0

Mecz będzie dobry, taniej niż na stronie klubu nie znajdziesz więc nie ma co przepłacać

0

Bilety masz od razu na mailu, tylko drukujesz. Na Bilbao 18.03

8

Typowe Niemce, oni zawsze wygrywaja

0

Ja wczoraj kupiłem na oficjalnej stronie. fcBarcelona.com

5

Fajnie gdyby zrobił się niezły klan Francuzów digne, dembele, umtiti i grizmann :D

1

Jakieś konkrety jeśli chodzi o transfery z klubu poza masche i turanem? Myślałem że do końca tego tygodnia uda się przeprowadzić kilka operacji wyjścia z klubu, widac mało chętnych w zimowym okienku

1

Dużo osób tutaj płacze że Ernesto chce wyprzedaży i wąskiej kadry i możemy skończyć jak real bez ławki. A pamiętacie z ilu zawdnikow korzystał Guardiola w swoich dwóch pierwszych sezonach? Było to max 16 graczy, reszta grała straszne ogony

0

Nie rozumiem czegoś, denis, deulofeu i rafa to solidni młodzi zawodnicy, serio nie ma chętnego na nich tylko trzeba ich wypożyczać? Gdyby ta trójka grała w realu Florek już by ich sprzedał za 20-30 mln kazdy

0

Teraz tylko wietrzenie szatni, Arthur i wypożyczenie i można ruszać po Antka

28

Nie, zbyt szeroka, jest około 6-7 graczy do sprzedania

1

Fajnie się to układa w środku obrony. Z jednej strony dwie prawonożne wieże a z drugiej dwóch wszędobylskich lewonożnych dzików.

13

Pokazywał żeby Messi wstawiał już yerba mate

3

Gość pewnie sam się boi, rozluźnia nogi i łapie się odruchowo a ci już marudzą.. jak ja skręciłem kostkę to też za każdym złym postawieniem stopy tak robiłem

1

Thiago chyba.

6

Chyba arnaiza i dembele

1

Fajnie że za Ernesto nie jesteśmy uzależnieni od 4-3-4, graliśmy też już 4-4-2 4-3-1-2 4-2-3-1..

0

Czyżby pique jakiś uraz?

0

Ludzie nie wchodźcie na notatnik bo oslepniecie jak od czeskiego alkoholu

2

I grizmann busquets :d

0

Ale ten mina musi mieć przeskok patrząc teraz jak Barca gra piłka a jak grały drużyny w jego poprzedniej lidze

0

Za grę kombinacyjną można go pochwalić, ale ogólnie 6/10 obok iniesty najmniej widoczny

0

Dać dembele, arnaiza i Roberto w drugiej od początku za naszych trzech weteranów

0

Umtiti, zobacz jego bramkę jak grał w lyonie

0

26272 matko skąd tego tyle, czytam prawie każdy

0

Daj ktoś skład bo jeszcze nikt nie wrzucił

0

Czy gdzieś w tv puszczą mecz?

6

Pośrodku gdzieś..

11

Wolę real od arabskiego PSG i tfu na Neymara

0

Grono niepowołanych pewnie nas opuszczą chociaż mam nadzieję że gomes znalazł się na liście powolanych na mecz tylko dlatego że Ernesto musiał zabrać określoną ilość graczy a nie chciał brać zbyt wielu młodych skoro nawet alenia ostatnio nie wyszedł. Moim zdaniem cała lista plus Andre na sprzedaż. Zostawić można jedynie kogoś z pary Denis/rafa. Z jednej strony rafa bardziej mnie przekonuje, umiejętności podobne ale jest lepszy taktycznie a z drugiej strony te jego urazy..

1

Trzeba odchudzić kadrę, niestety on, arda, deulofeu i gomes muszą odejść. Denisa oddać tylko jak pojawi się konkretna oferta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?