2

No jprd na Paramount CH the ring z 2002 roku z......Dubbingiem wtf jak to się ogląda hehehehe poniosło ich

0

@IronSanHybrid Właśnie pokazał że angielski nie jest potrzebny do życia w swiecie

2

@mikael polać ci bracie

0

@IronSanHybrid a ja nie Brytola sztywny na nogach więcej pressi i już głupie uśmieszki bo wie że chujowo idzie Brawo Usyk !!!!

0

Zajebista walka Ustka szacun aby usadził Brytola

0

Ależ Usyk tańczy pięknie w ringu

0

@Pilka_jest_okragla Bo Xavi to pewny trener z sukcesami i na pewno od już będą ładować po 10 bramek i wygrywać wszystko

0

@TR3YWAY zwycięstwo i 3 pkt

0

@andres_xavi Normalnie mozna portfel doładować. I z tego zaplacic

0

@FioletoweOczy a co było z Enrique też bez szału prowadził zespoły i średniaki a jak dało mu się czas do wiadomo co bylo

0

@Lola120 seta z pieprzem i pod kołdrę

0

@culesjasiules No ma ten pysk wielki i śmieszny

1

@kamiVeB PSG trochę może Citi

0

@fart prawda taka że Pedri ma 18 lat a Iniesta jak blysnol miał ile 23/24 lata

1

Wróci Fati,Dembele może Aguero i jakoś lepiej bd to wygladalo

3

@fart To jak Iniesta

0

@l0Messini nie no ty to byś zajebal z przewrotki

1

@KrwawiaceoczyVEB Obraz ma już 40 lat to się nie dziwić że organizm już nie ten

0

@ZieliniakPare lat temu się wypowiedział że któregoś dnia zagra w realu czy coś takiego

0

@gumaz strasznie cienki i dodatkowo po niemiecku

0

@Foton zaginiona dziewczyna

1

@FC1899Barca oby miał zjebany celownik jitro

2

@Rust_Cohle standard Pizza z salami i jalepeno i łycha

0

@hulk idziesz zjeść czy mecz oglądać ??

0

@Jakchcesz Gnabry coś wyjaśniał :)

2

@Criss18Barca akurat wypowiadają się piłkarze co są ch.. warci i nie dają sobie rady nawet w słabych klubach może trenerami nie jest top ale słuchać płaczu piłkarzy tez nie namiejscu

1

@szymonekk Ja mam digital i nie narzekam :)

7

Ciężko się patrzy na okienko lub na posty użytkowników ale jestem całym sercem za Barcelona 3mam kciuki i nie puszczę do końca sezonu......na dobre i na złe!!!! Tylko Barca

0

@Nihas hehehehheheheheheeh dobre

0

@arasz1819 Depay ma charakter odszedł Messi to bierze na barki lidera szacun

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?