mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Japczan Mega pozytywny ziomeczek
0
@LionelM95 Też mi się wydaje chyba że meduza się podpali
3
@Don Lucas i Elegancki
0
@AmigoBlancos Koło ch... Mi ta info wisi
0
@Borry ja tam ciągle nie mogę z nowego Neymara czekam kiedy im się rozwinie xd
0
Kto się czepia koszulek Barcy niech sobie zobaczy nowe Juventus...
0
@Kwiatek67 ale ma okres próbny mogą po 3 miesiącach nie przedłużyć mu umowy jak się nie sprawdzi
0
@K1XPL U mnie we Firmie musisz przepracować co najmniej 6 miesięcy żeby była wliczana podwyżka
0
@mateusz33 kiedyś ktoś mądry mi powiedział nie tykaj g... Bo zacznie śmierdzieć pozdrawiam i życzę dalszej kariery
2
@QuiqueSetien1958 weź koło i wiadomo co.....
0
@QuiqueSetien1958 Nie interesuje mnie ost sezon było jak było nowy rozdział i lecimy bez Messiego i tym żyje nie oglądam się za siebie tylko lecę do przodu
0
@mateusz33 tak samo jak ty na tej grupie
0
@QuiqueSetien1958 hahahha skończ mi tu już z farmazonami
0
@QuiqueSetien1958 słychać wycie znakomicie
0
@QuiqueSetien1958 Pan B.2+1 i na tym zakończymy...
0
@QuiqueSetien1958 hahahahahahahhaahah
0
@QuiqueSetien1958 koleś przychodzi na ławkę każdy go wyśmiewa czasem trzeba czasu panie jak pan tam ma ale dla mnie teraz robi robotę jak na 1 mecz sezonu z RS
0
@QuiqueSetien1958 hahahahahhahahaha Duńczyk x2
0
@mateusz33 Ja nikogo nie skreślam po 10 min
0
@QuiqueSetien1958 może i nie umie ale walczy i to dla mnie się liczy
0
@QuiqueSetien1958 hahahahahahahahahahahaha Duńczyk !!!
0
Taaaaa Pigue!!!!
0
@QuiqueSetien1958 To proponuję wyłączyć mecz i będzie po problemie
2
Właśnie chodzi o to że nie ma pana na M to ci właśnie piłkarze zacisną jaja i pokażą że można grać !!!!!!
0
@Cobra303 chodziło właśnie o ost rok gry Barcelony strasznie to wyglądało oczywiście szanuję Pepa jako trenera ale wydaje mi się że ma jakiś limit czasu w jednym klubie a później to już nie hula jak trzeba
0
@LuisSalvano to że chyba trener widzi kto jest bardziej przygotowany ??
3
Kocham tę Drużynę , całym sercem w nowym sezonie tylko Barcelona damy radę !!!!!
1
@Mixtape a kogo masz typowego na szpicy w Barcelonie spokojnie się zobaczy się oceni pierwszy mecz
0
@LuisSalvano i zajebiscie
0
@ObiektywnyKibic121 pamiętajmy że Barcelona w ost latach słabo grała i wolno za Guardioli