messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogólnie chciałem mi 6 jednak byl 800 zł droższy a fakt że szybko niszczę telefony sprawił że szukałem czegoś do 1000. A1 zmiażdżył konkurencję w tej cenie jest chodzi o wydajność, jedynie aparat mógłby być ciut lepszy, ale jak za te pieniądze bardzo fajny telefon
1
Pytanie z innej beczki. Ma ktoś telefon xiaomi? Właśnie sprawiłem sobie mi a1 i pierwsze wrażenie po przerzuceniu się że starego huaweia jest mega, telefon wydaje się szybszy i bardziej przejrzysty niż Huawei p10 kolegi chociażby a1 jest o klasę niższy
0
Kibice lfc mogą hejtowac cou ale trzeba przyznać że ostatnią bramkę dla nich strzelił mega..
Tak sobie myślę że ta kontuzja może być trochę wymyślona, w tej chwili jedyny wolny numer to 24 a gdyby cou przejął numer np turana to potencjalne kluby zainteresowane Turkiem mialyby dobry grunt pod negocjacje, druga sprawa to te trzy tygodnie pozwolą mu ułożyć sobie życie w Barcelonie, nowym domu, mieście tak innym niż deszczowa Anglia..
2
Gdy widzi się ta listę dopiero uświadamia sobie człowiek ilu zawodników mamy a w obwodzie jest jeszcze arnaiz..
0
Jak myślicie dembele po Tak ciężkiej kontuzji odzyska dawną dynamikę? Nie przypominam sobie szczerze jakiegoś zawodnika z tą kontuzja więc ciężko mi porównać
4
Swoją drogą w tym sezonie podoba mi się gra rakiticia, jakoś nagle zaczął grać kreatywnie i niekonwencjonalnie dokładają do tego pracę ww defenywie, masa Bardo fajnych długich piłek.. chyba dobrze działa na niego przyjście Paulinho.
1
Coutinho raczej będzie grał na lewym skrzydle a dembele na prawym jak w bvb
3
Cou - Luis - Dembele
Messi
Coutinho schodzacy do środka i alba szalejacy na lewym skrzydle a z drugiej strony typowy skrzydłowy Dembele i Roberto który w ataku będzie zajmował miejsce kolejnego pomocnika, tak to sobie wyobrażam na chwilę obecną
2
Realne sa jeszcze w lecie transfery arthura i grizmanna, ewentualnie jakiś stoper jak odejdzie verma. Ale priorytetem są transfery z klubu. Rafinha, Arda, Gomes, Deulofeu, Vidal, może Denis jak przyjdzie grizmann.. za ta 6 przy obecnych cenach można zgarnąć spokojnie sporo ponad 100mln. Problem tylko w tym że my nigdy nie potrafilismy dobrze sprzedać...
1
Po pierwsze griezmann może grać na każdej pozycji w ataku, w kadrze też gra na skrzydle. Dembele może grać na obu skrzydłach a cou i Messi mogę grać w ataku lub pomocy wiec nie chodzi mi o rotację dwóch zawodników tylko o cały atak. Wiesz kiedy real grał najlepiej? Jak miał na ławce Isco, Jamesa i Morate
1
Mamy już bardzo fajna kadrę ale moim zdaniem powinniśmy w lecie powalczyć o grizmanna, nie dlatego jest nam niezbędny ale uwzględniając rotację z nim w składzie każdy zagra swoje minuty a za dwa lata jak Suarez będzie miał 33 na karku za 100mln euro nie ściągnięty nikogo dobrego..
Do tego trzeba odchudzić kadrę, szczególnie jeśli chodzi o pomoc
0
Pan Trener, zdecydowanie najlepszy od czasów pepa
13
W tym meczu więcej w ofensywie dają nam boczni obrońcy niż skrzydlowi
0
Ale arnaiz ma odejście..
