1

Japczan Mega pozytywny ziomeczek

0

@LionelM95 Też mi się wydaje chyba że meduza się podpali

3

@Don Lucas i Elegancki

0

@AmigoBlancos Koło ch... Mi ta info wisi

0

@Borry ja tam ciągle nie mogę z nowego Neymara czekam kiedy im się rozwinie xd

0

Kto się czepia koszulek Barcy niech sobie zobaczy nowe Juventus...

0

@Kwiatek67 ale ma okres próbny mogą po 3 miesiącach nie przedłużyć mu umowy jak się nie sprawdzi

0

@K1XPL U mnie we Firmie musisz przepracować co najmniej 6 miesięcy żeby była wliczana podwyżka

0

@mateusz33 kiedyś ktoś mądry mi powiedział nie tykaj g... Bo zacznie śmierdzieć pozdrawiam i życzę dalszej kariery

2

@QuiqueSetien1958 weź koło i wiadomo co.....

0

@QuiqueSetien1958 Nie interesuje mnie ost sezon było jak było nowy rozdział i lecimy bez Messiego i tym żyje nie oglądam się za siebie tylko lecę do przodu

0

@mateusz33 tak samo jak ty na tej grupie

0

@QuiqueSetien1958 hahahha skończ mi tu już z farmazonami

0

@QuiqueSetien1958 słychać wycie znakomicie

0

@QuiqueSetien1958 Pan B.2+1 i na tym zakończymy...

0

@QuiqueSetien1958 hahahahahahahhaahah

0

@QuiqueSetien1958 koleś przychodzi na ławkę każdy go wyśmiewa czasem trzeba czasu panie jak pan tam ma ale dla mnie teraz robi robotę jak na 1 mecz sezonu z RS

0

@QuiqueSetien1958 hahahahahhahahaha Duńczyk x2

0

@mateusz33 Ja nikogo nie skreślam po 10 min

0

@QuiqueSetien1958 może i nie umie ale walczy i to dla mnie się liczy

0

@QuiqueSetien1958 hahahahahahahahahahahaha Duńczyk !!!

0

Taaaaa Pigue!!!!

0

@QuiqueSetien1958 To proponuję wyłączyć mecz i będzie po problemie

2

Właśnie chodzi o to że nie ma pana na M to ci właśnie piłkarze zacisną jaja i pokażą że można grać !!!!!!

0

@Cobra303 chodziło właśnie o ost rok gry Barcelony strasznie to wyglądało oczywiście szanuję Pepa jako trenera ale wydaje mi się że ma jakiś limit czasu w jednym klubie a później to już nie hula jak trzeba

0

@LuisSalvano to że chyba trener widzi kto jest bardziej przygotowany ??

3

Kocham tę Drużynę , całym sercem w nowym sezonie tylko Barcelona damy radę !!!!!

1

@Mixtape a kogo masz typowego na szpicy w Barcelonie spokojnie się zobaczy się oceni pierwszy mecz

0

@LuisSalvano i zajebiscie

0

@ObiektywnyKibic121 pamiętajmy że Barcelona w ost latach słabo grała i wolno za Guardioli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?