0

@LuisSalvano i zajebiscie

0

@ObiektywnyKibic121 pamiętajmy że Barcelona w ost latach słabo grała i wolno za Guardioli

0

@sergio5 Od kolesia kupowałem 2000 zł z 2 padami koleś zakupił pod koniec lutego w neonecie

0

@Joe_Barbaro działa na tych grach które koleś zostawił to wszystko ok bez problemu się gra w sumie narazie testuje konsole jak i pada

0

@IronSanHybrid pad jest genialny narazie ja poznaje ale już wrażenie mega

0

@tadzik447 od kolegi konsolka bez napędu z dodatkowym padem dalem 2000 konsola kupiona 25 lutego 2021 roku

2

Panowie i Panie ps5 zakupione ta konsola to majstersztyk

0

@Kamiloza91 w Niedzielę :)

0

@damiano996 A pisałem jakiś czas temu żeby nie było tego co z Milanem to mnie wyśmiali a tu może być dużo gorzej

1

@PJ777 Boli go że nie będzie przynajmniej na rok na 1 miejscu

0

@Magicc89PL Ta śmiesznie by to wyglądało Ramos,Messi i Ronaldo hehehe

0

@avexavi Koszuleczka zakupiona naprawdę fajne ceny

0

@kaczorra86 A jaki klub jest uwielbiany przez Barcelonę piszesz bzdury

0

@marcinbarca1984 A niech zdobędzie LM i przejdzie do historii ja tam jestem za sukces Leo oczywiście Barcelonę stawiam na 1 miejscu ale jak nie Barca to już nich Messi w Paryżu zdobędzie jak najwiecej

0

@Pressinho piękna to reakcja na koszulkę Realu

2

@Emhyr Barcelonę będę oglądać tak jak będę kicował Messiemu proste

0

@Mariusz85OL Chłopie nie spinaj się tak więcej luzu a po 2 co się może sp....lic bardziej i Laporta to zapewne wie tak jak z Messim zapewne wiedzieli to wcześniej jedna i druga strona

0

@Mariusz85OL i tak wie że Barcelona jest w dupie i zbyt dużo nie załatwi to czego każdy się go czepia że wyjechał na parę dni jprd

0

@halfnolife oczywiście

0

Ciekawe czy Leo pocałuje Herb PSG XD

1

@Herato Taki Oskar z Chelsea poszedł do Chin w wieku 24 lat a jako zawodnik mógł grać w dobrych klubach

1

Wszedł jak dzik w żołędzie

2

Kibicuje Barcelonie od 2005 zakochałem się w Messim jako piłkarzu i będę mu kibicował do końca jak i Barcelonie ale nie da się ukryć że kurwa mam Depresję przez to wszystko Katastrofa

0

@Commando z nerwów to pewnie pół La rambali siedzi

1

Niby mecz towarzyski ale z kibicami atmosfera cudowna

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sulimo Ale się odpalił hehhe

0

@amanter Tak samo jest z Messim po prostu nie nadaje się na kapitana

0

@okiemtypera_lucaxx95 słaba gala nie warto w chu.... Słabo To im wyszło jak jakoś program jaka to melodia czy co strasznie. Kur... Stachursky ma walczyć na stronę gali,wygląda jak jakis słaby program TVP/TVN/polsat

1

@Eto'o9 R10 ten grizman grający w kratkę był 2 strzelcem drużyny heheheh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?