mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koksik2700 spróbuj sobie Belweder wódeczkę droga ale wchodzi jak zloto
2
@Peszko07 60 metro 21 stopni w domu w zimę średnio 180/300 zł miesiecznie
4
@bartekvisca zapewne o to chodziło tylko ciężko co niektórym to zrozumieć do teraz
6
@domin1515 Verstappen jak by się nie pojawił jak by wygrał Hamilton został by zapewne ogłoszony rasistą
0
@Woland10Ah gdyby nie ten jedyny przegrany mecz ligowy
0
@arsenallondyn0 ost je kupiłem dzieciom w Biedrze i jeszce te pomidor ser co się zakładało na palce ale smak już nie ten sam
0
@Katalonbar sprzedać ich wszystkich brać Hallanda i Onane gorszy od Stegena nie będzie a reszta się jakoś ułoży :)
0
@RomanHoffer Kim jest Harry Crumb
0
A pisałem długi czas temu że Będzie drugi Milan to mnie wyśmiewali ....
0
@arsenallondyn0 Warto ja wczoraj oglądałem i powiem że mocny film
1
@Magicc89PL #Magicc89PLout
0
@Muhitos Messi 40/50 bramek grizman 15/23 i Suarez 20/30 bramek ost 3 lata....więc kto ma strzelać się pyt??????
1
@SinMistico problemy techniczne co chwila masakra jakaś mam od 1 i słabo to wygląda
2
Te całe VIAPLAY to jakaś porażka syf nie polecam
0
@chudinhomc Zależy od lekarza mój normalnie wypisał kiedys ale znajomego nie wypisał zależy od człowieka bo stwierdził że mógł iść do szpitala
0
@Bobo25 ale może zarządzać potwierdzenia wizyty w szpitalu u znajomego kiedyś nie cofnął zwolnienia bo stwierdził że mógł iść do szpitala po 18 z problemami zdrowotnymi udać się trzeba do szpitala wtedy zaświadczenie zostaje wydane o przyjęciu i na tej podstawie lekarz rodzinny cofa l4
0
@LonelyVEB Nie wiadomo czy twój lekarz cofa zwolnienie aż o 3dni w sumie możesz iść do szpitala i tam wystawia ci zaswiadczenie że byłeś przyjęty i wtedy lekarz normalnie cofnie ci L4 ale pamiętaj że nie każdy lekarz cofa o te dni L4 bez potwierdzenia przypadku choroby
1
@liamgreyhate Messi ma 34 lata a zarabia 40 ml hehe
0
@kaamil1910 Holenderska liga również nie została dokończona
0
@udarpawarotam Bo razem na wzajem wiadomo co sobie robią naeczach Realu
1
Może być złamanie u Neymara
0
@Croocers Victor Valdes...
0
@GirlfcbPL YouTube??
0
Wydaje się że niektórzy zbytnio się spinają co do meczu w sytuacji jaka jest w Barcelonie
2
@Rewolucja123 Werner mógł by odpalić w Barcy
6
A tak szal był wczoraj po skoku Stocha xd
0
@DonMatteo901 Morawiecki 2.0
1
@MichalZZZ film głupi ale i śmieszny Reynolds robi robotę
0
@Gonzo349 Nie Lubię Lewego ale szacun i zasługuje jak nikt na złotą pilke
5
@Rust_Cohle Henry to był kocur zajebisty piłkarz