3

Komentarz usunięty

2

@Danny Gaucho od rana w formie łysy

0

@Kgorecki2500 żużel, na który możesz się też wybrać ;D

2

Odwilż, odwilż. Sprawdzając też pogodę długoterminową to zimę już chyba mamy za sobą. Chociaż wiadomo jak to z tymi prognozami jest. Ale w tym tygodniu dwucyfrowe temperatury to nie będzie rzadkość.

Sprawdzałem dla Wrocławia

3

Za bezpieczny Wladziu

6

@Kgorecki2500 raczej Popson nie bierze skrzydłowych i sam dwie niewiasty bierze dla siebie

2

@michal26 bez przesady, obrońca pokracznie wybił piłkę, strzał z 5 metrów, żadnego fenomenu tu nie było

1

@NeroTFP1 a Ty śmieszku

1

@Kgorecki2500 Arteon ;)

1

@July_6_BcN no ja wiedziałem, i to nie jeden ;D

1

@pt9 no ja mam jakąś dupę twarda, że mi ciężko godzinę gdziekolwiek wysiedzieć
A jak wracałem to mnie zemsta faraona jeszcze złapała, najgorsza podróż zycia

0

@Krzysztof1987 teoretycznie tak, w praktyce nie musi się na nic godzić, żyć jak do tej pory i w zaciszu robić swoje

Ale jak będzie? Raczej tak jak napisałeś

0

@pt9 no tyle czasu w samolocie, to istna katorga, ja leciałem 11 i więcej się nie zdecyduje

0

@Kozinho. Ile ma?

1

Widzę, że zawodnik Motoru dzisiaj z klasyczną bramka dla naszej ligi, tak zwany centrostrzał :D

6

@Jakchcesz albo o informacji turystycznej w Sosnowcu

0

@gumaz Dominikana

4

@Popitek12 jakaś bździągwa by się przydała jeszcze

0

@Ryse @Foro
1. Bilbao - Elche 1/+2.5/2-1
2. Sociedad - Oviedo 1/+2.5/3-0
3. Betis - Vallecano 1/-2.5/2-0
4. Osasuna - Real X/-2.5/1-1
5. Atletico - Espanyol 1/-2.5/1-0
6. Getafe - Sevilla 1/-2.5/1-0
7. Barcelona - Levante 1/+2.5/3-1
8. Celta - Mallorca 1/+2.5/2-1
9. Villareal - Valencia 1/+2.5/3-1
10. Alaves - Girona X/-2.5/1-1

1

@kubix05 Atalanty*

0

@mekston a jakie jeszcze widzisz

0

Jedyny minus nowego formatu LM, to że w klasyfikacji strzelców, drużyny biorące udział w barażach, mają dwa mecze więcej, przez co ich piłkarze mogą więcej postrzelać, tak jak dzisiaj czyni to Gordon.

1

@Safrani no właśnie z racji, że Śląsk to spółka miejska, utrzymywana przez miasto, stąd informacje o zarobkach w przestrzeni publicznej

2

Witam serdecznie, pracujecie? Dla tego szefa nieroba?
Trzeba było piłkę kopać za guwniaka.
https://ibb.co/CpYPCD5R

Lista płac "piłkarzy" i sztabu Śląska Wrocław.
Żeby w pierwszej lidze takie sumy zarabiać, to się w głowie nie mieści.

1

@escarabajo masz jakieś fotki tego apartamentu?

1

@marcin62 Mbappe to już w ogóle ma ego wywalone w kosmos, ale co się dziwić, jak od nastolatka się wszyscy z nim obchodzą jak z jajkiem. Nawet prezydent Francji się pucował do niego.
Wczoraj po żółtej kartce taki przejew arogancji pokazał, szyderczy uśmiech, jakieś głupie teksty.

1

@Safrani czasami nie wierzę, że ludzie są w stanie coś takiego napisać, a to i tak jeszcze nie jest jakieś bardzo hardkorowe. Ostatnio czytałem post, gdzie madka chciała alimenty od dziadków, bo ojciec nie płaci, a innym razem kobieta chciała alimenty od siostry, bo jej w życiu nie wyszło, a siostrze się powodzi

0

@Bobo25 no dobra, w idealnym świecie nie ma miejsca na takie rzeczy, ale żyjemy gdzie żyjemy. Oczywiście nie pochwalam takiego zachowania, ale czym to się różni od nazwania matki/siostry prostytutka (Zidane -Materazzi), groźbą śmierci (Alba-Mbappe), no czym? Jedno i drugie jest skrajnie nieodpowiednie, różnica polega na tym, że Vini ma na punkcie swojego rasizmu obsesję i rywal o tym wie, dlatego tak łatwo go wyprowadzić z równowagi.
Gdyby on faktycznie skupił się tylko.na grze, żadnego problemu by nie było, sam jest sobie winien, "zapracował" na to wszystko.

1

@Criss18Barca no i oczywiście szpryca, niestety, ale trzeba o tym pamiętać. Może nie w każdej dziedzinie, ale w większości.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 mógłbyś coś więcej napisać o zgrzytach w szatni?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?