mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla beki to napisałem:)
Ale jak już pytasz to odpowiem, nie zastanawiałem się nad tym, ale nie byłem zdziwiony wynikiem, bo jeżeli wygrywasz pierwszy mecz wysoko, to w rewanżu może być jakaś niespodzianka
0
Z dystansem:
Tottenham 3-1 Real
Tottenham 1-2 Juventus
Juventus> Real
:)
0
Już PSG ich miało rozjechać. Nie ma co prorokować, pożyjemy, zobaczymy.
6
Dzięki za poprawienie:) nie będę walił ściemy że słownik w telefonie tak zamienił, jak Janusz:)
0
Jak myślicie, sędzia który gwizdnął takiego karnego jak dla Arsenalu ( to tylko przykład) powinien "naprawić" swój błąd kolejnym błędem i gwizdnąć drugiego karnego z tyłka, żeby było sprawiedliwie? Czy lepiej, żeby się już nie kompromitował bardziej i został przy jednym błędzie, który wypaczy wynik meczu?
0
Kurde, ale ten Gattuso to jest dzik, on wygląda i przyjmuje taką postawę jakby miał zaraz kogoś zabić :D
1
I po co tyłu tych sędziów tam? Stoją za tą bramką i nieraz ewidentny karny i zero reakcji z ich strony, a tutaj nie ma faulu, a ten sygnalizuje głównemu, że był karny..
Zachowanie wellbecka też karygodne, cienki jest i nie potrafi z akcji strzelić bramki, to chociaż spróbował swoich sił z 11 metrów..
Ech skandal, dawać ten var
0
Jak z typowego składu z b klasy - "wszędzie biega, nigdzie go nie ma"
0
Działa.
0
A masz może filmik z wyjścia tego, na którego faktycznie czekali?:)
2
Może i były słabsze momenty, ale przecież nie można dominować przez cały mecz. Dodatkowo w Chelsea graja topowi piłkarze i jeżeli taki Willian porobi pare razy naszych zawodników to nie znaczy, że są oni słabi itp. grać w defensywie przeciwko takim zawodnikom to koszmar.
Messi też jest w stanie porobić każdego, ale nie oznacza to, że przeciwnicy są słabi, poprostu łatwiej jest ofensywny dobremu piłkarzowi w takich pojedynkach.
1
Myślałem że będzie podstawiony tekst z chłopaki nie płaczą, jak wymienia zwierzęta żyjące w Polsce:)
2
Dlatego już dawno odlajkowalem ten fanpage:)
17
O ile jeszcze można dyskutować o karnym, to z ta czerwona kartka go trochę poniosło:)
2
50/50 ja bym raczej nie gwizdnął, bo uważam, że gość był w takiej sytuacji, że spokojnie mógł to kończyć a nie się kłaść.
Ale tak jak tu wspomniał kolega wyżej, na żywo też miałem wrażenie że ewidentny karny, kibice Chelsea w kinie też krzyczeli, że skandal, uefalona itp, ale jak pokazali pierwsza powtórkę to było słychać, że karnego nie bylo
0
Dla porównania weź Neymara, który też jest często faulowany jak Messi i zobacz reakcje tych 2 piłkarzy. Messi to jest klasa sama w sobie.
A najbardziej w dzisiejszym futbolu to szanuję Buffona, zaraz po nim Inieste.
1
Ale mówimy o klasie piłkarzy, o kibicach nie ma co mówić, bo to zupełnie inna bajka. Ich jest kilkadziesiąt tysięcy, a piłkarze na tym poziomie powinni być na takie zachowanie odporni. A widać, że Morata tylko wszedł i kompletnie sobie z tym nie poradził, bo zrobił ten gest 2 razy.
Co do Messiego, masz rację, zdarza się każdemu, ale Messi jest tyle razy podczas meczu faulowany, kopany z premedytacją a on i tak zachowuje spokój. Wtedy to były czasy Mourinho, gdy dochodziło do wielu spięć i brzydkich zachowań. No i niestety Messiego poniosło, ale to chyba jedyny taki poważny wybryk w jego karierze.
