mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No jprd na Paramount CH the ring z 2002 roku z......Dubbingiem wtf jak to się ogląda hehehehe poniosło ich
0
@IronSanHybrid Właśnie pokazał że angielski nie jest potrzebny do życia w swiecie
2
@mikael polać ci bracie
0
@IronSanHybrid a ja nie Brytola sztywny na nogach więcej pressi i już głupie uśmieszki bo wie że chujowo idzie Brawo Usyk !!!!
0
Zajebista walka Ustka szacun aby usadził Brytola
0
Ależ Usyk tańczy pięknie w ringu
0
@Pilka_jest_okragla Bo Xavi to pewny trener z sukcesami i na pewno od już będą ładować po 10 bramek i wygrywać wszystko
0
@TR3YWAY zwycięstwo i 3 pkt
0
@andres_xavi Normalnie mozna portfel doładować. I z tego zaplacic
0
@FioletoweOczy a co było z Enrique też bez szału prowadził zespoły i średniaki a jak dało mu się czas do wiadomo co bylo
0
@Lola120 seta z pieprzem i pod kołdrę
0
@culesjasiules No ma ten pysk wielki i śmieszny
1
@kamiVeB PSG trochę może Citi
0
@fart prawda taka że Pedri ma 18 lat a Iniesta jak blysnol miał ile 23/24 lata
1
Wróci Fati,Dembele może Aguero i jakoś lepiej bd to wygladalo
3
@fart To jak Iniesta
0
@l0Messini nie no ty to byś zajebal z przewrotki
1
@KrwawiaceoczyVEB Obraz ma już 40 lat to się nie dziwić że organizm już nie ten
0
@ZieliniakPare lat temu się wypowiedział że któregoś dnia zagra w realu czy coś takiego
0
@gumaz strasznie cienki i dodatkowo po niemiecku
0
@Foton zaginiona dziewczyna
1
@FC1899Barca oby miał zjebany celownik jitro
2
@Rust_Cohle standard Pizza z salami i jalepeno i łycha
0
@hulk idziesz zjeść czy mecz oglądać ??
0
@Jakchcesz Gnabry coś wyjaśniał :)
2
@Criss18Barca akurat wypowiadają się piłkarze co są ch.. warci i nie dają sobie rady nawet w słabych klubach może trenerami nie jest top ale słuchać płaczu piłkarzy tez nie namiejscu
1
@szymonekk Ja mam digital i nie narzekam :)
7
Ciężko się patrzy na okienko lub na posty użytkowników ale jestem całym sercem za Barcelona 3mam kciuki i nie puszczę do końca sezonu......na dobre i na złe!!!! Tylko Barca
0
@Nihas hehehehheheheheheeh dobre
0
@arasz1819 Depay ma charakter odszedł Messi to bierze na barki lidera szacun