest w dupie i zbyt dużo nie załatwi to czego każdy się go czepia że wyjechał na parę dni jprd
0
@halfnolife oczywiście
0
Ciekawe czy Leo pocałuje Herb PSG XD
1
@Herato Taki Oskar z Chelsea poszedł do Chin w wieku 24 lat a jako zawodnik mógł grać w dobrych klubach
1
Wszedł jak dzik w żołędzie
2
Kibicuje Barcelonie od 2005 zakochałem się w Messim jako piłkarzu i będę mu kibicował do końca jak i Barcelonie ale nie da się ukryć że kurwa mam Depresję przez to wszystko Katastrofa
0
@Commando z nerwów to pewnie pół La rambali siedzi
1
Niby mecz towarzyski ale z kibicami atmosfera cudowna
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sulimo Ale się odpalił hehhe
0
@amanter Tak samo jest z Messim po prostu nie nadaje się na kapitana
0
@okiemtypera_lucaxx95 słaba gala nie warto w chu.... Słabo To im wyszło jak jakoś program jaka to melodia czy co strasznie. Kur... Stachursky ma walczyć na stronę gali,wygląda jak jakis słaby program TVP/TVN/polsat
1
@Eto'o9 R10 ten grizman grający w kratkę był 2 strzelcem drużyny heheheh