10
Piłka nożna to po części gra błędów, trzeba potrafić je wykorzystać.
Najważniejsze, że z tyłu jest bardzo dobrze i nie tracimy bramek, a z przodu mając tego małego kosmitę prawie zawsze coś wpadnie.
12
Ale tu wychodzi klasa piłkarza, na Pique co chwilę coś krzyczą i to pewnie o wiele gorzej a nie robi takich gestów. Uciszy strzelając gola, ale za krocze się chyba nigdy nie łapał.
0
I czasami też dodajesz równie bezwartościowe wpisy, trochę hipokryzja, ale co tam. Ważne, że są zielone:)
0
Przeczytałem, rozbawiło mnie to w pewnym sensie to wrzuciłem.
A podobnych wpisów jest tutaj o wiele więcej, każdemu wtedy tak piszesz?
0
Właśnie nie, kibic Chelsea
5
To musiałeś mieć je strasznie nudne
0
Właśnie na FB przeczytałem, że: " zaraz Barcelona trafi pewnie Sevillę i znowu przeskoczy na farcie. Chelsea bez formy jechała z Barceloną jak z Górnikiem Łęczna"
1
We Wrocławiu siedzieli do końca, ale za to ich miny jak wychodzisz w barwach zadowolony - bezcenne.
Jeszcze bekę miałem sam z siebie, bo strasznie lubię hymn ligi mistrzów i Barcelony, a po meczu na ekranie leciał właśnie hymn FCB i tak schodziłem po schodach i sobie wyobrażałem że wychodzę na Camp Nou, hahahah
0
Tego co na rowerze Coutinho przywiózł, teraz po Arthura mówił, że jedzie.
0
Pisz do Michała:)
9
Wczoraj Chelsea zagrała naprawdę dobry mecz. Wielu uważa, że nie zasłużyła by odpaść, ale taki sport. Ja doszedłem do wniosku, że sami są sobie winni. Mają naprawdę dobrych zawodników, bo to co robił Willian czy Hazard momentami to było coś, co mogło się podobać. A zasłużyli by odpaść przez defensywne nastawienie. Większość zapomniała już, że w pierwszym meczu może nie było autobusu, ale jakby zagrali tak jak wczoraj po stracie bramki, to nie wiadomo jakby to się skończyło.
I nie ma co gadać i podziwiać, że wczoraj Chelsea już się nie broniła itp, bo jak dostała w 3 minucie bramkę, a potem druga w 20, to już musieli się otworzyć. Jestem przekonany, że gdyby nie szybko stracona bramka, to nadal grali by defensywnie licząc na kontry, dopiero w drugiej połowie, koło 60 minuty, zaczęli by ryzykować.
Krótko mówiąc, przestraszyli się i schowali za podwójną gardą, a tak naprawdę, to śmiało mogli grać jak równy z równym, co wczoraj udowodnili.
0
Dobrze mówisz, nie ma co go oceniać. Wczoraj pokazal, że potrafi, musi się jeszcze trochę poprawić pod pewnymi aspektami, ale przede wszystkim przy podejmowaniu decyzji. Wczoraj akurat nie wdawal się w dryblingi co chwilę, ale było kilka takich zagrań pod publikę piętą czy coś w tym stylu, które były zbędne i kończyły się stratą. Generalnie występ na plus i to nie mały.
Na pewno daje więcej niż taki Denis, czy Vidal, przeciwko Espanyolowi w meczu o puchar Katalonii, a graliśmy z mocną Chelsea.
0
Na moje to tu się nikt z nikogo nie śmieje, pokazane jest tylko, że było ich 5 a zostało 2, tyle.
Beka to była jak ktoś wrzucił memy z Sanchezem czy Giroud - " jak tam, pograliscie w LM?"