0
Przecież odebrał piłkę sisto, vidal nawalil bo zamiast mu pomóc pobiegł do przodu
0
Tak, alenie też! A Barca B niech sobie spada do niższej ligi
3
Vidal dziś najsłabszy, to zawodnik na końcówki spotkań kiedy może wykorzystać swoją szybkość
0
Semedo i wass wyróżniają się najbardziej
0
Asensjo albo ben yedder kozak, muriel też daje radę, ostatnia dwójka ma też karty w formie
0
Fajny skład. Swoją drogą naszła mnie refleksja nad deulofeu, z jednej strony nic specjalnego przez te pół roku nie pokazał a z drugiej strony trochę to wynika z tego że graliśmy 4-4-2 i zmuszony był grać na prawej pomocy która nie jest jego naturalną pozycją, myślę że gdyby grał typowego lewego skrzydłowego ustawionego znacznie wyżej w 4-3-3 jak w milanie pokazalby znacznie więcej.. był to materiał na zmiennika na lewe skrzydło ale cóż, jeśli odejdzie niech wiedzie mu się jak najlepiej bo mimo ogólnego hejtu bardzo lubię tego gracza, pewnie dlatego że pamiętam jak wymiatal w Barcy B, on i Jese zjadali wtedy tą ligę a obaj skończyli poniżej potencjału
2
Wiem że celta ma dobrych zawodników Ale chyba wieku z was zapomniało ze nawet pod nieobecność suareza i leo jesteśmy mocniejsi, denis, ivan, paulinho, busi i cała reszta przewyższają umiejętnościami zawodników celty i dziś będą mieć okazję to udowodnić
1
Widzę że Ernesto ma większe cojones niż wszyscy tutaj razem wzieci, wie co robi, zresztą to tylko puchar
0
Arda, rafa, deulofeu, mascherano, gomes i kto jeszcze? Zapewne trzech z denis/verma/vidal/paco/ może ivan/digne chociaż ta dwójka najmniej prawdopodobna
1
Griezmann może grac na trzech pozycjach w ataku, dembele na dwóch, Messi i coutinho mogą grać zarówno w ataku jak i pomocy, Suarez ma już ponad 30lat, rotację i każdy z nich zagra spokojnie swoje 75% spotkań w sezonie A i czas dla paco się znajdzie
0
Trochę smutne ze kiedyś w piłce liczył się scouting, szkółka piłkarska, teraz klub to albo wielką marka która musi generować ogromne zyski przez marketing albo własność bogatego szejka/ruska
3
Nigdy nie zrozumiem transferów bramkarzy za takie pieniądze jeśli mają być numerem dwa.. 20mln na zawodnika który ma grać tylko kilka spotkań w sezonie i to w pucharze, kontuzje nie zdarzają się zbyt często u bramkarzy a co za tym idzie logicznie byłoby sprowadzić doświadczonego bramkarza w wieku około 30 lat za kilka mln euro, coś jak u nas kiedyś Pinto. Również transfer jaspera dla mnie jest przesadzony bo można było wziąć diego alvesa z valencii za te 3mln i jakość byłaby wystarczająca a 10mln zostałoby w klubowej kasie
2
Jak myślicie gdzie zagra grizmann w przyszłym sezonie? Wydaje się że jego czas w atletico dobiega końca i dużo mówi się o jego transferze do stolicy kataloni lub Anglii. Jakie jest wasze zdanie? Swoją droga jeśli odejdzie to atletico znów pewnie sciagnie godnego zastępcę do ataku, ponoć aubameyang chciałby tam grać chociaż osobiście widziałbym tam znów aguero
0
Oglądacie mecze liverpoolu? Ja oglądam każdy bo to mój ulubiony klub zaraz po Barcy i cou daje więcej w defensywie gdy gra w środku pola niż chociażby iniesta czy rakitic, gość biega jak pies za piłką
0
No i o to chodzi gdy gra się z dołem tabeli który wychodzi na camp Nou 5 obrońców i 3 defensywnymi pomocnikami, w innych meczach pewnie jeden z tych ofensywnych zawodników siedzialby na ławce, uwzględniając rotację jest to realne ale uwzględniając masz budżet już raczej nie
0
Jak ja chciałbym takie 4-3-3 z busim, leo i cou w pomocy i dembele, luisem i grizmannem w ataku, mało realne bo grizmann raczej do nas nie przyjdzie ale fajnie byłoby zobaczyć tak wielką siłę rażenia w meczach ze słabszymi rywalami