0

@AmigoBlancos Barcelona 2 hahahahha jest się czym szczycić

0

@liamgreyhate Piękniej by tego nie dało się opisać xd

0

Komentarz usunięty

0

@Songo91 mają wejść jak się nic nie zmieni 22:45

0

@4drian0 W Barcelonie wydaje się że z każdym trenerem mieli taką minę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

18 lat kibicowania a w tym momencie serce płacze....

3

@Ojciec5tkidzieci Są na równo

0

Już po Diunie film strasznie średni

0

@tristan87 W nowej soli od ponad godziny prądu nie ma

0

@formentera2017 Jebać Bayern ale tylko podtrzymują wygrana Barcelonę a i dobrze że drewno nie strzelilo

0

@Maker0 Co ty nie powiesz

0

Pięknie przycisneli

1

@Kgorecki2500 Decyzja W niedzielę Real to chce oszczedzac mlodego

0

@Rewolucja123 chłopie nie złej się zaraz spokojnie i tak ja dostanie pewne Benzema xd

0

@DonMatteo901 oj coś czuję że Pattinson zrobi robotę jako Barman już się nie mogę doczekać

1

@Comfortable_ Bo lewy za słaby XD

0

@Neutral słabe to promowanie Marcinka

0

@Xxxbarca4ever jak byś patrzył na polską ligę hahahaah

0

@Ronmes lacoste essential lub David Beckham Bold Instinct

0

@heniusss Nocna Msza polecam

0

@Pressinho i kontrakt ma do 2026 roku

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub96 spokojnie mecz trwa 90 min

0

@Persyfl co ty gadasz chłopie zostać rodzicem jest zajebista sprawa mam syna 8 i córkę 10 i jestem zajebiście szczęśliwym człowiekiem nic lepszego nie e mogło mnie spotkać

1

@PatrychoO jakaś masakra jak by dubbing zrobić w koszmar z ulicy wiązów

2

No jprd na Paramount CH the ring z 2002 roku z......Dubbingiem wtf jak to się ogląda hehehehe poniosło ich

0

@IronSanHybrid Właśnie pokazał że angielski nie jest potrzebny do życia w swiecie

2

@mikael polać ci bracie

0

@IronSanHybrid a ja nie Brytola sztywny na nogach więcej pressi i już głupie uśmieszki bo wie że chujowo idzie Brawo Usyk !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?