mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MOLESTA wtedy w Hiszpanii nie można było podpisywać kontraktów z 16 latkami i odchodzili za kasą, głównie do Anglii. Teraz jest jakiś typ umów dla piłkarzy 16-18 lat, że można wpisać klauzulę.
0
@Kgorecki2500 nie istnieje
3
@Torras Może przeskocz do tego tematu parę wpisów niżej i zobacz, kto czego nie załapał.
8
@Bilon87 NFZ upada od pierwszego roku po swoim powstaniu. Tam zawsze brakowało pieniędzy. Problem ze szpitalami jest zawsze w ostatnich miesiącach każdego roku, to już niemal tradycja. Jak dyrektorowi danego szpitala brakuje 20% budżetu, dostaje dosypkę z budżetu, to za rok znowu mu brakuje, a wie że to medialne i żaden rząd na upadek szpitala nie może sobie pozwolić, więc nawet nie stara się nic zmienić w zarządzaniu bo wygodniej jest wyciągać łapę po więcej publicznych środków.
5
@Cryptolis Pod przywództwem Trumpa USA nie są żadnym gwarantem bezpieczeństwa. Te 10 tys. żołnierzy to oni mogą wycofać w klika dni, jak mu rano klapka przeskoczy albo nie spodoba mu się wpis Tuska na x.
Co do samego SAFE to wg projektów, które poszły do UE, 89% środków ma być wpompowane do polskiej gospodarki (mam nadzieję, że Kosiniak-Kamysz się w tej kwestii "nie minął z prawdą"... aczkolwiek to polityk więc wiadomo jak może być).
0
@fumador widocznie tak uznali skoro cała kampania była przygotowana pod taką nazwę i była ona już używana przez jakiś czas w ogólnym obiegu, nie mnie to oceniać
0
@fumador @Robo
oni dodali tego Szymona do nazwy już przed samą rejestracją, bo ktoś zrobił im psikusa i godzinę wcześniej zarejestrował "Polskę2050"
7
@Roobo trudno żeby dalej nazywali się "Polska2050 Szymona Hołowni", bo taka jest zarejestrowana nazwa partii
0
@krzywy tu nie chodzi o wychowanków, Mika Faye też nim nie był, kupiliśmy go i po roku był sprzedany z prawie 10-krotną przebitką
2
@CLS63AMG Kredyt na warunkach na jakie normalnie nie byłoby szans, a pieniądze i tak trzeba by było jakoś zdobyć. Dobrze byłoby jak najwięcej tego wydać w kraju. O ile Kosiniak z Kamyszem nie ściemniali to taki jest plan.
0
@Zoker Czy byłem zadowolony to chyba za dużo powiedziane. O ile dobrze pamiętam naszą dyskusję to chyba tylko mi to nie przeszkadzało. Co do samej sytuacji z filmiku, to podobnie było w "moim" Lildlu, facet podszedł do kasy, zgłosił problem. Po 10 minutach odłączyli automat, na drugi dzień już podobno działał prawidłowo (piszę podobno, bo sam na ten problem nie trafiłem, ale po tym odłączeniu korzystałem i nie było błędów).
0
@tbas To teraz im się czaszki zagotują. Sprawcą podobno był funkcjonariusz SOP.
1
@FCB24 de Jong mimo wszystko biegał 2x szybciej i chociaż wie jak się ustawić, bo to jak się pozycjonuje na boisku Casado jedynie utrudnia rozegranie jego kolegom, tym gra na alibi, wieczne schowany za rywala,
1
@FCB24 dwa przyzwoite zagrania na całą połowę, poza tym ciągle spóźniony w doskoku, fizycznej odstawał od rywali, szybkość jego biegu to jakieś nieporozumienie, wyglądał jakby mu się nie chciało
0
@tbas właśnie dlatego powinien uciekać na wolne pole, a nie przyjmować piłkę na stojąco i czekać na obrońcę
0
@Limaker było tak jak piszesz ale akurat tutaj tego nie widać :)
0
@DragonxNF dobry sędzia po trzech takich zagrywkach daje kartkę i jasny sygnał że nie będzie tego tolerował
3
@mordini123 dalej niż Mateja
1
Przez takie mecze aż prosi się o zasady ręcznej, trzymasz piłkę po gwizdku, jest kara, odkopniesz po gwizdku, kara. Od razu mecze byłby bardziej płynne, bo takie zachowania by zniknęły.
6
@Barcafan2020 to nie jest wątek o tej kobiecie w aucie, a o człowieku którego rozbroili i zastrzelili
16
@Karol145 to powstało za karencji Busha, istnieje ponad 20 lat.
Winą Trumpa jest wprowadzenie retoryki że wszystko im wolno, takie są efekty. Typ nie ogarnia ustroju własnego kraju.
1
@FcPortoFan1999 Kibice Lecha raczej tęsknić nie będą.
1
@marcin62 Nowogrodzka chyba jeszcze nie ułożyła przekazu w tej sprawie albo Terlecki nie wykuł tych 5 zdań blachę.
0
@DTMisTheBest to nie jest slalom
1
@Miszcz Textu FCB Jakiego obrońcy ci dwaj nie porobią w grze 1 na 1?
0
@takisobiektos Jak oni chcą być "normalnym klubem" na wiecznej kroplówce od miasta?
0
@Kgorecki2500 Zapomniał dopisać, że z tej symulacji wyszło im, że kraj upada w 2 dni i dlatego pozostaje jedynie walka partyzancka.
0
@draxidox gdzie typ tam widzi kiwanie głową z uznaniem to nie mam pojęcia..
3
@Dresta Chyba kompletnie nie zrozumiałeś co on mówi, albo celowo przeinaczasz. Fakt, że się zaplątał w wypowiedzi, ale w żadnym jej fragmencie nie łączył ogrzewania domów z metrem.
0
@Karol145 PSG od marca nie musiało za bardzo przejmować się swoją ligą.