1

@koksik2700 spróbuj sobie Belweder wódeczkę droga ale wchodzi jak zloto

2

@Peszko07 60 metro 21 stopni w domu w zimę średnio 180/300 zł miesiecznie

4

@bartekvisca zapewne o to chodziło tylko ciężko co niektórym to zrozumieć do teraz

6

@domin1515 Verstappen jak by się nie pojawił jak by wygrał Hamilton został by zapewne ogłoszony rasistą

0

@Woland10Ah gdyby nie ten jedyny przegrany mecz ligowy

0

@arsenallondyn0 ost je kupiłem dzieciom w Biedrze i jeszce te pomidor ser co się zakładało na palce ale smak już nie ten sam

0

@Katalonbar sprzedać ich wszystkich brać Hallanda i Onane gorszy od Stegena nie będzie a reszta się jakoś ułoży :)

0

@RomanHoffer Kim jest Harry Crumb

0

A pisałem długi czas temu że Będzie drugi Milan to mnie wyśmiewali ....

0

@arsenallondyn0 Warto ja wczoraj oglądałem i powiem że mocny film

1

@Magicc89PL #Magicc89PLout

0

@Muhitos Messi 40/50 bramek grizman 15/23 i Suarez 20/30 bramek ost 3 lata....więc kto ma strzelać się pyt??????

1

@SinMistico problemy techniczne co chwila masakra jakaś mam od 1 i słabo to wygląda

2

Te całe VIAPLAY to jakaś porażka syf nie polecam

0

@chudinhomc Zależy od lekarza mój normalnie wypisał kiedys ale znajomego nie wypisał zależy od człowieka bo stwierdził że mógł iść do szpitala

0

@Bobo25 ale może zarządzać potwierdzenia wizyty w szpitalu u znajomego kiedyś nie cofnął zwolnienia bo stwierdził że mógł iść do szpitala po 18 z problemami zdrowotnymi udać się trzeba do szpitala wtedy zaświadczenie zostaje wydane o przyjęciu i na tej podstawie lekarz rodzinny cofa l4

0

@LonelyVEB Nie wiadomo czy twój lekarz cofa zwolnienie aż o 3dni w sumie możesz iść do szpitala i tam wystawia ci zaswiadczenie że byłeś przyjęty i wtedy lekarz normalnie cofnie ci L4 ale pamiętaj że nie każdy lekarz cofa o te dni L4 bez potwierdzenia przypadku choroby

1

@liamgreyhate Messi ma 34 lata a zarabia 40 ml hehe

0

@kaamil1910 Holenderska liga również nie została dokończona

0

@udarpawarotam Bo razem na wzajem wiadomo co sobie robią naeczach Realu

1

Może być złamanie u Neymara

0

@Croocers Victor Valdes...

0

@GirlfcbPL YouTube??

0

Wydaje się że niektórzy zbytnio się spinają co do meczu w sytuacji jaka jest w Barcelonie

2

@Rewolucja123 Werner mógł by odpalić w Barcy

6

A tak szal był wczoraj po skoku Stocha xd

0

@DonMatteo901 Morawiecki 2.0

1

@MichalZZZ film głupi ale i śmieszny Reynolds robi robotę

0

@Gonzo349 Nie Lubię Lewego ale szacun i zasługuje jak nikt na złotą pilke

5

@Rust_Cohle Henry to był kocur zajebisty piłkarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?