messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy wymienieni są do wzięcia za darmo
0
No jak wejdę na Barcelona.cat to niestety nie można wybrać biletu na mecz z atleti bo nie są teraz dostępne, czy to znaczy że bilety już są wyprzedane?
1
Na oficjalnej stronie klubu nic nie ma
0
Wie ktoś może kiedy bilety na mecz z atletico będą w sprzedaży?
0
tak tylko bilety na np mecz z Bilbao 18.03 są juz w sprzedaży a na mecz z Atletico 04.03 jeszcze nie ma nic na oficjalnej stronie niestety, wiesz moze co jest przyczyną? Ciężko jest złapać takie bilety?
0
siema czy był ktos z was kiedyś na meczu na Camp Nou? Wybieram się w marcu na Barca - Atleti i miałbym dosłownie dwa pytania odnośnie tego jak wygląda zakup biletów, jeśli ktoś mógłby służyć pomocą i poświęcić 5minut to proszę o kontakt priv :)
3
Skoro deulofeu ma kosztować 25 to on 15 minimum
0
Fajnie też byłoby powalczyć o któregoś z młodych zawodników na skrzydło, kluivert lub pulisic, kupno i wypożyczenie do obecnego klubu jest mało realne ale mam nadzieję że chociaż się nimi interesujemy
0
Mamy za sobą połowę sezonu, jak drodzy uzytkownicy uważacie, jakich zawodników byście chcieli u nas zobaczyć a jakich czas pożegnać?
Ja bardzo chciałbym (choć jest to mało realne zobaczyć 3zawodników) Griezmann, Coutinho i de Light lub inigo.
Opuścić drużynę powinni arda, deulofeu, gomes, rafa i niestety masche. Reszta prezentuje się solidnie, verma, digne, vidal i paco, jasper to solidni zawodnicy którzy nie płaczą ze grają mało ale jeśli któryś chciałby odejść po więcej minut to nie będę płakał.
2
Jak dalej będziemy tak grać to możliwe że dużo wwcześniej niż w 36 kolejce
0
Jeśli za darmo to bo chyba kończy mu się kontrakt to można się nim zainteresować, jako czwarty stoper były dobry a do tego może grać na busiego
0
Skąd te statystyki?
0
Swoją drogą cieszy verma. Kolejny świetny mecz, mam nadzieję że do końca tego sezonu nie złapie kontuzji bo wtedy trener i zarząd będą mieć ból głowy czy zostawić belga czy jednak czas się pożegnać. Mimo wszystko jeśli znów nie złapie jjakiegoś urazu dałbym mu jeszcze szansę, kokosow i tak za niego nie dostaniemy A tak solidnego zmiennika dawno nie mieliśmy, chyba od czasu rafy marqueza.
0
Chyba jedyny dobry zawodnik defensywy realu z dzisiejszego meczu, szkoda że nie gra u nas bo razem z umtitim byłby zabójczy duet
20
"Zrobił mignoleta sprzed kilku minut" :DD
1
Przy takiej obronie liverpoolu ter stegen walnalby hattricka
2
Kurczę coutinho przez ostatnie dwa sezony tak dopiescil długie podania ze to masakra, zawsze miał drybling i strzał Ale teraz ma takie piłki ze ręce sskładają się do oklasku
2
Oby tylko nie posadził znów semedo na trybunach bo gość zasługuje na grę chociaż w końcówce
14
No tak dwa słupki to żadne zagrożenie
1
Jest to stoper z potencjałem maksymalnie na 3-4 stopera w Barcy, jeśli odejdzie masche i verma to on lub marlon powinni zostać w klubie Plus zakupić tą perełkę de ligta i niech dwóch z nich walczy o miano trzeciego stopera. Mimo wszystko wolałbym marlona i de ligta
7
Jak dadzą 30mln to można go oddać. Jest dobry ale wydaje mi się że alena ma większy potencjał, do tego wydaje się że coutinho dojdzie w zimę lub lecie
0
Po statystykach widać że Valencia wraca gdzie ich miejsce, mega mnie to cieszy bo to po Barcy mój drugi ulubiony zespół. Te czasy z Villa, Silva i Mata...
8
Solidny rezerwowy, nie mieliśmy takiego w ataku od odejścia Pedro. Uważam że jest też trochę ograniczony przez ustawienie, w 4-3-3 jako typowy skrzydłowy wygrałby bliżej bramki niż w 4 4-2
0
Da sobie radę, jest szybki i mocny w obronie, w razie czego ustawić albe bardziej defensywie i po sprawie. Już po miesiącu widać ze wypożyczenie marlona i zostawienie vermy było błędem..
1
Można powiedzieć że od zera do bohatera chociaż nazywanie paulinho zerem jest oczywiście w przenośni. Wiedziałem że będzie dobry, ale ze tak odpali zdziwiłem się bardzo, szkoda jedynie ze gość nie jest 5 lat młodszy bo serce do gry i umiejętności ma
3
Deulofeu gdy nie widzi messiego jednak umie dryblowac
0
Zawodnik tak jak i suarez średnio pasujący do Barcy valverde, ernesto chyba wolałby grać Messim na 9 i dwoma skrzydłowymi, może to się zmieni jak wróci dembele, szkoda paco bo to świetny zawodnik, pamiętam że oglądałem valencie głównie dla jego bramek
0
Daj ktoś proszę link ...
0
Poratuj ktoś linkiem
2
Ech ernesto bez sensu ta wypowiedź, nawet jeśli masz rację co do tej pięty to zarzucanie winy na celowe zagranie zawodnika słabo działa na jego psychikę. Wolałbym wypowiedź w stylu pepa: przytrafiło się, nie przytrafia się tylko tym co nie próbują, dembele wróci silniejszy i wzmocni nas niedługo.
Mimo wszystko Ernesto zrobił kawał roboty odzyskując naszą pomoc i boki obrony. Teraz niech się weźmie za suareza, pique i doszlifuje deulo, denisa, alene i dembele a może być fergusonem Barcy bo charakter ma, jak każdy kto chociaż dotknął loga Bilbao