0

Wszyscy wymienieni są do wzięcia za darmo

0

No jak wejdę na Barcelona.cat to niestety nie można wybrać biletu na mecz z atleti bo nie są teraz dostępne, czy to znaczy że bilety już są wyprzedane?

1

Na oficjalnej stronie klubu nic nie ma

0

Wie ktoś może kiedy bilety na mecz z atletico będą w sprzedaży?

0

tak tylko bilety na np mecz z Bilbao 18.03 są juz w sprzedaży a na mecz z Atletico 04.03 jeszcze nie ma nic na oficjalnej stronie niestety, wiesz moze co jest przyczyną? Ciężko jest złapać takie bilety?

0

siema czy był ktos z was kiedyś na meczu na Camp Nou? Wybieram się w marcu na Barca - Atleti i miałbym dosłownie dwa pytania odnośnie tego jak wygląda zakup biletów, jeśli ktoś mógłby służyć pomocą i poświęcić 5minut to proszę o kontakt priv :)

3

Skoro deulofeu ma kosztować 25 to on 15 minimum

0

Fajnie też byłoby powalczyć o któregoś z młodych zawodników na skrzydło, kluivert lub pulisic, kupno i wypożyczenie do obecnego klubu jest mało realne ale mam nadzieję że chociaż się nimi interesujemy

0

Mamy za sobą połowę sezonu, jak drodzy uzytkownicy uważacie, jakich zawodników byście chcieli u nas zobaczyć a jakich czas pożegnać?
Ja bardzo chciałbym (choć jest to mało realne zobaczyć 3zawodników) Griezmann, Coutinho i de Light lub inigo.
Opuścić drużynę powinni arda, deulofeu, gomes, rafa i niestety masche. Reszta prezentuje się solidnie, verma, digne, vidal i paco, jasper to solidni zawodnicy którzy nie płaczą ze grają mało ale jeśli któryś chciałby odejść po więcej minut to nie będę płakał.

2

Jak dalej będziemy tak grać to możliwe że dużo wwcześniej niż w 36 kolejce

0

Jeśli za darmo to bo chyba kończy mu się kontrakt to można się nim zainteresować, jako czwarty stoper były dobry a do tego może grać na busiego

0

Skąd te statystyki?

0

Swoją drogą cieszy verma. Kolejny świetny mecz, mam nadzieję że do końca tego sezonu nie złapie kontuzji bo wtedy trener i zarząd będą mieć ból głowy czy zostawić belga czy jednak czas się pożegnać. Mimo wszystko jeśli znów nie złapie jjakiegoś urazu dałbym mu jeszcze szansę, kokosow i tak za niego nie dostaniemy A tak solidnego zmiennika dawno nie mieliśmy, chyba od czasu rafy marqueza.

0

Chyba jedyny dobry zawodnik defensywy realu z dzisiejszego meczu, szkoda że nie gra u nas bo razem z umtitim byłby zabójczy duet

20

"Zrobił mignoleta sprzed kilku minut" :DD

1

Przy takiej obronie liverpoolu ter stegen walnalby hattricka

2

Kurczę coutinho przez ostatnie dwa sezony tak dopiescil długie podania ze to masakra, zawsze miał drybling i strzał Ale teraz ma takie piłki ze ręce sskładają się do oklasku

2

Oby tylko nie posadził znów semedo na trybunach bo gość zasługuje na grę chociaż w końcówce

14

No tak dwa słupki to żadne zagrożenie

1

Jest to stoper z potencjałem maksymalnie na 3-4 stopera w Barcy, jeśli odejdzie masche i verma to on lub marlon powinni zostać w klubie Plus zakupić tą perełkę de ligta i niech dwóch z nich walczy o miano trzeciego stopera. Mimo wszystko wolałbym marlona i de ligta

7

Jak dadzą 30mln to można go oddać. Jest dobry ale wydaje mi się że alena ma większy potencjał, do tego wydaje się że coutinho dojdzie w zimę lub lecie

0

Po statystykach widać że Valencia wraca gdzie ich miejsce, mega mnie to cieszy bo to po Barcy mój drugi ulubiony zespół. Te czasy z Villa, Silva i Mata...

8

Solidny rezerwowy, nie mieliśmy takiego w ataku od odejścia Pedro. Uważam że jest też trochę ograniczony przez ustawienie, w 4-3-3 jako typowy skrzydłowy wygrałby bliżej bramki niż w 4 4-2

0

Da sobie radę, jest szybki i mocny w obronie, w razie czego ustawić albe bardziej defensywie i po sprawie. Już po miesiącu widać ze wypożyczenie marlona i zostawienie vermy było błędem..

1

Można powiedzieć że od zera do bohatera chociaż nazywanie paulinho zerem jest oczywiście w przenośni. Wiedziałem że będzie dobry, ale ze tak odpali zdziwiłem się bardzo, szkoda jedynie ze gość nie jest 5 lat młodszy bo serce do gry i umiejętności ma

3

Deulofeu gdy nie widzi messiego jednak umie dryblowac

0

Zawodnik tak jak i suarez średnio pasujący do Barcy valverde, ernesto chyba wolałby grać Messim na 9 i dwoma skrzydłowymi, może to się zmieni jak wróci dembele, szkoda paco bo to świetny zawodnik, pamiętam że oglądałem valencie głównie dla jego bramek

0

Daj ktoś proszę link ...

0

Poratuj ktoś linkiem

2

Ech ernesto bez sensu ta wypowiedź, nawet jeśli masz rację co do tej pięty to zarzucanie winy na celowe zagranie zawodnika słabo działa na jego psychikę. Wolałbym wypowiedź w stylu pepa: przytrafiło się, nie przytrafia się tylko tym co nie próbują, dembele wróci silniejszy i wzmocni nas niedługo.

Mimo wszystko Ernesto zrobił kawał roboty odzyskując naszą pomoc i boki obrony. Teraz niech się weźmie za suareza, pique i doszlifuje deulo, denisa, alene i dembele a może być fergusonem Barcy bo charakter ma, jak każdy kto chociaż dotknął loga Bilbao

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?