0

@FcPortoFan1999 pograli chyba ze 30 podań

0

@Sulimo on miał pretensje że był w ogóle faul odgwizdany...

1

@Ogorinho1974 Słabe to...

0

@Popitek12 dlaczego +-, raz dostawać i raz oddawać?

2

@TR3YWAY akcja w której było więcej przypadku niż zamierzonego zgrania

0

@Faro słaba noga postawna przy strzale to dramat

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Criss18Barca ciężko byłoby zrobić np. zawody żeglarskie w Paryżu

1

@Criss18Barca chyba nie o to mu chodziło

0

@FcPortoFan1999 mógł tam być spalony
Nie było. I dobrze, ładny gol.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@BulaKG Wciąganie do tego Wieczorek jest co najmniej niestosowne.

1

@sen nie jedną z..., ona jest najbardziej utytułowana ale niektórych to boli i wypierają fakty

0

@FcPortoFan1999 ależ szybko podjął decyzję, strzał też idealny

1

@reloaded tak jak pisze @Cvzx , kup stadionową, to jest właśnie replika

0

@Bernard777 Któremu Mladenoviciovi?

0

@DLFCB Duże większy wydźwięk by to miało i dotarło do większej ilości tam siedzących gdyby powiedziała to po angielsku. Tłumaczenia zawsze są łagodzone w takich sytuacjach, a wielu tam nawet ich nie słucha.

4

@kubix05 z tamtej drużyny wymienię więcej zawodników niż z obecnej kadry Brazylii...

0

@macio_944 Ilu kolegów Yamala z tamtej drużyny gra obecnie w La Liga? Trafił się fenomen i tyle.

0

@TankerHunter Jeszcze nie gra.

5

@barcelonaLM Po co Angol zerwał ten telewizor to chyba tylko on wie...

1

@blakkudium to gdyby ktoś myślał, że nie zrobią czegoś na wzór Polsat Sport premium z dodatkową opłatą

1

@OBSERWATOR2021 Akurat covid i późniejszy kryzys to był dar dla pisu bo wszystko co nie wyszło tłumaczyli zaistniałą sytuacją i ludzie im uwierzyli. O tym ile kasy udało im się wyprowadzić z budżetu bokiem to już nawet nie warto wspominać.

0

@Tasde Jak już tak się czepiasz i twierdzisz, że ośrodek powinien być wyznacznikiem. LTC otwarto w 2020 roku, i to nie do końca. Jak chcesz w takim ośrodku wychować zawodnika 18-20 letniego do 2024 roku?

0

@zodiak_10 Bo odpadli z finału? W półfinale jednak byli.

0

@La Pulgaa Wbić mu do łba, że to jego pozycja i mamy kozaka.

2

@fart Ogólnie, jak na Niemcy to organizacja tych mistrzostw mocno poniżej oczekiwań.

0

@KrychaFCB Jak vivian wszedł to navas zszedł więc jakie "razem"?

1

@ViscaelBarca2007 I przesiedziałby u nas na ławce 2-3 lata i po chłopie.

1

@pt9 Wg niektórych najlepszy drybler tych mistrzostw...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?