messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz będzie dobry, taniej niż na stronie klubu nie znajdziesz więc nie ma co przepłacać
0
Bilety masz od razu na mailu, tylko drukujesz. Na Bilbao 18.03
8
Typowe Niemce, oni zawsze wygrywaja
0
Ja wczoraj kupiłem na oficjalnej stronie. fcBarcelona.com
5
Fajnie gdyby zrobił się niezły klan Francuzów digne, dembele, umtiti i grizmann :D
1
Jakieś konkrety jeśli chodzi o transfery z klubu poza masche i turanem? Myślałem że do końca tego tygodnia uda się przeprowadzić kilka operacji wyjścia z klubu, widac mało chętnych w zimowym okienku
1
Dużo osób tutaj płacze że Ernesto chce wyprzedaży i wąskiej kadry i możemy skończyć jak real bez ławki. A pamiętacie z ilu zawdnikow korzystał Guardiola w swoich dwóch pierwszych sezonach? Było to max 16 graczy, reszta grała straszne ogony
0
Nie rozumiem czegoś, denis, deulofeu i rafa to solidni młodzi zawodnicy, serio nie ma chętnego na nich tylko trzeba ich wypożyczać? Gdyby ta trójka grała w realu Florek już by ich sprzedał za 20-30 mln kazdy
0
Teraz tylko wietrzenie szatni, Arthur i wypożyczenie i można ruszać po Antka
28
Nie, zbyt szeroka, jest około 6-7 graczy do sprzedania
1
Fajnie się to układa w środku obrony. Z jednej strony dwie prawonożne wieże a z drugiej dwóch wszędobylskich lewonożnych dzików.
13
Pokazywał żeby Messi wstawiał już yerba mate
3
Gość pewnie sam się boi, rozluźnia nogi i łapie się odruchowo a ci już marudzą.. jak ja skręciłem kostkę to też za każdym złym postawieniem stopy tak robiłem
1
Thiago chyba.
6
Chyba arnaiza i dembele
1
Fajnie że za Ernesto nie jesteśmy uzależnieni od 4-3-4, graliśmy też już 4-4-2 4-3-1-2 4-2-3-1..
0
Czyżby pique jakiś uraz?
0
Ludzie nie wchodźcie na notatnik bo oslepniecie jak od czeskiego alkoholu
2
I grizmann busquets :d
0
Ale ten mina musi mieć przeskok patrząc teraz jak Barca gra piłka a jak grały drużyny w jego poprzedniej lidze
0
Za grę kombinacyjną można go pochwalić, ale ogólnie 6/10 obok iniesty najmniej widoczny
0
Dać dembele, arnaiza i Roberto w drugiej od początku za naszych trzech weteranów
0
Umtiti, zobacz jego bramkę jak grał w lyonie
0
26272 matko skąd tego tyle, czytam prawie każdy
0
Daj ktoś skład bo jeszcze nikt nie wrzucił
0
Czy gdzieś w tv puszczą mecz?
6
Pośrodku gdzieś..
11
Wolę real od arabskiego PSG i tfu na Neymara
0
Grono niepowołanych pewnie nas opuszczą chociaż mam nadzieję że gomes znalazł się na liście powolanych na mecz tylko dlatego że Ernesto musiał zabrać określoną ilość graczy a nie chciał brać zbyt wielu młodych skoro nawet alenia ostatnio nie wyszedł. Moim zdaniem cała lista plus Andre na sprzedaż. Zostawić można jedynie kogoś z pary Denis/rafa. Z jednej strony rafa bardziej mnie przekonuje, umiejętności podobne ale jest lepszy taktycznie a z drugiej strony te jego urazy..
1
Trzeba odchudzić kadrę, niestety on, arda, deulofeu i gomes muszą odejść. Denisa oddać tylko jak pojawi się konkretna oferta